0 oy
376 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı

Kızlar oğlumda yapmıştım arkadaşım la beraber yuvarlak çizmişti oğlun olacak dedi oğlan oldu bugün kayinvaldem geldi yapalım bı ne çıkacak dedim zikzak çizdi aha kızın olacak dedi inanmak istemem tabiki bısy ifade etmez ama sohbet amaçlı sordum :D

notu ile kapatıldı: Soru tekrarı

5 Cevaplar

0 oy
(1,475 puan) tarafından
Bende yaptm bide bıçak maks yaptik ben 3kez makasa oturdm minder altndaydi bide yiuzmde çıkan sivilcelerden kizm olucagni anladm çünkü 3cu bebegmdi
tarafından
Ay o makas bıçak olayinida komşum söyledi oda hamile bıçağa oturdum bian heyecanla kararsız kaldım hiç içime sinmedi dedim eşime hatta komşuda erkek olacak demekki dedi :)
(1,475 puan) tarafından
Benim cin takvimi yüzdeki sivilceler yüzük maks bıçak olayı hepsi tuttu
tarafından
Bende Çin Rus japon hepsine baktim kız diyor
(1,475 puan) tarafından
Hayrlisi olsun cnm
-Reklam-
0 oy
(7 puan) tarafından

Ablamlarla bekarken yapmıştık benim 3 çocuğum çıkmıştı ilk ikisi kız üçüncüsü erkek çıkmıştı ve evlendim bi kızım oldu yine hamileyim bakalım bunun cinsiyeti ne olacak :)

tarafından
Onlar nasıl çıktı kız merak ettim bikere yapiliyo siz nasil yaptınız
(7 puan) tarafından
Avucunu açıyorsun yüzüğü avucunun üstünde tutuyorsun yuvarlak dönüyorsa kız . Düz bı şekilde gidip geliyorsa da erkek sayıyorduk..benim 2 kız bı erkek çıktı o zaman yaptığımızda
Bide yaptığımız zaman yüzüğe hiç dokunmadan yapıyorduk o kendiliğinden dönüyordu duruyordu sonra tekrar dönüyordu  en son ne zaman durursa o kadar çocuğumuz olacak diyorduk :)))
Şuan bı kızım oldu bakalım sıradaki ne olacak :)
İnanmıyoduk ama  eğlencesine hep yapardık :)
(7 puan) tarafından
Benim ablaminda mesela 4 çocuğu  çıkmıştı erkek kız erkek kız diye :)
Onunda bı oğlu oldu ikincisini çok merak ediyorum bı gün olursa doğru çıkacak mı acaba
0 oy
tarafından
Eltimle beraber hamileydik büyük eltim yaptı ikimize de onun ki doğru çıktı benim ki yanlış çıktı :) 
0 oy
tarafından
Bana da esimin teyzesi yapmisti erkek dedi inanmadim ama oglum olacak insallah :)
0 oy
tarafından
Bıçak makas olayını ilk defa duyuyorum o nasıl oluyor
(1,471 puan) tarafından
2 ayrı yastık birinin altına bıçak birinin altına makas koyuluyor sen görmüyosun hangisine oturursan artık makas kız bıçak erkek :D
tarafından
Bak seeenn:)))
tarafından
Ben onu yaptım bıçak çıktı ya :( dedim bitane oğlum var bu kız olsun :)
tarafından
Belli oldu mu cinsiyeti :)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 212 göst.
21 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
61 cevap 1,225 göst.
24 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Baranın annesi (1,309 puan) tarafından soruldu

396,440 soru

11,858,630 cevap

35,956 kullanıcı

...