0 oy
493 göst.
Diğer kategorisinde (241 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
öföföför tmtmmtt

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Adet dancisindanmi bahsediyorsun 
(241 puan) tarafından
Doğum sancısı canım dün geceden beri belimin tam ortasından kalcama gelen kemik sızlıyor belimi ağrıtıyor sanki belime kar koymuşlar gibi sizlatiyor şimdi de hafif adet sancıma benzer sancım oluyor ama düzenli değil hafif mi başlar
tarafından
Anladım cnm düzenli olduğu zaman doğum sancisidir aAlllah bir avazda kurtarsın
(241 puan) tarafından
Amin canım sağol
-Reklam-
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Havslara hoplatan bi sanci hatirlamiorum ben 10 dk da 1 belimden sanci vuruodu hastaneye gittik doguma aldilar adet sanci gibiydi 
0 oy
tarafından
Hayır havalara hoplaman gerekmiyor. Benim sancım vardı ama kasılma gibi hissediyordum nstde kadın şaşırmıştı hatta sesim çıkmıyor diye telefonla oynuyordum 
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Kaynanan görümcen çok hoppalamis  galiba te yarabbim

Sancı ilk hafif hafif gelir sonra sıklaşir 10 ek fln düşer belden de başlar kasiktanda hiç belli olmaz adet sancısı gibidir ilk sonra şiddetlenir.

(857 puan) tarafından
Kız hahaha kahkaha atım ilk cümlene:)
(27,353 puan) tarafından
Hahahah napim ya
(857 puan) tarafından
Yazık kızı korkutmuşlar havalara hoplatır değilde yerinde durdurmaz felan denir:)
(857 puan) tarafından
Sen 80 yaşındaydın dimi hahaha:)
(27,353 puan) tarafından
He o yastayım sjsjsjs
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Hayr ne hoplamasi bnm 3. Dogumum hic oyle bisey olmadi bnde. Sinuncu bebegimde gunduz temizlik yapmistim aksam biraz belim agridi dus alip yattim. Sabahina normal rutin kontrolum vardi gittim 5 santim acilmis. Hissetmedim bile
0 oy
tarafından
Zamanın gelmiş doğum sancısı olabilir sen hazırlıklı ol çantanı falan kapının yanına koy duşunu al hazırlığını yap canım sıklaşabilir 
0 oy
(780 puan) tarafından
Doktora gittinmi doğum başlamışmi kaç santim acılman var Allah korusun bebek ters olur kordon bağı boynuna dolanmış olur hastaneye gitmediysen hemen git evde bekleme sancılar sıkmaşsın diye içini rahat olmuş olur 
(241 puan) tarafından
En son 1 hafta önce gittim açılma yoktu
0 oy
tarafından
Benim canım tatlıdır en ufak bi ağrıda sızıda Ay uy yaparım ama doğumdan sancısı çekerken hiç de havalara hoplamadım. Dişimi sıktım oturdum. Sancı gel gitlidir. Gelip gider ağrı devamlı olur
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Düzenliyse doğum sancısıdır kuzum o
0 oy
(814 puan) tarafından
Havaya hoplamaya mecalim yoktu evet siddetliydi ama ne agladim he hopladim sessizce sancımı cektim
0 oy
(237 puan) tarafından
Abartmıs  19 saat sancı cektim bırak havalara hoplamayı kıpırdamaya dermanım yoktu bagırmaya bile o aslında şeyden bahsetmiş olablr  sancı girince rahat  bi halde  değil de daha feci oldugunu anlatmaya çalışmış  olablr 
0 oy
(3,836 puan) tarafından
ben 5 dakikada bir geldiğinde gitmiştim hastaneye 39+4 de dogum oldu. o aksam yattım sabah kizimi doğurmuştum. 
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Hoplatiyo canım . Misal koltukta otururken sanci gelince yerinde duramazsin 
0 oy
tarafından
Valla benle arkadasim ayni anda dogum yaptik ben sandican aglamaktan bogazim sismisti arkadasim hafifi adet sancisi gibi geldi bana dedi ve dogumu asiri kolaydi. Bu her insanda farklilik gosteriri. Abartmislar. Tabi ki candan can cikiyor kolay olmayacak ama abarttiklari kadar.hoplasan ziplasa beben direk cikar gider :D 
0 oy
(678 puan) tarafından
Illa hoplardan diye bisey yok ama herkesin inan çok farklı oluyor şuan mesela bu sancılarınla açılman  ileriyi olabilir bu güzel bisey bi gidersin hastaneye 5 cm 6 cm derler 10 sm ile doğuma alıyorlar ama bazisindada  açılma çok zor olur  suni sancıyı cok uzun saat verirler işte o kaynananın dediği gbi rabi havalara hoplayaamzsin ferin  olmaz ama bitirir gerçektende hayırlısı olsun inşallah maşallah başlamış senin sancıların inşallah suni sancıyla gerek kalmaz hemencecik doğurursun
0 oy
tarafından
Günün gelmiş canım kolay bı dogum olur inşallah 

Belli aralıklarla gelmeye başladığında doğum sancin demektir 
0 oy
(37 puan) tarafından
Bana da öyle demişlerdi burdan bir bağıracaksın antalyadan annen duyacak demişlerdi 3 saat sonra nişanım bozuldu sabahına doğuma girdim

İlgili bir soru bulunamadı

380,992 soru

11,405,966 cevap

34,944 kullanıcı

...