0 oy
505 göst.
Aile kategorisinde (568 puan) tarafından
Ya arkadaşlar delircem Allah aşkına akıl fikir verin kaynanam oturduğu yerden kalkmio eşim sürekli çay koysana soda getirsene ano bişey istiosan söyle diyip duruo iki gündür bi makarna yapan olmadı elli defa söyledim ay et süt tavuk filan istemiorm altı üstü makarna ya dolap dolu herşey var yapan yok kalksam dikislerim sizlio çok bunaldım eşim destek olmuo evde üç tuvalet var hepsi yıkanacak egilemiorm iyice bunalıma girdim annem taa nerden dün tavuk döner almış getirmiş bana ben yiyemedim baktım ana oğul döner yiyo çok canım sıkılıyo bu duruma 

22 Cevaplar

0 oy
(6,053 puan) tarafından
Catlasınlar 
(568 puan) tarafından
Çok bunaldim valla
-Reklam-
0 oy
(439 puan) tarafından
Sana bakmıyosa orda durmasının amacı ne anlamadım gönder o zaman en azından 1 yük gider omzundan
(568 puan) tarafından
Gitmesine eşim izin vermez ya dursun bana zararı yok ama faydası da yok gece kalktım şehriye çorbası yaptım bana desen ya dio eşimin yanında e kacgundur bizdesin insan taşı kaynatir ben yemek arayan biri değilim ki un çorbası yapsa yerim ne kadar pişmanim evlendigime
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Öküzlük eşinde en çok Allah yardımcın olsun canım. 
(568 puan) tarafından
Nasıl düzelecek bu adam bilmiorm bırak yere otursun çamaşırları sersin kalksin yapsın naza gerek yok dio nasıl canım yanio o beni böyle asagiladikca anlatamam gece korkuttular uyansana bi çok korktum dedim ne varda korkuon yat bi sus dio ne dese canımı yakio
(2,323 puan) tarafından
Benim eşimde öyle çok üşengeç sende bidaha o adama çocuk yapma boşver ben artık düşünmüyorum. Beklentiye de girmiyorum yardım etsin diye streste etmiyorum kendime ama çocukta düşünmüyorum eşimde çocupa bakmasını bilmez sadece sever o yüzden yeter başka çocuk yapma.
(568 puan) tarafından
Aynen öyle zaten yapmam aylardır bir zıbın almadı erken doğum yaptım rezil oldum hastnaede biseyim yoktu daha doğuma var alırız dedi durdu iki gün kanlı pijama ile gezdim annem alsinda yollasın die
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Özlem ben sana ne dedim hem iyiles yolla evdeki fazlaliklara ben kimseyi istemiyorum lohusalikta ablam iki günlüğüne gelecek o da ben gel diye israr etmedim eşim yardim eder biliyorum

Sende yat yattığın yerden kalkma nasil anlayissizliktir bu ya
(568 puan) tarafından
Kalkmasam aç kalacam bacım napim annem yemek getirio yetmio o kadar millete kış günü kadın ne yapsın
(7,654 puan) tarafından
Allah sana sabır güç kuvvet versin insallah
(775 puan) tarafından
Ne bencil. İnsanlar bu adama çocuk mu yapılır kuzum ya ailen nerde gut onların yanına yazık günah sezeryan o kadar kolay bisi değil ki
(568 puan) tarafından
Ailem yakında annem gelip gidio da babam hep evde yatamam ki yanında evde küçük
(775 puan) tarafından
Hım anladım canım bence ayıp olmaz yanında yatan durumun ortada
0 oy
(41 puan) tarafından
Bacim sen dun de galiba soru acmistin, memlekerin neresi senin ve esinin, eger esin dogu tarafindansa onlarda cocuk falan cok oldugundan dogum siradan geliyor, kaynanan da pek gamsiz ne diyeyim allah yardimcin olsun
(568 puan) tarafından
Allah onu elime düşürmesin valla
(537 puan) tarafından
Kocan ana kuzusu galiba ..
(692 puan) tarafından
Ay bende il genellemed8 yapmam ama lütfen yanlış anlaşılmasın bizimde başımızda bı Ankaralı var düşman başına vermesin Allah Kaynanalar erkek gibi her işi senden bekler kırkım çıkmasa bile oğulları da evlendikten sonra kıymete biner onlarda ne anaciii anaları batsın inşallah. Biz 9 yıldır o kenafirle neler çekiyoruz rabbim sana sabır versin o adamla kadınla
(568 puan) tarafından
Valla Allah a sığındım canım babamın büyük konuşması asla Ankara liya kız vermem derdi kardesimde bende aynı sülale de geliniz
(692 puan) tarafından
Hıh aynı bizimkiler
0 oy
(1,363 puan) tarafından

