0 oy
483 göst.
Aile kategorisinde (2,350 puan) tarafından
Abim almıştı ordan sağ saglim eve ulaştılar şükür bsyi yok bebekte iyi şuan sadece onun iyi olması için ugrasicaz bosanacak eşi ablamlara küfür etmiş uzakta olduğu için kendine güveniyor ama hepsinin elbet hesabı sorulacak yanlarına kalmayacak sadece kız kardeşimi düşünüyorum psikolojisi bozulmuş annem normal dil dedi resmen kedi gbi diyor konuşmuyor hiç ezdikce ezmisler aç kalmış lavoboya dahi gidememiş günlerdir vicdansizlar dua edin kızlar ins bı a önce bosanir

8 Cevaplar

0 oy
(325 puan) tarafından
Hayırlısı olsun hakkında allah bundan sonra bebeğiyle yüzünü güldürsün 
(2,350 puan) tarafından
Amin kuzum teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Darp flam vatsa dra gidin rapor alın canım. Çok geçmiş olsun umarım bian önce boşanırlar 
(2,350 puan) tarafından
Varsa zaten alırız kuzumda hiç bsy anlatmıyormus yapmışlardır onlar inşallah canm
tarafından
Bi psikologa da götürün canım o zaman krndine zarar vermesin dikkatli olun hep izleyin gözlemleyin
(2,350 puan) tarafından
Ondan korkuyoruz zaten Allah Gerede öyle bsy olmaya iyice karışır ortalik
tarafından
Dediğim gbi canm gözlemleyşn en kısa zmanda da bi psikoloğa götürün kim blir neler yaşamış kadın yazık günh.
(2,350 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(2,788 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcınız olsun canım tez zamanda kurtulsun kardeşin rabbim hiç yaşanmamışa çevirir insallah 
(2,350 puan) tarafından
Amin kuzum teşekkür ederim
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Diğer yere de yazdım işkence davası da açsınlar çok sevindim eve ulaşmasına keşke kaçabilir daha öncesinde. Ne küfürler yedi hepimizden Allahın...... 
(2,350 puan) tarafından
Sadece dua istiyorum rabbim onalarada yaşatsın aciacaz kuzum surundurcez
(13,202 puan) tarafından
Kaç aylık hamile?
(2,350 puan) tarafından
16 haftalık galiba
(13,202 puan) tarafından
Baya varmış gerçi ha 4 haftalık ha 5 aylık hamile hamiledir.
0 oy
tarafından
Allah onları kahretsin nasıl.vizdansizlik hamile kadına aç kalmak nedir nasıl pskolojik baskı yaptılarsa kadın kendini ifade etmekten bile vazgeçmiş Allah'ım kimsenin karşısına böyle vicdansız insanlar çıkarmasın ya çok üzüldüm şuan inşallah bir an önce boşanıp kendini toparlar ama mutlaka pskiyatriye gitmesi lazım 
(2,350 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim iyi olacak ins eve geldi ya gerisi önemli dil kurtulacak onlardan onlarda cezalarını cekecek
0 oy
tarafından

Ahh kızzz evladın olmaya gör böyle canı yanıyo insanın işde 

(2,350 puan) tarafından
Anlmdm dedigni
tarafından
Kız evladı  daha masum oluyo çok üzüldüm
(2,350 puan) tarafından
Evet kuzum kız evlat farkli
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Boşanır canım merak etme Allah'ım güç kuvvet eksik etmesin kendimde toplar en fazla 1 ay içerisinde Helal olsun annen baban abinden bırakmamışlar orada
(2,350 puan) tarafından
Bırakılır mı kuzum o bizim cigerimiz
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Allah yardımcısı olsun canım 
(2,350 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim

İlgili sorular

+2 oy
26 cevap 818 göst.
2 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Laplusbelle (2,475 puan) tarafından soruldu
0 oy