0 oy
721 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (943 puan) tarafından
Merhabalar.  Süt pompası alacağım fakat istediğim markanın (lansinoh) sıfırları biraz pahalı. Letgo da ikinci el buldum ama hijyenik açıdan ne kadar güvenilir sizce, burda ikinci el alıp da kullanan var mıdır ya da kullanmasanız da  bir fikriniz var mı?

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Lansinoh 2. El letgodan aldım. Kaynamış suya sirke karbonat attım. O suda beklettim. Sonra duruladım tertemiz oldu. 3 aydır kullanıyorum 
(943 puan) tarafından
Sıkıntı yaşamamanıza çok sevindim. Bir sürü sterilizasyon yöntemi var aslında evet ama nedense bir türlü içime sindiremedim. Biraz da şans işi galiba. Sanırım biraz zorlayıp sıfırına bakacağım.
(826 puan) tarafından
En iyisi sirkeli su. Bende biberonları sirkeli suda kaynatırım mis gibi oluyo
tarafından
Kaynatma ama zarar görür. kaynar suda beklet.
-Reklam-
+1 oy
(5,134 puan) tarafından
Ben aldım dezenfekte edip kullandım
+1 oy
tarafından
Temizler kullanırsın bence ne olacak ki 
0 oy
(446 puan) tarafından
Bence alma 2.elden fayda gelmez ona vereceğin paranın üstüne ekle kendine tertemiz bir tane all yani insanın mideside kaldırmaz bence..
(943 puan) tarafından
Evet çoğunluk bu şekilde düşünüyor benim de içime tam sinmiyor zaten bir yandan. Teşekkür ederim
0 oy
(800 puan) tarafından
Ablamımkini kullandım hiçbir sıkıntı olmadı iyice kaynattım ama 
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Alınır niye alınmasın mesela philips aventin elektrikli pompaları 800 tl idi aynısını az kullanışmış çalışan bi kadından ikinci el aldım sahibinden.comdan. 200 tl ye aldım biberonunu kullanmak istemedim yenisini alıp taktım kalan parçalarıda kaynatıp yıkadım yeni gibi oldu. Gayetde güzel çalışyo.
0 oy
(3,873 puan) tarafından
ben kullandim , guzelce kaynattim apararlari
0 oy
(945 puan) tarafından
Bende ikinci el aldım canım ama başlığını sıfır aldım, önemli olan cihaz zaten yani başlıkları internette var 0 alabilirsin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 192 göst.
22 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde turuncununsesi (943 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
20 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
14 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde sinos2194 (151 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 130 göst.
1 Haziran 2021 Diğer kategorisinde turuncununsesi (943 puan) tarafından soruldu

381,752 soru

11,428,728 cevap

34,988 kullanıcı

...