0 oy
754 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
kizlar hirszlardan coknkorkuyorum ulu ortada altinlarda nereye saklanmali fikir verirmisjniz

30 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Kasa kirala bankadan senelik 200 300 lira gibi küçük bı Miktar alıyorlar en garantisi 
(4,507 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
valla evin içinde her türlü bulurlar adamlar dedektör ile giriyorlarmış ben hep yanımda taşıyorum malesef sor oluyor ama aklımda kalmıyor
(55 puan) tarafından
200 300 degil maalesef. Ziraat 603 lira oduyoruz.
tarafından
Ama senelik ödüyorsunuz her ay değil ki bende 350 lira ödüyorum belki miktarına göre artiyor olabilir
(55 puan) tarafından
Bilemiyorum. Orta boy kasa fiyati 603 lira bu yil
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bnm tüm altınlar annemde vallah babamın da birikimi ve altınları var kasaları var orda saklıyor çok şükür bir sıkıntı yaşamadılar o konuda
tarafından
annnem koyde duruyo oda ver ben sakliyim diyo ama veremiyorumda
tarafından
Niye mesela güvenli yerde oturuyorlarsa sıkıntı yok ama şöyle bsy var köy yerinde yabancı gelip çalmaz akraba tanıdık olur hırsız oda nerden bilecek sizde altın var annen öz çocukların dan bile gizleyebilmli
+1 oy
(6,978 puan) tarafından
Bankada kasaya :)
tarafından
oda olmaz:(
(6,978 puan) tarafından
Buyuk derin buzlugun varsa aklima orasi geldi, yoksa mutfakta gizli bir kavanoz?
tarafından
oda olabilir aslinda ama hirszkar dokaba kadar bakiyomus
(6,978 puan) tarafından
Aynen canim aslijda hicbiyer cokta guvenli degil...o yuzden banka önerdim, yani coksa b3nce riske atmaya degmez az bisey kira odeyip emin ellerde tutmak daha mantikli
+1 oy
(12,264 puan) tarafından

Pilicin içine koy buzluğa at :D

Kimse bulamaz benim altınlarımi o papaz 

Kayınpederi m birde kocam yyemeseydi öyle yapardım 

tarafından
Kız bizim burdan biri tavuğun içine koyup sakladı hırsız hiç bişe bulamayınca tavuk diye çalmış içinden altın çıkmış ona dönmesin
(12,264 puan) tarafından
Viii o Zaman saklama
tarafından
Valla buzluktaki tavuğun içinden altın bulan her yerden bulur vnm
+1 oy
(6,203 puan) tarafından
Bankaya koyyyyyyy
0 oy
(8,081 puan) tarafından

Birtane amca balkona saklamış orda bile bulmuşlar haberlerde gördüm :D

tarafından
hayda jgjknh
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Bu gece cok orjinal sorular sordun masallah;))
tarafından
heya her telden girdim uyku tutmadikca soruyorum daha devami gelir
0 oy
(2,408 puan) tarafından

Altinlarim annemin evinde büyük kasa var orada da.

Eşim maaşını çeker hepsini bana verir. Sadece kendi bir 10 lira alır telefonun arkasına koyar. Sigarasi falan yok cok şükür. 

Evin geçimini elektirigini suyunu hep ben öderim.

Paralar hep bende olduğu için. Ara hol de dolap var. Orada ütü kutuşu var. Onun içine koyarım. :D

(1,787 puan) tarafından
Adreste vereydin gelir bulurlar yarın :Dd yerine kadar tarif etmişsin kız ne cesaret
(10,426 puan) tarafından
10 lira ile napıyo kız eşin yetmez ay insana. Bacım bi de çok detay vermişsin etme :)
(2,408 puan) tarafından
Ahahah :D kız eşim fabrikada çalışıyo. Servis yemek oraya ait. Sigarasi falan da yok. Yolda kalırsam otobüs parası diye öyle bulunduruyor yanında :)
(10,426 puan) tarafından
Vallahi maşallah kız takdir ettim :)
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Soba kullanmıyorsanız baca deliklerine koyun.
0 oy
(68 puan) tarafından
Daha bugün gördüm kitap şeklinde anahtarlı kasa var dışardan ince bı kitap. İçine koy kilitle. Kitabın kapağını kapat diger kitaplarin arasına koy
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Cekyatlarin altı varya açtigin zaman kumaşın olduğu yer varya orda fermuar varsa ac oraya koy yoksa biraz delik aç at içine dik sonra orayı :Dyada yatak odasında babanın altında hurç varsa oraya koy Allah uzak etsin de  hırsız gelse bi kalkta oraya da bakayım dicek hali yok yani oraya bakmazlar :D

