0 oy
1,623 göst.
Diğer kategorisinde (233 puan) tarafından
Sabah bi post açmıştım dünden beri dört kere acile gittik ama yok bişey bulamıyolar ama acıdan kıvranıyo resmen 3 serum vurdular geçmedi mide ağrısı şimdide karnım diyo bi mide koruyucu verip geri gönderdiler napsak geçmedi başına gelen var mı yarına kadar napıcaz bilmiyorum ya gaviskon mide koruyucu hiç fayda etmedi ne olabilir bi bilgisi olan başına gelen yok mu Allah rızası için mide bağırsak rahatlatan bişeyler bilenler yazabilir mi lütfen elimden bişey gelmiyo o öyle acı çekerken çok üzülüyorum ya 

57 Cevaplar

0 oy
(1,755 puan) tarafından
Mide olsa rahatlardı gaviskonla bana mide dediler 3 aylık tedaviye başladılar düşün zerre fayda etmedi gaviskon safra kesesi taş düşürüyormuş meğer. Bence ihmal etmeyin ben çok çektim. Öyle pis ki ağrısı  mide diyordum ama karnın her yani ağrıyor sırtım ağrıyordu bulantı kusma yapiyordu
(233 puan) tarafından
Ya safra ya apandist diyorum bende mide olsa geçerdi şimdiye kadar ultrasonda bakıldı görünüyo ama onlara baktılar mı bilmiyorum
(1,755 puan) tarafından
Bende özele gittim bastan saldılar şansıma yine devlet buldu şikayetlerini belirtsin ağrının geçmediğini varsa şüphesi mesela safra olabilirmi acaba hocam aklına getirin ben git gel yaptım 6 ay o sekildeydim mahvoldum kan tahlilinde çıktı ama ona özel bi tahlil mi yaptı bulan doktor anlamadım allah razı olsun kurtardı beni
(233 puan) tarafından
Ultrasonda bakıldı görünüyo ama ona baktılar mı bilmiyorum canım inan 4 sefer git gel yaptık hiçbişey çıkmıyo kafayı yicem ya
-Reklam-
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun
(233 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun
0 oy
(2,781 puan) tarafından
Akut batın tablosu bu yani ultrason ya da tomografi çekilmeden kimse yorum yapamaz kesinlikle ihmal etmeyin apandisit safra kesesi mide karaciğer bağırsak her şey olabilir enfeskiyon olabilir yani biz ne desek boş bir an önce doktora gidin midesi bağırsakları diyorsun bağırsak tıkanıklığı olabilir ya da tamamen alakasız bir şey olup ağrısı mideye yansıyor olabilir 
(233 puan) tarafından
4 kere gittik canım dünden beri yok ultrason bakıldı görünüyo kağıtta ama onlara baktılar mı bilmiyorum ki
(2,781 puan) tarafından
Kusma var mı ya da büyük tuvalete cikamama gibi bir durum
(233 puan) tarafından
Dün bi kustu bugün az önce yine hafif kusması oldu kabız bide
0 oy
(382 puan) tarafından
Canim bir akrabamda olmuwdu onda da sorun bulamiyorlardi bir hasdanede azerice bagarsag deyirik turukce ne bilmirem bagarsaqinda sorun vardi dokdorlar her yerni kontrol etdimi?
(233 puan) tarafından
Bağırsak enfeksiyonu diyosun galiba canım ultrasonda bakıldı diyor ama ona baktılar mı bilmiyorum
0 oy
(177 puan) tarafından
Eş cikmasi diyolar bizim burda bazi yerde göbek cikmasi da diyolar karnın ağrıyor surekli herkes bilmez gobek deliginin orda pit pıt bir sey atar o kayincada cok agri yapar ac karna bi bakin bence 
(233 puan) tarafından
Evet kuzum ben geçirdim onu göbek düşmesi ama onun belirtileri değil bu ciddi bişeyde sabaha kadar bekliycem bakmıyolar acilde diye inat etti şimdide kaldıramıyorum yıprandım bende dünden beri
(177 puan) tarafından
Cok gecmis olsun
0 oy
(382 puan) tarafından
canim kusma geliyormu birde gobeyi hissede sanci varmi ?
(233 puan) tarafından
Öğürme kusma var arada bide karın bölgesi csnım
0 oy
tarafından
MR çektirin kesinlikle canım çekmediyseler kesinlikle ustune basa basa isteyin cekmelerini
