0 oy
332 göst.
Aile kategorisinde (123 puan) tarafından
35 haftalık hamileyim acaba bebeğim beni sevicekmi doğunca ben kucağıma aldığımda ağlıcakmı hani başkasına gidince ağlarlar ya beni isticekmi böyle şeyler geliyo aklıma bazen konuşuyorum onunla hiç tepki vermiyor böyle şeyler düşünüyorum

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sen onun annesisin senin kokunu sen onun kokusunu aldığın emzirdiğin anda aranızda ki bağ güçlü olucak te tek aşk ikinizn aşkı olucak bunları düşünme sever mi sevmez mi
(123 puan) tarafından
İnşallah ya bi doğsada :)
-Reklam-
0 oy
(7,120 puan) tarafından
Sevmez istemez olur mu hiç nerden geldi bu aklına:)
(123 puan) tarafından
Bilmem hamilelikten mi bilmiyorum böyle şeyler geliyo aklıma bana düşkün olcakmı acaba çoğu cocuk annesinden başka bi kimsenin kucağına gitmez ya
(7,120 puan) tarafından
O da öyle yapacak. Yabancı birini görse sana iyice sokulacak kucagindaysa boynuna sıkı sıkı sarılacak:))
0 oy
(12,906 puan) tarafından
En çok seni sevicek herkes de ağlarken sen kucağına aldığın gibi susucak düşünme böyle şeyler :) 
(123 puan) tarafından
İnşallahhh inşallah :)
0 oy
(13,998 puan) tarafından
Sevmez olur mu? Seni görünce hryecanlanacak :) 
0 oy
(642 puan) tarafından
Canim her seyden önce annesinin kalp ritmine alışık olarak dogacak. En cok sende durmak isteyeceginden şüphen olmasin. Yalnizca paniklersen sende daha cok aglar. Bunu da dipnot olarak sakin unutma. Bu tarz duygular hemen geçiyor bebege
0 oy
(536 puan) tarafından

Hemde nasıl sevicek sana bakınca heycanlanicak gülücük baskasina gidince senin için ağlayacak daha neler nelerr:D

0 oy
(759 puan) tarafından
Bende senin gibi hep dusunup durdum simdi bebegim kimin kucaginda olursa olsun beni gorunce elleri kollarini kipirdatiyo almazsam agliyo huzursuzsa bi bende sakinlesiyo filan bosuna dusunme babasinda bile o kadar cok durmuyo 43 gunluk bebegim 
0 oy
(102 puan) tarafından
Cnm bebekler anne kokusundan anlar bebegim dogdugu gece hastanede benim diksilerim var kalkamiyom annem saolsun bebegime vakti 5 dakika uyutamadi besikte cyak cyak agliyo brn aliyom yattigim yerde elime susuyo uykuya daliyo yavasca anneme veriyom besige koyuyo uyaniyo ayni durum saatlerce devam etddi pes etdim kucagimda uyutdum o gece ve o geceden beri kucagimda yatiyo taki son 2 gune kadar 2 gundur besigijde yatmaya alisdiryorum zorlaniyi uyuyana kadar ama 2 gecedir yatiyi sukur 2 bucuk aylik olduk bu arada dem3m o ki bebekl34 dogar dogmaz anneyi tanirlqr kokusundan sen merak etme oyle bi sevecekki seni alllah saglicakla kucagina almayi nasip etsin cnm
0 oy
(3,798 puan) tarafından

Bende boyle dusunurdum hep taki o dogunca aglarken yanagima degdirdklerinde  sustu ya dünyalar benim oldu<3

İlgili bir soru bulunamadı

389,184 soru

11,635,494 cevap

35,418 kullanıcı

...