0 oy
564 göst.
Aile kategorisinde (61 puan) tarafından

Kızlar eşlerinizle görücü usulü mü yoksa severek mi evlendiniz? Memnun musunuz bu seçimi yaptığınız için?:)

43 Cevaplar

+1 oy
(406 puan) tarafından

Severek evlendim ama her sevdigimlede ciddi düşünemedigim için ayrılmıştm biraz da mantık evliliği diyebilirm pişman değilim ama ailesinin gerçek yüzünü görseydm de evlenmezdim :D

-Reklam-
0 oy
(266 puan) tarafından
İkiside değil
(266 puan) tarafından
Ama evliyim kötü gidiyor
(1,787 puan) tarafından
Nasıl yani ikiside değilse ne ?
(48,459 puan) tarafından
(48,459 puan) tarafından
biktim bu programdan baska yere yazmisim yorum bakara suresi sesli ac dinle canim.insallah duzelir
(266 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm dinlecem
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Severek. Cok sukur bin şükür memnunum :)
(61 puan) tarafından
Ne güzel hep mutlu insallah;)
0 oy
tarafından

• :dizzy::dizzy::blush::blink::blush:.      İkiside
0 oy
(14,013 puan) tarafından
Görücü usulü 2 senedir hiç pisman etmedi❤
0 oy
(1,475 puan) tarafından
1ci evlilik görücü usulü 2ci evlilik severk
0 oy
tarafından
Iki gun de bir soruluyor 
(61 puan) tarafından
Görmedim soruldugunu
0 oy
(11,507 puan) tarafından

Severek <3çok memnunum şükür<3

0 oy
(866 puan) tarafından
Çok severek 7 yıl sonra evlendik  iyikiiii diyorum
0 oy
(48,459 puan) tarafından
bak bu soru da iki gunde bir sorulmaya baslandi gördük sevdik evlendik ☺️
(2,323 puan) tarafından
Benim kalbimi değilde hayatımı delik ettiler ailem sağolsun ama çok şükür geçti brnimde ☺️
(48,459 puan) tarafından
senin hayatinla 3 sezon dizi cekilir kiz
(2,323 puan) tarafından
Kız onlar üstten anlattıklarım birde içine girsen varya kırmızı odadakiler den beter ://
(48,459 puan) tarafından
o diziyi hic izlemedim canim dizi izleyemiyorum ☺️
(2,323 puan) tarafından
Benim hayatım gibi onlar da ☺️
0 oy
(59 puan) tarafından
Severek 12 yıldır tanışıyoruz 4 yıllık evliyiz  memnunum çok.sukur sorun yok suan :))
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Severek ❤️❤️❤️
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Çok severek 5 yıl yol bekleyerek aileye rest çekerek ama anlı şanlı düğünle çıktım evden
0 oy
(9,128 puan) tarafından
Severek :) 4yıl sonunda evlendik, genel anlamda memnunum seçimimden eşim beni sinir etmediği surece :D❤
0 oy
(386 puan) tarafından

görücü usulü evlendim hiç pişman etmedi 10 yıl oldu dolu dizgin <3

0 oy
(813 puan) tarafından
Severek oldu memnunum çok şükür :) 
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Görücü usulü evlendim bazen pişman olmuyorum desem yalan olur. Öncesinde uzun süre konuştuğum biri vardı bende ailemin sözünden çıkmayan biriydim konuştuğum kişiyi annem istemedi o ara sürekli görücü gelirdi bana sonra eşimin ailesi geldi annemler tanıdığı için çok güveniyorlardi öyle böyle derken yüzükler takıldı o çocuktan ayrılmıştım oda her Allah'ın günü bir şekilde bana ulaşıp yüzüğü atmam için yalvardı ama cesaret edemezdim. Sonunda evlendik ilk zamanlar çok mutluyduk iyiki onunla evlendim diyordum ama sorunlar oldukça keşke sevdiğimle evlenseydim belki o kalbimi kırmaya kiyamazdi derdim çünkü ben onun bana olan aşkına hayrandım çok özel hissettirirdi bana kendimi. Nasip değildi olmadı. Ama çok şükür her şeye rağmen mutluyum iki tane gül gibi yavrum var. Bu geçmiş  olayların aklıma gelmeside çok duygusal bi insanım o yüzden diye düşünüyorum en ufak duygusal bir şarkıda bile triplere giriyorum o derece.
(61 puan) tarafından
Bende severek evlendim yanı baskasinida seviyodum o eski sevdiğim daima başka bi kıza gidiyordu 2 defa bni bırakıp eski sevgilisine gidiyodu sonra eşim cıktı karsima sadece kanım isindi kendisine. Sevgili olduk sonra da evlendik 17 yaşında tanıdım eşimi simdi çok seviyorum. Iyiki eşimi seçmişim diyorum çünkü eski sevdiğim bni mutlu etmiycekti Bn sevsem bile mutsuz olucaktim.
(1,787 puan) tarafından
Bende eğer onunla evlenseydim mutsuz olacakmisim gibi hissediyordum o yüzden cabalamadim
0 oy
(671 puan) tarafından
Akrabaydik birbirimize çok sık gelip giderdik babamın amcaogluydu kendisi hoslaniyorduk birbirimizden sonra bı gece msj attı bana ondan sonra hergun sabah akşam konuşmaya başladık ben senle sevgili olursam evlenmemiz lazım dedi bende olur dedim ve annesini babasını konuşmaya gönderdi :) onlar başka biliyor ama biz severek evlendik ve hiç pişman değilim aramızda 7 yaş var ben 23 o 30 yaşında ve 4 çocuğumuz 
(61 puan) tarafından
Maaşallah ne güzel bi hikaye:) Bn de 22 eşim 28 çok. Şükür bnde severek evlendim mutluyum:)
(671 puan) tarafından
Sizede maşallah canım Allah mutluluğunuzu bozmasın
(61 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Severek evlendim hala cok asigimmm onu bana yar edene kurbam olurum :)
0 oy
(913 puan) tarafından

Severekkk çok severekkk<3

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 282 göst.
0 oy
39 cevap 486 göst.
7 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 1,026 göst.
28 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Emine zerrin (286 puan) tarafından soruldu