0 oy
1,620 göst.
Diğer kategorisinde (233 puan) tarafından
Sabah bi post açmıştım dünden beri dört kere acile gittik ama yok bişey bulamıyolar ama acıdan kıvranıyo resmen 3 serum vurdular geçmedi mide ağrısı şimdide karnım diyo bi mide koruyucu verip geri gönderdiler napsak geçmedi başına gelen var mı yarına kadar napıcaz bilmiyorum ya gaviskon mide koruyucu hiç fayda etmedi ne olabilir bi bilgisi olan başına gelen yok mu Allah rızası için mide bağırsak rahatlatan bişeyler bilenler yazabilir mi lütfen elimden bişey gelmiyo o öyle acı çekerken çok üzülüyorum ya 

57 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Devlete mi gitti ozele gitsin devlet genelde bastan saviyor  bu kadar sey olupta hastane ilgisizliği  tuhaf
(233 puan) tarafından
Özele gidicek durumumuz hiç yok şuanda olsa hiç beklemezdim.
(866 puan) tarafından
Gaz sancısı olabilir o cok kötü
-Reklam-
+1 oy
(4,668 puan) tarafından
Kalbine baktılar mi canım. El ve ayak bileklerine bi cihaz takıp EKG sini çektiler mi
(233 puan) tarafından
Gidelim diyorum ama kıvranıyo resmen araba kullanamıyor ki
(20 puan) tarafından
evet mide ağrısı kalp ile ilgilide olabilir Allah korusun
(233 puan) tarafından
Baktılar canım çıkmadı bişey
(2,199 puan) tarafından
Benm babamda midem agriyo dedi meger cuma namazinda baslamis krizz hastanede kotulesmisti doktorlar yanindayken
tarafından
Bence ambulansı çağırıp gidin allah korusun hiç bişey can sağlığından önemli değil kekik çayı yap içsin inşallah şifa olur :( miğde ağrısı çok çektim çok kötü bişey ayrıca stresten oluyor bilginiz olsun adam biseyi mi kafaya takti üzüldü acaba yazık ya çok üzüldüm :(((
+1 oy
(41 puan) tarafından
Mide olduguna emin misiniz nasil bi sancisi var, sag taraftan gelip karnin orta kismina baski yapiyorsa safra kesesidir, acile degil genel cerrahiye gitsin
(41 puan) tarafından
Yonlendirirler hatta sabah direk polikliniklere gitsin devlete mi gidiyorsunz bilmiyorum ama eger ozele gidiyorsaniz doktor randevulari almaya baslamadan gidin bende bi gece sabaha kadar hastaneye sefer ettim, bebegim kucucuk evde uyurken 2 hastane gezdim cok zor bilirim Allahim kolaylik versin
(233 puan) tarafından
Ya özele gidemeyiz şuan ama gittiğimiz devlette randevusuz almıyolar normalde ondan sordum canım bide öyle deneyelim bakalım şansımızı
tarafından
Canim ayni sorunu bende yasamstm bende apandist sandm ama gAz sancsyms karnınm üzerine biraz yatmayi denesin Allah şifasını versn
(233 puan) tarafından
Sağol canım deneyelim bakalım onuda bi
(41 puan) tarafından
Nasil oldu esin gidebildiniz mi hastaneye insallah ciddi bisey yoktur
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Doktorlar neden yatış vermedi nedenini bulmaları lazım.

Bence başka hastene gidin

(233 puan) tarafından
Başka ne oluyomuş ki canım safrada hangi belirtiler oluyo
(27,352 puan) tarafından
Miğde ağrısı karında ağrı batma yanma hissi şişkinlik bulantı
(233 puan) tarafından
Mideyle karında evet var ama bulantıyle şişkinlik yok bitek napsak ki ya gidelim diyorum ama ayakta duramıyor götürcek kimsede yok
(27,352 puan) tarafından
Ambulansı arayın o zaman
(233 puan) tarafından
İnat etti kaldıramıyorum yerinden İnaşllah bişey olmaz yarına kadar
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Apandisit olmasın
(233 puan) tarafından
Bende şüpelendim ama onun belirtileri neymiş ki
(4,725 puan) tarafından
Benim çok şiddetli karın ağrım vardı yuruyemiyordum bile. Ama doktorlar anlamışlardı bilmiyorum belki değildir sen netten bak bi
(233 puan) tarafından
Önce mide dedi sonra karnının altını gösterdi ama napsak ki ya gitsek yine aynı şeyi yapıcaklar zaten arabayı zor kullandı uyuyo şimdi gözünü açamıyor sabahtan beri
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Safraya benziyor dediklerin 
(6,919 puan) tarafından
Sancı çeker mide bulantısı şişlik sırta sancı karın ağrısı varmı
(233 puan) tarafından
Alt karınla midesinde var ne varsa
(6,919 puan) tarafından
Ultrason lazım anca öyle anlaşılır  sancı olmadan once öyle çekirdek ıvır zıvır yedimi
(233 puan) tarafından
Dün sabahtan beri ağzına bişey koymadı ki biraz çorba yedi akşam bir iki kaşık kadar bıraktı onuda
(3,769 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun öncellikle cnm

