0 oy
221 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından
Kızlar 40+2 deyim ama daha bizim kızdan ses seda yok merdiven iniyorum çıkıyorum hurma da yiyorum bir türlü gelmiyor bunlar dışında başka ne yapabilirim suni sancı almak istemiyorum kendiliğinden başlasın istiyorum neler yapabilirim? 

6 Cevaplar

0 oy
(13,726 puan) tarafından
Sıcak suyla banyo

Yer giegirla

Duvar sil eğil kalk (squat gibi düşün)
(6 puan) tarafından
Tesekur ederm canım deniycem bakalım :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tempolu yürüyüş cinsel ilişki kesin çözüm 
(6 puan) tarafından
Bunlarda işe yaramıyor gelmeyince gelmio demek :)
0 oy
(3,921 puan) tarafından

Bnde neler yaptım neler gelmeyince gelmiyor anam:D

(6 puan) tarafından
Gelmeyince gelmezler canım 28 haftalık Ken gelmeye kalktı 34 e kadar zor durdurdular şimdi de kendi gelmiyor :D
(3,921 puan) tarafından
Aynen;))
0 oy
tarafından
Pilates topunda hareketler yapabilirsin 
(6 puan) tarafından
Teşekkür ederim deniycem bakalm
0 oy
tarafından
Ne yaparsan yap canim o zamanını bekliyor ben dört saat tepe çıktım indim gene gelmesi sonuç sezeryan oldum
(6 puan) tarafından
Galiba bizimkisi de öyle olucak :d
0 oy
tarafından

Ben 42+3de doğurdum.

42+5de gelemmezse doktor suni sancı veririm o olmazsa sezaryenle alırım dedi bende korktum eve geldim. Gelir gelmez.

Sıcak su dolu leğene yarm çay bardağı zeytin yağını döktüm suya comelir vaziyette oturdum 15 dakika perine masajı yaptım suda. 

Çıktım mutfak tezgahından tutunup belimi aşağı sündürdüm bunu 5 kere yaptım. 

Sonra plates topuna oturdum 3 set sancı kıvırmasi yaptım.

Sonra 13 kat merdiveni çıktım sonra indim.

Sonra yeniden sıcak suya oturdum.

Sonra yedi tane hurmayı 3 bardak suya koydum kaynattım. Kaynarken üzerine Meryem suresi okudum.

Sonra yoruldum şöyle bir uzanayim dedim sancım başladı sabah hastaneye gittim 10 dkda doğurdum <3

tarafından
Yaa maşallah ne güzel çabalamışsın. Kız 43e girecekmişsin neredeyse bu nasıl cesaret ben 41+5de gelmedi sezaryen oldum. Korkutuyorlar bide doktorlar. Ben de çok çabalamıştım ama olmadı. Senin bebiş kaç kilo doğdu
tarafından
Beni de korkuttular sezeryan randevusu verdiler gitmedim hastaneden eve hemşire geldi gitmedim. Doktor aradı cevap vermedim. En sonunda gel kontrol edelim ona göre yeniden konuşalm dediler de öyle gittim. İnat ettim normal dogurmaya
tarafından
2890 dogdu
tarafından
Maşallah :)
(103 puan) tarafından
Bn kendim için inancımı kaybetmisken 42. Haftanda yaptıklarını okuyunca cesaret aldım açıkçası seni tebrik ederm darısı benim ve isteyen herkesin başına Allah yavrunla sana uzun ömür versin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 131 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde Zeynepp60 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 71 göst.
0 oy
21 cevap 561 göst.
19 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Nevbahar21 (557 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
3 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,327 puan) tarafından soruldu