0 oy
439 göst.
Diğer kategorisinde (2,679 puan) tarafından

kızlar öğlen açtığım anlık postumda epey bir soran arkadaş oldu baharatlığı mı ama ne yaptıysam bir türlü o anlık postunda resim paylaşamadım O yüzden yeni post açtım inşallah merak eden arkadaşlar postumu görürler trendyol'da var ben trendyol'dan almıştım 65 liraya 1 yıl önce hala vardır mutlakaaşırı kullanışlı bir şey daha önce aynı bu şekilde standlı porselen bir baharatlık almıştım ama ya kapakları ya da kendileri elimden düşüp kırıldılar bunun içi cam dışı sert plastik kapağı da bitişik durumda olduğu için kapak düştü kırıldı derdi de yok

image

8 Cevaplar

0 oy
(44,603 puan) tarafından
Güzel miş güle güle kullan ☺️
(2,679 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Guzelmıs canım gule gule kullan ınsallah 
0 oy
tarafından
Çok güzel kullanıslı görünüyor canım güle güle kullan benimki antika gibi porselen kapak kenarları kiriliyo hafif düşse bile, ilk fırsatta değiştirecem 
(2,679 puan) tarafından
canım ilk evlendiğim zaman ben de hataya düşüp öyle bir şey almıştım Allah seni inandırsın 6 ay bile kullanamadım ya kendileri ya kapakları kırıldılar sonra yeni evimize taşınırken böyle bir şey almaya karar verdim bunu 1 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum
tarafından
Yaza taşınıcam muhtemeln bende senin gibi yaparım
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Güzelmiş gerçekten ☺️ güle güle kullan canım ❤️
0 oy
tarafından
Güle güle kullan ben baharatlık takımı alamıyorum maalesef tezgahın küçük baharatını da koyarsam bir tane bile tencere koyamam tezgaha 
(2,679 puan) tarafından
Aaaa baya bı küçük o zaman nasıl yemek yapiyon kuzum sen
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Güle güle kullan canım

(2,679 puan) tarafından
Saol kuzum
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Çok kullanışlı valla 

Güle güle kullan canım 
(2,679 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,627 puan) tarafından

Güle güle kullan Çay kahve setimiz aynı bu arada korkmaz demi :)

(2,679 puan) tarafından
Evet canım takım halinde almıştım ben çay seti blender mikserdüdüklü tencere hepsi takım halinde almıştım ilk evlenirken düdüklü tencere hariç diğerlerinden çok memnun kaldım
(1,627 puan) tarafından
Benimde takım tost makinesi de var komple çeyiz seti almıltım düdüklüsündende çok memnunum sen neden beğenmedin
(2,679 puan) tarafından
aynen canım tost makinesi benimkinde de var ondan da memnunum ama düdüklünün kapağı çok çabuk bozuldu benimkinin yaptırmaya çalıştım yaptılar Bir ay sonra tekrar bozuldu en son uğraşmamak için başka bir tane daha aldım onu da süt falan kaynatırken normal tencere gibi kullanıyorum
(1,627 puan) tarafından
Ha anladım şans işte sanada öylesi denk gelmiş demekki

İlgili sorular

+1 oy
26 cevap 783 göst.
4 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bir_yudum_mutluluk (6,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 924 göst.
31 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gurbett (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 342 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,178 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 702 göst.
30 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,962 soru

11,313,048 cevap

34,747 kullanıcı

...