0 oy
416 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ilk kar yagdıgından berı nerdeyse 1 5 haftadan berı sular donmus wc dısarda her yer buz gbı soguk camıden su dolup sobada kaynatıp öyke harcıyorum muslugundan sıcak su akanlar ne kadarda sanslılar

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kış olmazsa da kuraklık kapıda 
tarafından
Öyle tabı ama kış kımıne cefa kımıne sefadır evınde dogalgazı olup herevı  sıcak olan musluktan sıcak su akanlarla benö gbı köyde oturup bınbır sıkıntı ceken ınsanın hayatıda bır değil bence
-Reklam-
0 oy
(325 puan) tarafından
Aminnnnnnn inşallah zaman akıp gider yaz gelir 
tarafından
İnşaallah cok zor ya gercekten bıkıyorum bazen sogukta cektıgım cıleden
(325 puan) tarafından
İşin zor canım allah yardımcın olsunnn
tarafından
Amın hepımızın
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Bende aynı durmdaym ama yazı yaz kişi kış gbi yaşamak dha iyi 2ay snra sıcaklar yine gelicek 
tarafından
Ben hıc sevmıyorum kış ayını tum odalar buz gıbı kzım lavoboya gderken ıcım acıyo karda buzda :( su yok aoba ayrı bı dert odun kömur ıslak
(1,475 puan) tarafından
Oglum soğuk odada canlı derse giriyo elektrik faturasu 213 lira geldi 3aylik bebek var 5 yasnda kizm dha var mutfaga gecip yemek yapamiyorum yeri geliyo evin.icnde agzmzdan duman cikiyo ama şükür sağlık yernde
tarafından
Sıkıntı ya Allah hepımızjn yardımcısı olsun
0 oy
(374 puan) tarafından
Allah yardimciniz olsun kardesim hangi sehirdesin
tarafından
Aksarayın bı köyu
0 oy
(15,905 puan) tarafından
Benim de sıcak suyum dondu. Kâr hiç yağmadı ama gece buz gibi oluyor. 
tarafından
Bende sular komple yok :( kar burayada 4 gunden berı falan yagmıyo ama öncekı karlar buz tuttu o yuzden don oldu
(15,905 puan) tarafından
Biz de Kâr olmadığına rağmen don var..balkonumun duvarları buz tuttu..Kâr yağda soğuk suyum da donar
tarafından
Dogrudur
0 oy
(5,336 puan) tarafından
O eziyeti ağrıdaykn çok çekmştık wc  dışardaydı tüpte su kayntylduk çeşmelere buzlara dökyoduk ev ısınmıyor du soba duman yapardı hep ay Allah yardım etsin inşallah zıor
tarafından
Bende çok döktum acılmadı borular buz tutmus :(amın ınsaallah hepımıze
(5,336 puan) tarafından
Abim kazmayla kırıyırdu rezillik kız
tarafından
Aynen gecen hafta patladı zaten bu ayazda halı yıkadım  :(:(
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Soğuk olsun kişi tam yaşayalım mevsiminde kış kış gibi olsun. Yaa
tarafından
Valla wc ıcerdeyse her odan sıcaksa  musluktan sıcak su akıyosa tabı yasanır ama benm sartlarımda zor kolay kolay kımse cekmez
(44,603 puan) tarafından
Hayır canim dünya gaz yakiyorum ama evim buz gibi çocukların yüzleri soğuk ama kişi kış gibi yasamazsakta bizler için çok kötü mevsimler bile çok degisti
tarafından
Aynen benm cocuklugmda nerdeyse belımı asıyodu kar babam okula kadar cıgır acardı öyle gderdık
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Işte burada bunu öğrendim bizim için hayatın normal akışında olan şeyler bir başkası için şans olabiliyor. Insallah gelir hemen canım
tarafından
Aynen ya inşaallah :(
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum 
tarafından
Amın cumlemızın ınsaallah
0 oy
tarafından
Nerede yaşıyorsun cnm
tarafından
Aksaray'da msn Konya'da mi msn cnm
tarafından
Aksaray
tarafından
Memeleket Aksaray Güzelyurt bnm de.
tarafından
Öyle mı hemserıymısız ben merkeze baglı köyundeyım hasandagında
tarafından
Aynen cnm
0 oy
tarafından
Dun ben bulasim yiksrken dedim allah bizim scak suyumz var olmyaanlar ne yapıyor diye cok dua etim insallah allah size yardim etsjn canm
tarafından
Aynen bızımde normalde gunes enerjımız vardı kardan önce fırtınada koptu :(o yuzden mutfakta sıcak su olunca yaptgm iş zoruma gtmyo ama smdı bırak sıcak suyu soguk su bıle yok :( amın ınsaallah cumlemıze etsın

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 373 göst.
14 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Zbasmmr (940 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 166 göst.
30 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Dilankaya (941 puan) tarafından soruldu
+2 oy
15 cevap 537 göst.
20 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Begonvil_. _ (6,209 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 410 göst.