Valla kadin doguruyo lohusa depresyonuna kocalar giriyo ben anlamadim bu işi.

Eşinin kafası hic iyi degil valla
(568 puan) tarafından
Valla şeytan dio bebeside sulalesinide yolla vur tekmeyi o kadar bezdim şuan
(1,363 puan) tarafından
Bana sükur kaynanam baktı ama bebegime elletmiyodu ben yapmaya kalktikca karısiyodu. 20 gun boyunca bebegimi giydirmedim silmedim .  
Bi gün bezini baglarken kocamla ikisi karisti ikisini birden tersledim simddi birakip gidicem cocugu dedim. Sonra bi daha karismadilar.

Yani anlicagin bazen iyi olmak icin bazen. Kalp kirmak gerekiyo.

Özellikle kocanin

Kusura bakma biraz sinir oldum davranislarina kocanin . Doguran insan el ustünde tutulur bide sezeryansin ya kiyamam
(568 puan) tarafından
Allah hidayet versin o kadar canımı yakioki susmak düşüyor kalbime
(1,363 puan) tarafından
Amin senin icin dua edicem .
0 oy
tarafından
Bi kavga cikaririm siz mi dogurdunuz ben mi die bisey isteyincede b.k ye derim yani bu ne be 
(568 puan) tarafından
Onu yaparsam dönüşü olmaz babasız anasız kalsın istemiorm 40 çocuğum olsa eşim boşanmaya gider babamda bebeğe bakamaz ortada kalirim
(1,363 puan) tarafından
Severek mi evlendiniz eşinin kafasi niye böyle
(568 puan) tarafından
Eşim tam beş sene peşimden kostu ben sevmeden evlwndim ben sevmeye başladım o sogudu
0 oy
(98 puan) tarafından
Of dsuncesizlij vaalla bn de sezaryen olduğum ertesi gün hastane den çıkıp eve gelmiştim ağrı içinde evde yürüyos yaparken eşim hadi kahve yap da annem babam icsinler yorgunlar demişti
(568 puan) tarafından
Hahhh tam olarak bunu yasiorm
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Eee yapma sende yat yerine 
(568 puan) tarafından
Canım yapmazsam aç kaliorm sutum yok zaten napim
(6,203 puan) tarafından
Yemeyle süt olmaz bol su icmen lazim
0 oy
(4,061 puan) tarafından
O ne arıyor ozman senin evinde canım bı halta yaramıcaksa alla alla o haldeki insandan hizmet mı bekliyor terbiyesiz kadın 
(568 puan) tarafından
Valla herşey bana bakıo iyiki bebek kuvezde burda olsa bakamazdim
(4,061 puan) tarafından
Gecmıs olsun canim bebegin neden kuvezde bnim kızımda kuvezde kaldı tez zamanda kavusun ıns
0 oy
tarafından
Sende kalkma yerinden agrım var de ağla biraz naz yap 
(568 puan) tarafından
Naz yapion die adam kavga edio benle
0 oy
(228 puan) tarafından
Zor günde insanın nasıl olduğu belli olur kusura bakma canım eşinin eli ayağı tutmuyor mu annesi öğretmiş önüne getirip önünden almış annesi de sırf sen eziyet et diye oğlunun dibindedir yardım etmiyorsa onun orda ne işi var yazık günah ya Benim 19 günüm daha yeni yeni toparlaniyorum dikişlerim yeni yeni iyileşiyor bence sen kendini düşün temizlik kalsın boşver dikişlerine bisey olmasın canım yoksa sana bisey olursa eminim ilgilenmezlerde
(568 puan) tarafından
Yok yok bakmaz valla 30 haftalik doğdu bebeğim kuvezde ne surat yapion die kavga edio ya benim çocuğum yok canım dar bana bulaşma dedim eşime b..k var gibi temizlik yapmasan beben karnında olurdu senin yüzünden orda dio benim ne suçum var Allah aşkına suyum geldi
(228 puan) tarafından
Ayy varya sınır oluyorum şöyle adamlara ya sen bilerek kendi bebeğine zarar verirmisin o çok düşünüyorsa sana yardım etseymiş Allah bunları bildiği gibi yapsın çok şey soylenicekte susuluyor
(568 puan) tarafından
Dr un yanında senin yüzünden die rezil etti beni yemin ederim ölmekten beterdi halim
(228 puan) tarafından
Merhamet etmeyen insandan korkucan şimdi bunlar böyle davranır ta ki yaşlanınca karısının eline düşünce kedi gibi olurlar Babam da öyle oldu
0 oy
tarafından
Sen kaynanan orda değilken eşine de ki dikişlerim sızlıyor kalkamıyorum açım de ki sana zahmet bana bir mercimek yapar mısın sütüm kesilmesin bebeğe yazık falan de belki anasını çağırır söyler 
(568 puan) tarafından
Eşim dolapta hazır çorba var yap iç dedi
tarafından
neden demedim kalkamıyorum diye bir de deseydin ya onlar hep katkılı bebeğe geçer zararlıdır diye deseydin ya pis gamsız herif ya yap iç diyor bir de kendisi yapsaymış ya pislik herif çok basit zaten yapması
(568 puan) tarafından
Kalktım hamur kesmisti babannem onu yaptım yedim bende yerim dio bide
tarafından
Yedirmeseydin kendin yeseydin ya da deseydin ki annen yapsın sana
(568 puan) tarafından
Ah diyebilsem
0 oy
(870 puan) tarafından