(233 puan) tarafından
Ultrason çekilmiş ama mr ne için dedin canım
tarafından
Ben Radyoloji teknisyeniyim biliyorum bu isleri canim korkma diyecegimden ama benim kayinbabam rahmetlik hep gencliginden beri karnım ağrıyo dermiş bi sürü test tahlil yaptılar ama hic bir sey çıkmamış ölmeden önce MR a girdi ve sizden uzak olsun siroz teşhisi kondu hepatit ten sonra ilerledi kaybettik sadece önlem al diye söylüyorum başka hastaneye gidin kesinlikle sağlık bu mazallah.
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kimse yazdı mı bilmiyorum ama apandisit olmasın canım? Safra da olabilir 
(233 puan) tarafından
Herkes öyle yazmış bende şüpelendim ama kağıtlara baktım usg çekilmişte onlara baktılar mı bakmadılar mı bilmiyorum
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Annemin de benzer şikayetleri vardı. Uzun süre bulamadilar sonra özel hastanede ortaya çıktı safra kesesi taşı varms. Öyle bi durum olabilir mi acaba
(233 puan) tarafından
Olabilir bencede ya apandist ya ds safra yarın belli olacak artık ağrıdan durabilirse gözüme uyku girmiyo valla gece bişey olcak diye
0 oy
(313 puan) tarafından
Bak beni iyi oku kuzum benim nenem sifaciydi karın ağrısı mide krambi ölürdüm çocukken hemen çiğ patatesi rendele suyunu çıkar o suyu eşine içir Allah'ın izniyle iyi olur 
0 oy
(467 puan) tarafından
Canim kalp krizi olabilir. Babamda bir hafta sürekli midem ağrıyor demişti en son gece yataktan uyandı felaket mide ağrısıyla hastaneye gider gitmez doktoralar kriz başlamış dedi. Yanı korkutmak istemem ama bi kaç gün ağrı sürüp sonradan kalp krizi olabiliyor şuan birşey yoksada ansızın olabilir bu illet önceden belirletilerini gösterip bir anda geliyor. Ciddiye alıp bi özele gitmenizi tavsiye ederim. 
0 oy
(570 puan) tarafından
Gaz olabilirmi acaba gaz sancısıda mahveder insanı kayısı suyu falan içse
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Midem agrıyı dıyosa safra keseside olabilir cnku annem hep mide agrısı ile gtti hep hap verip yolladılar babam Bi kere Kı kızdı hastanede ondan baktılar ki safra kesesi de tas var. Baya kıvrandırıyo 
0 oy
(581 puan) tarafından
Canım benim abiminde ağrısı oluyordu kıvranıyordu. Abim safra sanıyordu. Doktorlar bulamadı. Sonra da bi araştırma hastanesi apandisit olduğunu söyledi ameliyata aldılar canım. Rabbim acil şifalar versin inşallah. Belki senin eşininki de böyle biseydir 
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Eş kayması derler bizde canım öyle bişey olmasın. Ağrı geziyor demişsin o da öyle olur. Yere uzansın bacaklarını toplasın sende göbek deliğine iki parmağını bastır pıt pıt bişey atması lazım atmıyorsa eşi kaymıştır. Eşi kaydıysa sen yerine getirebilirsin masajı var. 
0 oy
(961 puan) tarafından

Apandisit olabilir belki canım eşin kilolu mu

0 oy
(3,167 puan) tarafından
Apandist olabilir cnm bendede çok kötü karin ağrım vardi birde nefes alamıyordum bide karnımın ağrıları hep başka yerde ağrıyordu geziyordu resmen ağrilarim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 131 göst.
8 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Kizannesiyim (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 69 göst.
22 Aralık 2023 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,324 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 85 göst.
0 oy
17 cevap 223 göst.
16 Ocak 2023 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,324 puan) tarafından soruldu