0 oy
463 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Siz mi uyandiriyorsunuz kendisi mi uyaniyo yoksa . Benim kızım 11 buçuk aylık. 11 olmuş uyuyo uyandırsam mi acaba sizin bebeler nasıl kendi mi uyaniyo kıyamıyorum da ben aciksa uyanır herhal

29 Cevaplar

+1 oy
(5,902 puan) tarafından

9 da uyanıyor. Akşama kadar uyusa uyandırmam kafa dinlerim :D

tarafından
Hahhaaha Allah seni kız acikmiyorlar mi acaba niye uyanmiyor. Seninki kaçta uyaniyo
tarafından
Seninki erken uyaniyormus
-Reklam-
+1 oy
(84 puan) tarafından
Kız benim ki 12 aylık sabah 9en geç ayakta gece kaçta yatıyor
(84 puan) tarafından
Canım çok kötü insan ***** oluyor eşim vardiya değişimi olduğu zamnlardaj biliyorum ***** gibi oluyor insan
tarafından
Evet ya eşimde vardiyalı calsiiyo beni cildirtiyo resmen uyutuyom erkenden 10 gibi. Uyaniyo tekrar sonra da uyumuyo oynuyo
(84 puan) tarafından
Bende genelde 10 gibi uyutuyorum sabah 8 9 gibi uyanıyor ama gece 2 3 defa mama için uyanıyor onuda içip hemen uyuyor tekrar
tarafından
Gece 3.4 defa mama mi kız benimki hiç uyanmiyo ki mama da istemiyo gece yatmadan emziriyom mama veriyom yatış o yatış daha da uyanmiyo acikmiyo mu benim kız acaba:)
(84 puan) tarafından
Ayy ne güzel gerçekten benim ki 2 3 defa uyanıyor mama için ve alışkanlık diye düşünüyorum bırakmıyor da çok denedim ama hem uykusu açılıyor hemde yemeden asla uyumuyor. Olabilir kız ne güzel işte :)
0 oy
tarafından
10 15 dk önce uyandı oğlum da 2 yaşında 
tarafından
Maşallah cnm gece uykusu nasıl geç mi uyuyo
tarafından
12 de filan uyuyo canm
tarafından
Hım iyimis cnm
0 oy
tarafından

Uyuyana ellemem :D

Valla benim kucuk sabah babasinin alarmindan once uyanir ara da pil bitince şaşar genelde aynidir

tarafından
Kaç aylık cnm
tarafından
6.5 canim
0 oy
(333 puan) tarafından
Bende görecek miyim o gunleri acaba 4 bucuk aylik oglum saat basi uyaniyor gunduz uykusu yok denecek kadar az iyice bitkin düştüm ya
tarafından
Görürsün insalla cnm yerinde durmicak 5 dakka bile totosunu koymicak yere dört dönecek evin içinde az kaldi
0 oy
(421 puan) tarafından
Maşallah bu saate kadar uyuyor mu bizimki sabahin köründe ayakta
tarafından
Eeeee gece 3 de uyursa öğlene kadar uyuyo ellemesen uyur belkide :)
0 oy
tarafından
Sabah 7 bucuk 8 de uyanir ama aksam erken yatiyo bazen 9uda bulur keske benimkinide ben uyandirsam ama hep o beni uyandiriyo 
0 oy
tarafından
Uyandir kiz nasil ogle uykusuna yatcak :D duzensiz oluyor o zaman :D 

Benim ki 11 12 de uyur gece sabah 9 da 9 bucukta kalkar 2 de yatar 4 de kalkar hep duzeni bu bazen bozuluyor tabi ki de ama yine de iyi
tarafından
Valla iyimis uyku düzeni yok cnm gece geç uyuyo 2.3 lere kadar oynuyo öğlene kadar da yatiyo bende onla yatiyom bugün erken kalktım normalde uyuyom bende bebisle:)
tarafından
Tekte ondan rahatsin ikinci geksn gor :D
tarafından
Dur kız aman şimdi düşünmüyom bacım ikinci abooo ağzını hayır aç dur hele bu büyüsün doğum sancıları halen gözümün önünde
tarafından
Ahahaha :D sjsjsjs
Valla benim ikinci yolda odum kopuyor nasil dogurcam diye :D
tarafından
Valla mi Allah yardımcın olsun bacım kaç ay kaldı doğuma diğer bebeğin kaç aylık

Ben korkuyom doğurmaya . Eşimle konusuyom da ikinciyi dogurmasan da evlatlık alırız :)
0 oy
tarafından
8 yaşında kızım 4 yaşında oğlum var kızım namaza kalkıyor oğlumda kahvaltı hazırlıyoruz sesimize kalkıyor bebişim 8 de uyanıyor uyku düzenleri çok güzel çok şükür öğlen yemek yiyip bı uyuyolar 3 4 gibi kalkıyor lar sonra oyun aktivite yemek falan 9da bidaha yatiyilar
0 oy
(10,039 puan) tarafından
Kız aksam kacta yatiyo 11.5 a kadar uyuyup
tarafından
Öyle yapacam artık duzene sokmam lazım gece  zorluyo beni
(10,039 puan) tarafından
Yani yorulup sikilmiyomusun dicektim gece o saate kadar çocukla ilgilenmekten :)
tarafından
Yok valla sıkılmiyorum sabaha karşı uyuduğum için gece eşim işte olunca sabahliyom uyku tutmuyo  valla :)
(10,039 puan) tarafından
Esin gelince beraber yatiyosunuz heraldi :D
tarafından
Aynen gece oturamam birlikte uyuruz ama aramızda kalsın uyuduğu zaman bazen yanından kaçar TV. Odasına oturum burda takılırım :)
0 oy
tarafından
Akşam 8 sabah 8 hiç şaşmaz
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Hayal ettiğim hayatı yaşıyorsun yaa 9 aylık 4 te bile uyandığı oluyor 
0 oy
(44,674 puan) tarafından
9 da uyaniyo ikiside
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Erken uyursa sabah 6 da uyanıyor. Geç uyursa 8 de 
0 oy
(879 puan) tarafından
7 buçuk ve 8 buçuk arası uyanır hep 
0 oy
(879 puan) tarafından
7 buçuk ve 8 buçuk arası uyanır hep alıştı galiba bide bu düzene 8 buçuk aylık kızım benimde 
0 oy
tarafından
Uyandırma kız uyusun

Bizimde 14 aylık 10bucuk gibi uyur 8bucuk 9 gibi kalkar
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Aksam 20:30 da uyur, sabah 8 de kalkar.
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Çok geç kalkıyomuş cnm 8 gibi kalkması ideal gece de yatmaz ki benimki 8 de kalkar en geç 9 hucuk akşam da 9 da uyur 
0 oy
(439 puan) tarafından
11-12 arası uyanıyo 17 aylık

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 156 göst.
19 Aralık 2021 Aile kategorisinde MelisAlin (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 303 göst.
12 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MaviJatun9632 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 122 göst.
0 oy
20 cevap 194 göst.
4 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,088 puan) tarafından soruldu

379,893 soru

11,372,386 cevap

34,855 kullanıcı

...