Yine bir anne kuzusu cok seviyorsanız annenizi neden evlendiniz

(568 puan) tarafından
Bende aynını diorm niye beni mahvettiniz
(870 puan) tarafından
Öyle gerçekten
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Şaka gibi ya yazık sana kalkma cnm sen de hem lohusasn hem de bebekle ilginmen gerek nasıl vicdan var böyle insanlar da ya
(568 puan) tarafından
Bebek yok canım hastanede kuvezde bide bunlar işte dert
0 oy
tarafından
Kesilen picilen doğuran o değil tabi..yok açın halinden ne anladın..Allah biras eşine.kayinvaldene vicdan versin..gözleri kör olmuş onların....
(568 puan) tarafından
Eşim çok kötü davranio valla köpek gibi azarlio sürekli
0 oy
tarafından
Ya sen ne bekliyorsun çok mu zor anne bı çorba yapabilir misin ağrım var anne bir makarna yapabilir misin dikislerim acıyor yapınca da aaa çok sağol Allah razı olsun falan de 
(568 puan) tarafından
Dün dedim ben ne bilim dedi daha ne diyim canım annemi beklio oda yemek yapsın die
0 oy
(119,461 puan) tarafından
Gonder evine gitsin
0 oy
tarafından
Rabbim boylerine bildigi gibi yapsin insafsiz k.öpekler 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Madem oyle al esinin karrini kendine yemek sipares et diaardan, parasi gidince anlar anca. Oturun yitin, laf edersede yemek yapan mi var su halimde napayim de
(568 puan) tarafından
Vermez ki canım gogsum yara kremi zor aldırdım
(6,978 puan) tarafından
Allah islah etsin onlari

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 228 göst.
29 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Prenses 67 (679 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 122 göst.
7 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Nimet (9 puan) tarafından soruldu
0 oy