0 oy
211 göst.
Diğer kategorisinde (5,323 puan) tarafından

Adetim 10 gün önce falan bitti kızlar. Adetim bitti biteli afedersiniz ama öyle bı akıntım oluyor ki sanki işiyorum. :D

Çamaşırım o derece ıslanıyor. Gebe değilim. Akıntım şeffaf su gibi ve pis bir kokusu yok öyle. Sizce normal mi böyle bı akıntı? Bu ay aşırı rahatsız oldum. :ermm:

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Normal bence sen yeni farkettin :D kokusuzsa korkma 
(5,323 puan) tarafından
İstiyorum :D ama şöyle olsun bana da sürpriz olsun. Bende bilmeyim adetim geciksin öyle anlayım :D
tarafından
Yok yok sencdur bence :D benim 3 yasina bascak ikinci geliyor hala dusunuyorum acaba erkenmiydi diye :D sjsjs ama cok gec :D
(5,323 puan) tarafından
2. Ye iki tane gebe hanım böyle diyor kafamı karıştırıyor ya:D
tarafından
İşte bizi ibret al ye diyoruz sana. Ebrar küçük hem daha.  :D az daha dur sen yakma başını  :D
(5,323 puan) tarafından
Hahaa :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yumurtlama döneminde isen ondan olur kuzum
(5,323 puan) tarafından
Kuzum ama adetim bittiği günden beridir böyle yani. Koku yok renksiz. Kaşıntım da yok
tarafından
Ya akıntı zaten kadınların malesef çilesi. Akıntı olması normal canım koku kaşıntı renkli değilse korkma
(5,323 puan) tarafından
Gerçekten öyle kuzum. Günlük ped kullansam bı dert kullanmadan akıntı camasirlarda leke yapıyo. Nasıl bı şey anlamadim
tarafından
Ya öyle maleseff canım bide yumurtlama zamanında gelmiş daha çok akıntn olur bu günlerde geçmiş olsunn
(5,323 puan) tarafından
Sağol canim
0 oy
tarafından
Akıntı çok sa tabi normal değil 
(5,323 puan) tarafından
Aşırı ya. Ama ne koku var ne renk.
tarafından
Sulu şekilde olan enfeksiyonun bı türü canm artar ve devam ederse git muhakkak benim doğum yapalı 3 ay oldu akıntım yoktu su gibi akıntı olmaya başladı gittim rahim kendini toplayamamamis adette uzun sürdü pedden dolayı enfeksiyon olabilir dedi iki tane fitil verdi kurudu şükür çok az haftada bir seklinde oluyor ama oda normal sıvısı kuruluk olmamisi için dedi
(5,323 puan) tarafından
Tamam canım eğer bı anormallik görürsem mutlaka gideceğim doktora çok sagol
tarafından
İnşallah artmaz canm geçmiş olsun
(5,323 puan) tarafından
İnşallah canım sagolasin
0 oy
(119,533 puan) tarafından
Normal baci yumurtluyondur koku varsa enfeksiyom yoksa sal la gitsjn
(5,323 puan) tarafından
Adetim bitti biteli de yumurtlamiyorum ya sevdosum o günden beri boyle
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Bazen banada oluo aşkoş 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 90 göst.
4 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 145 göst.
14 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Fatmaaa... (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 111 göst.
0 oy
7 cevap 7,628 göst.
17 Ekim 2019 Aile kategorisinde Sibel1 (4 puan) tarafından soruldu

381,495 soru

11,421,737 cevap

34,978 kullanıcı

...