0 oy
373 göst.
Diğer kategorisinde (570 puan) tarafından

Eşinizin istemeden kalbini kırdınız nasıl gönlünü alırsınız ben hemen şirinlik yapar kendimi övmeye başlarım kendimi övünce uff bune egoislik der gülmeye başlar hemen :D

20 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yanina giderim canım kocammmm derim heh geldi yalaka der hee geldim derim sonra sarılırız
(570 puan) tarafından
Buna kahkaha attım hakkını helal et :D
tarafından
Helal olsun  :)
-Reklam-
0 oy
(2,443 puan) tarafından

Ben de şirinlik yaparım sırnaşırım o da fazla dayanamaz zaten :angel:

0 oy
(27,454 puan) tarafından

Hiç uğraşmamam dermişim:D

(570 puan) tarafından
Vicdansız garı :D
0 oy
(325 puan) tarafından
Özür dilerim sırnaşırım öperim sarılırım kıyamaz zaten direk gönlünü almış olurum :)) 
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Benim eşim hatasına rağmen kendini ovse ben daha da sinir olurum 
(570 puan) tarafından
Gülerek yapsa bi yerden sonra sende gülümsersin bence
0 oy
(10,474 puan) tarafından
Özür dilerim. Sonrasında genelde konuşur hallederiz ya da bir süre yalnız kalmak istediğini belirtir. Birkaç saat sonra da normal hayata geçer yeri gelince de konuyu konuşur hallederiz
(570 puan) tarafından
En güzeli uzatmamak zaten günlerce aynı konu üzerinden gidince konu haledilmez oluyor artık
(10,474 puan) tarafından
Canım çok şükür diyeyim ciddi tartışsak da eş olma ödevlerini hiç yitirdiğimiz olmadı hani bir gün memlekete gideceğim baya tartıştık bir konudan havaalanına bıraktı beni uçak kalkana kadar 2 kez aradı indim yine öyle sorun var mı dikkat et diye aradı. Bizdeki olay tartışsak da bağları esnetmemek üzerine kurulu evlilik de ancak böyle ayakta kalıyor
(570 puan) tarafından
Eşinde çok düşünceliymiş şükür senin adına tek daravlı olmaz bu dediğin karşılıklı saygı
0 oy
(153 puan) tarafından

Bende şirinlik yaparım aa aşk olsun bu minnoşluğa kıyılırmı derim :D

Baktım hiç oralı değil bende olmam yaşasın inatçılık yağ gibi üste cıkmakta üstüme yoktur :D

(570 puan) tarafından
Bencede kıyılırmı bende sana o kadar altın taktım düğün yaptım bumu karşılığı derim :D
0 oy
tarafından

O gün kuru fasulye yapsam tamamdır :D yiyince kendisi geliyo yanıma gönlünü almama gerek kalmiyo 

(570 puan) tarafından
Çok iyimiş bu ya tam midesinden geçiyo olayı :D
0 oy
tarafından
Sarılır öper şirinlik yaparim 
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Şirinlik yapıp öperim sonra zaten düzeliyor hemen
0 oy
(14,039 puan) tarafından
Göz göze gelince güleriz biz :D
(570 puan) tarafından
Seninki daha kolaymış :Drabbim huzurunuzu bozdurmasın
0 oy
tarafından
Hiç bir şey yapmam kendi kendine barışırsa barışır barışmaz hiç de ugrasmam Toto kaldırmayı sevmem
0 oy
tarafından

Benim ki olayı kendi içinde halleder ne yaparsan yap fayda etmez halledince gelir:D

(570 puan) tarafından
Aynı babam kendi kendine sindircek gelcek sonra olmamış gibi davrancak
tarafından
Böyle daha güzel hiç uğraşmıyorum
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Tipe bak hayırdır derim bi kaç bişey daha söylerim oda taklidimi yapar güleriz barışırız :)))) 
0 oy
tarafından
Gitmem gönlünü almam en son kendisi paylasir genelde ben kalbinide kirmam asla kolay kolay 
0 oy
(347 puan) tarafından
birşey yapmam 
0 oy
(608 puan) tarafından
İnan biz hiç küsemiyoruz herşey birbirimizin gözüne bakıncaya kadar hemen gülüyoruz o yüzden 
0 oy
tarafından
Omzunu sıkınca hah tam ora der :D bitti gitti 
0 oy
tarafından

Benim eşimin tek küstugu şey.masaj yapmamam..ne dersem neyim başka şeye kusmez:D..o kadar şey söylerim aldırmaz.masaj.ister yapamam derim.sanki dünyayı başına yikmisim ..ertesi güne masaj dedim mi.geriye bisiye yapmama gerek.kalmiuo:D

0 oy
(6,978 puan) tarafından
Miyavlarim ben hahah gidip sarilirim sirnasirim

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 256 göst.
20 Aralık 2023 Aile kategorisinde Zzzzzz (1,514 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 293 göst.
27 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 950 göst.