0 oy
343 göst.
Diğer kategorisinde (800 puan) tarafından
6 aylık ömrümden ömür gitti yaa 

18 Cevaplar

0 oy
(119,226 puan) tarafından
Baby boyumda uyanik ☹☹☹
(800 puan) tarafından
Valla artık isyan edicem eşimde nöbette
Yaaa sinirlerime hakim olamıyorum artık bağırıyorum resmen bebeğe sonrada deliler gibi pişman oluyorum elimde değil
-Reklam-
0 oy
(5,721 puan) tarafından

Ah annelik işte:(

(800 puan) tarafından
Offf offf:(
0 oy
tarafından
Daha ohooooo üçü filan görecez biz :) 
(800 puan) tarafından
Yaaa:((((
0 oy
tarafından

Şimdilik uyuyor 

Eşim nöbetçi :ermm:bugün ben birazdan yatıcam 

Eşime devredicem 

Sen uyu ben bakarım dedi 

0 oy
(266 puan) tarafından

Allah'ım inşallah nazarım değmez benim ki uyudu çok mutluyum bu günü kutluyacam:silly:

(800 puan) tarafından
Maşallah
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Nebe suresi dinlet çok işe yarıyor
0 oy
(305 puan) tarafından
Aynı durumdayız canim sabahtan beri 2 saatlik uykuyla hala uyanık kim bilir kaçta uyuyor daha 1.5 aylik
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Benim prenseste şimdi uyudu cnm
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Şuan uyuyo ama her an uyanacak diye  ben uyuyamıyorum  16 günlük olduk uyanacakda emzircem diye aklım çıkıyo zaten süt yok göğüs uçlarım acayip yarıldı mama vermek çok üzüyo beni 
(70 puan) tarafından
Aa niye üzülüyormussun beben aç mi kalsın yoksa yoktur elinden geleni yapmışsınız dir sen bi annesin onun iyiliği için her yolu denemesssindir gogusleredr ayva çekirdeğini jel yapıp vi sur derim
(3,282 puan) tarafından
Sağol canım ya.
Göğsüme mustela göğüs ucu kremi zeytin yağı karbonatlı su kakao yağı hep sürdüm ama  fayda yok ayva çekirdeği edermi acaba
(70 puan) tarafından
Bende burda okumuştum çok iyi geldi canım krem LR galiba fasafiso  yani dial ve uygun dene zararı olmaz bazılarına tahin üstünde ki yağ da iyi geliyomus
(3,282 puan) tarafından
Evet canım onuda duydum deniyim belki iyi gelir inşallah
(70 puan) tarafından
Dene ya eldeki imkanlar
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Acmi acaba karnı doyuyomu
0 oy
(2,364 puan) tarafından
Wall bagordoö ben artk cıldırcammmmmm cıldrcam yasşandım walla ikisi erken yatıp bi rahatıma bakıyım diorm mutsuz oldugumdan buyuk kızımada yansıo biri 4aylıık biri 2yasında 4aylık olan emmedi ablasnn sesıje yenı emıo
0 oy
(12,489 puan) tarafından
13 aylık ömrümden 13 yıl gitti resmen 
0 oy
tarafından
Bu bebekler bugün niye uyumuyor kaçıncı post oldu allah yardımcınız olsun
0 oy
(18 puan) tarafından
İnanın yolun basindasjniz bakın 7 yaşında bir kızım 2 yasinsa bir oglum 40 günlük bir oğlum daha var kızım 1.5 yaşına kadar hep ağladı uyumadi sonra çok şükür düzeldi 2 yaşındaki halen uyumaz kalkar oturur gecenin bı yarisi sabaha kadar küçük bebeği hiç anlatmayim uyumadigi yetmiyormuş gibi bağırıyor ama onlar bebek melek baktınız son haddinizdesiniz kuran kerim dinleyin olmadı kendinize bir dizi edinin olmadimi bebeğinizi yıkayın ben mesela az önce küçüğü yıkadım rahatladı sonra onu yatırın nemlendirici ile masaj yapın öpün sevin koklayın inanın sizde o da rahatlicak yaşınız kaç bilmiyorum ama ben 26 yaşındayım kendimi 46 hissettiğim ayrı ama yasiniznkac olursa olsun siz artık annesiniz ve sabır siz demek olmalı sakinlesmenin en kolay yolu bebeğinizi öpün bol bol 
0 oy
(795 puan) tarafından
Uyumaz canım uyumaz yeni uyutabildim 10 aylık 
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Uyumaz. Annesı uyumaz :) 
0 oy
(119,226 puan) tarafından
ben post silemiyorum admine yazin
0 oy
(393 puan) tarafından
9 aydir salliyorum