0 oy
113 göst.
Diğer kategorisinde (535 puan) tarafından
Kızlar Bi ateşi çıkiyor üstünü ince giydiriyorum ateşi düşüyor  bu sefer titreme geliyor üşüyor ne yapacağımı şaşırdım çok huysuz kakasi yeşil sarı değişik Bi kıvamda ne yapicam ya Dr pazartesi tekrar çağırdı ama o güne kadar nasıl idare edicem 3 4 gün ateşi olur dedi çok korkuyorum şuan uyuyor yine ateşi çıktı ne yapicam ya 

2 Cevaplar

0 oy
(605 puan) tarafından
Kız 4 gündğr benşm kzımda öyle elleri buz keiso so ra ateşi 39 a vuruyo fitil verdim fitil ver paranox düşer hemen
(535 puan) tarafından
Fitil var canım olmadı bide fitil deneyim yatmadan
(605 puan) tarafından
Verin baya düşer ateşi benşm kxıma kovid tedti yaptılar nrgadif çıktı dahada gitmedim fitil verdim geçti
(535 puan) tarafından
Tamam canım vereyim
(605 puan) tarafından
İnşallah rahatlar kuzucuk
(535 puan) tarafından
İnşallah canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kanda enfeksiyon yatarak tedavi edilir hep neden yatış vermedi ki 
(535 puan) tarafından
Bilmiyorum canım pazartesi tekrar çağırdı antibiyotik verip
tarafından
Ben çocuğumla küçükken çok yattım da ondan dedim
(535 puan) tarafından
Biraz araştırdım da öyleymiş yatarak tedavi oluyormuş ama bize yatış felan demedi ilaç verdi gönderdi tekrar gel dedi
tarafından
Ben çalışıyordum doktor yatmadan geçmez mecbur yatircam derdi ama belki pandemiden dolayıdır
(535 puan) tarafından
Olabilir canım pazartesi belli olacak

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 72 göst.
0 oy
0 cevap 27 göst.
3 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sedadz (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
24 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biriiste (412 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 43 göst.
16 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde buglemm_Ela (28 puan) tarafından soruldu

381,061 soru

11,407,972 cevap

34,945 kullanıcı

...