0 oy
578 göst.
Aile kategorisinde (393 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Kizlar annemler mobilya beşik aldilar 9 ay once ben park beesik istyodum ama millet bize ne der Nasl besik almislar derler diye diye mobilya aldilar 

Neyse oglum yatyodu icindee ama son aylarda dikelmeye kalkmaya basladi

Ve korktgm basima geldi kendini atti besikten

Yere yatak yaptim annem kzdi o besik süsmü biz aldik onu yatir icine anne bebek kendini atyor diyorum kiziyor bana yatirmiyorum diye keyfii yatirmiyorum saniyor.

Yatak odam ve evim cok dar besik cok yer kaplyor ve ben satma karari aldim

Letgo vs beceremem burda 2. El eşya alan yerler var onlarla göruşmeyi dusunuyorum.

Sizce alirlarmi besigi? annemler 1000 tlye alms en 500e veririm diyorum.

Bide aileme saygszlk yapms olurmuyum acaba sizin fikriniz nedir satıp park besik almak istyorum.

KIZLR BESIGIN ICI KONTAPILAK VE SUREKLI CIKIYOR TAK TAK VURUYOR BESIGI SALLARKEN 

26 Cevaplar

0 oy
(325 puan) tarafından
Canım neden saygısızlık olsun sonuçta kullanamadığın bir beşiği satıp park beşik alacaksın değerlendirmiş oluyorsun annenin tepkilerinide anlamış değilim ben aynı davranışı sergilesem sat kızım üstüne ekle yerine kullanabiliceğin birşey al derdi 
-Reklam-
0 oy
(49,021 puan) tarafından
satmak için cok erken yatirmasanda bi kosede dursun 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Bi daha bebişin olursa onda kullanırsın on tarafını çıkarıp anne yanı gibi 
0 oy
(305 puan) tarafından
Niye olsun canim saygısızlık hem kullanmıyorsun hemde bebeğin düşüyor 2. El 500 vermez canim onlar daha az mebla veriyorlar bence letgoya falan koy 
0 oy
(879 puan) tarafından
Ben sattım canım kızım hep küçük yatakta yattı oda boş boş duruyordu sattık kixima oda takımı aldık onu kuracaz inşallah 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 75 göst.
20 Haziran 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Adanalibelammm (170 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 127 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (438 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
11 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (854 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 157 göst.
2 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

386,115 soru

11,543,901 cevap

35,219 kullanıcı