0 oy
(4,507 puan) tarafından
valla evin içinde her türlü bulurlar adamlar dedektör ile giriyorlarmış ben hep yanımda taşıyorum malesef sor oluyor ama aklımda kalmıyor
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Valla canim ablamin evine 2 ay oldu hirsiz gireli bazasinin alt kismina bi yerden delik acip kumasinin icine saklamis adamlar direk bulmus polis dedektorle gezmisler demis yoksa ki yani eliyle koydugu gibi bulamazdi bu devirde evde altin saklamak pek mantikli degil isini iyi bilen hirsiza denk gelince gidiyor malesef ya bankada kasa kiralayip koyucaksin ya da bozdurup altin hesabi falan acicaksin 
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Ben duduklunun içine kullanmadığım tencerelerin içine koyar bazanin altına koyardım:D
0 oy
(1,126 puan) tarafından
Bizim eve hirsiz girdi. Polis cagirdik.. polis bize dedi ki evde altin tutmayin. Buzlukta etlerin arasins bilezik koyandan tutta bakliyatlarin icine hatta koltugun dosemesini kenarindan sokup koltugun icine bile koyan oluyormus ve hirsizlar buluyormus. Cunku dedektorle geziyolarmis. O gunden sonra bozdurup bankada altin hesabi actik.
(806 puan) tarafından
Oha ben şok gece gece :))) şeytanın aklına gelmeyen yerlere koyarlar yine de bulurlar derdim demekki dedektör sayesinde baksen donanıma teçhizataa pesss.
0 oy
(806 puan) tarafından
Bankaya olmaz demişsin neden olmasın da böyle düşünen herkes altınını çaldırdı ben sana diyim canım. Gizli yapmak istiyorum diyorsan git gizli hesap aç kimse bilmesin. Ama bu zamanda en güvenli yer bankalar. Yılda 200 300 TL bankaya kira ödeyemem demezsiniz heralde canım.  Evde tutmayın ha bide yakınınız kimseye de akıl danışma sonra o kişiler ha bunda altın var ha deyip gelip onlar çalıyor bil.
0 oy
tarafından
Nasibinde yoksa ne kadar saklarsan sakla senden çıkarlar. Geçen senelerde bi akrabamız poşetle kapının arkasındaki askıya aşmış evden çıkmış gitmiş gelmişler ki kapı açık içerisi savaş alanı kadının iç çamaşırlarını bile didik didik etmişler. Ama askıda ki poşete dokunmadan gitmisler  :) 
0 oy
(460 puan) tarafından
Benim tekli koltuklarının altında fermuar var onu oraya neden yapmışlar bilmiyorum ama :) ben oraya koyuyorum Ama buzdolabına da koyabilirsin sebzeliklerin altına 
(1,501 puan) tarafından
Tamir etmeye var o ama bulurlar ki
(460 puan) tarafından
Buz dolabı en mantıklısı sanırım
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ulu orta söyleyemem kız :D 
0 oy
tarafından
Sandığın varsa onun en altına köy kilidini kilitle sonra uzun bir zincir al boynuna tak yada cüzdanında gezdir 

İlgili sorular

+2 oy
6 cevap 261 göst.
28 Temmuz 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Rahel (2,522 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 128 göst.
1 Temmuz 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 130 göst.
9 Mart 2024 Aile kategorisinde hayallhanem (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ht (2,093 puan) tarafından soruldu

380,979 soru

11,405,724 cevap

34,943 kullanıcı