0 oy
626 göst.
Aile kategorisinde (42 puan) tarafından
3 saattir göğsümde uyuyamıyo uykuya dalamiyor vallah bıktım ya 

16 Cevaplar

+2 oy
(1,013 puan) tarafından
Bıktım demeyin güzel  anneler yıllarca çocuğu olmayan insanlar var onları düşünün Allah'ım sizlere bu bebisleri verdiği için şükredin yıllarca olsun da her dakika ağlasın diyen insanlar var
-Reklam-
+1 oy
(266 puan) tarafından
Belki açtır 
0 oy
tarafından
Kaç aylık gazi mi var ki 
(42 puan) tarafından
3 buçuk gaz değil sürekli göğsümde emiyo
0 oy
(557 puan) tarafından
Acaba niye benimde dün öyleydi uyumuyodu beşiğe koyduğum gibi ağlıyordu belki açtır tam doymuyordu yada kucağında kalmak istiyor annesi sana ihtiyacı vardır 
(557 puan) tarafından
Ben benmki ile konuştum iyice yordum son kez koydum kaptladi yine çıkarmadım ninni söyledim sustu
(557 puan) tarafından
Uyudu
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Yaw bende bıktım 
0 oy
tarafından
Sakin ol canim sabret illaki uyuyacak
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Ayy ikimizinkide ayni 3.5 aylik nette beyaz gurultu die ses var onu aciyorum tam iki saatlik misil misil uyuyo denemeni tavsiye ederim burda bi kac kiside duydum cevremdede cok var
0 oy
tarafından
Doyuyor mu?

Benim ki de sürekli memedeydi emziğe alıştı. O kadar aramıyor
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Emzik vermeyi dene
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Anne bebeği anne kokusuna muhtaç yorucu süreç ama bıktım demeyin hamd olsun ikiz annesiyim tek başına büyüttüm sağlıklı ya sukredin
0 oy
(870 puan) tarafından

Gazda degilde atak haftası mı bak bakalım 

0 oy
(5,314 puan) tarafından
Bi sancısı vardır ve sen böyle stresli.iken o çocugun uykuya dalması zor unutma çocuk annenin duyguları ile beslenir 
0 oy
tarafından
Bebim büyük kızımda öyleydi en son doktora götürdük idrar yolu enfeksiyonu çıktı kızımda birndoktorun görmesinde fayda var canım isyan etmek yerine bir çaresine bak mutlaka bir sıkıntısı vardır kuzucugun 
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Benim beş gündür öyle 74 günlük ayrilamiyoruz
0 oy
tarafından

Evladindanmi bıktın yapma lütfen.    Bu lafı gerçek olarak söylememiş ol   rahatiniza düşkün seniz. Neden evlat sahibi oluyorsunuz.     Uykusuz kalmak için. Yavrumun yaşamasi için nelere vermezdim ki 

0 oy
tarafından
Ozaman evlatlık ver kurtulmuş olursun yıllarca çocuğu olmayan insanlar var nasıl bikabiliyorsunuz benjm bebegim beni iki ay zor emdi keşke saatlerce gogsumde dursaydi da tek emzirseydim

İlgili bir soru bulunamadı

381,371 soru

11,417,636 cevap

34,970 kullanıcı

...