Ya benim de sesin ddfn gibi belirtiler var ne zmndir zhir arkdsm
Aniden başladı benim safra da polip var acaba büyümemi yaptı yaa ondan mı bu mide acısını çekiyorum:(
0 oy
(916 puan) tarafından
Acaba kesin mide mi . Ultrasonla baktılar mi tüm organlara Allah korusun apandis bağırsak düğümlenelmesi safta gibi başka sorunlar da olabilir 
(233 puan) tarafından
Zaten kesin mideyle alakalı değil bence ama gitsek yine göndercekler şimdi bakmıyolar ki doğru düzgün yarına kadar bişey olmaz herhalde dimi
0 oy
(389 puan) tarafından
Canım korkutmak istemem ama içten mide kanaması geciriyor olabilir eğer mide kanamasi geciriyorsa inslh dışarı vurur en azindan hemen müdahale ederler inslh ama inslh öyle bir şey yoktur yaa çok üzüldüm:(((
(233 puan) tarafından
Mide kanaması değil o zaman ama karnını. Altı şiddetli ağrıyo karın bölgesi ve mide
(501 puan) tarafından
Sag tarafa dogru mu.apandist sag tarafta ayrica kalp için ekg yeterli degil en guveniliri kandan bakılıyor ama bakmislardir muhtemelen
(233 puan) tarafından
Kandada bakıldı kalbe canım ekg de çekilmiş onla ilgili değil belki ama ultrasonda apandist safra bakıldı mı onu bilmiyorum
(501 puan) tarafından
Bobrekte tas veya kumda olabilir o da cok siddetlli agri bulanti yapar.gecmis olsn Allah sifa versin insallah
(233 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Virüs olabilir virüs olunca aşırı ağrılar oluyo benim mide bulantim çok olmuştu test versin 
(233 puan) tarafından
Test yapmadılar belirti değil diye
0 oy
tarafından
Canım apandisit olabilir kardesimde öyleydi hemde yolculuk sırasında başına geldi direk durdu Diyarbakır'da Allah tan doktorlar hemen anladı ameliyat oldu
(233 puan) tarafından
Başka hangi belirtiler vardı canım çok korkuyorum ya
tarafından
Ahnj öyle midede ağrı kardeşim çok ağlıyordu büyük tuvalete de çıkmadığı için de öyle olmuştu bağırsak dugumlenmesi olmuştu
(233 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım yarın sabah gidicez artık kalmıyo ben napiyim bende yıprandım dünden beri ağrılarım var son haftalarım koşturamıyorum peşinden bide çocuğum var küçük evde yinede gidelim gel beraber dedim yok inat etti sabaha kadar beklicek uyuyamıyorum gece falan bişey olur diye aklım çıkıyor ya
tarafından
Çok geçmiş olsun canım geçmezse mutlaka gidin acile
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım ya iyice baksinlar neden bu ağrı başka bişey mi var acaba
(233 puan) tarafından
İnan ki bilmiyorum 3 ağrı kesici serum verildi ama yok hala aynı şimdi gitsek yine baştan savarlar
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Mideye kudret narı çok iyi geliyor yakında osla verirdim  birde nasıl bir ağrı var 
(233 puan) tarafından
Onuda almış eczaneden karışım şeklinde içti ama yine aynı dün midem diyodu şimdide karnım diyo anlamadım ki bende
(5,311 puan) tarafından
Kaçgün yedi 1 ay sabah aç karnına  1 yemek kaşığı yiyip yarımsaat uzandımı  birde inşallah gerçek kudret narı dır kimileri havuç puresiini veriyor da
(233 puan) tarafından
Daha bugün içti bi kere belli sahte falan değil ama şimdi acil geçiricek bişeyler lazım canım
(5,311 puan) tarafından
Agrı ne tür bi agrı sıcak su torbası koyun ben genelde öyle yapardım
(233 puan) tarafından
Onuda yaptım kuzum yok gram hafifleme yok gidelim yinr diyorum gitmiyo inat etti bu seferde bende bişey yapamıyorum ki hamile halimle elimden bişey gelmiyo
0 oy
(386 puan) tarafından

kusma var mı varsa apantist olabilir :ermm:

(233 puan) tarafından
Dün bi kere kustu başka kusmadı canım ya korkuyorum bende inan ki
(386 puan) tarafından
eşim bu dediğin belirtiler vardı ilk hastaneye gittik anlamadilar sonra başka hastaneye kittik patmalamk üzereymiş acil ameliyata aldılar canım sizin ki olmayabilr bilemiyorum
(386 puan) tarafından
ultrasonografi yapılması lazım yoksa apantist belli olmuyor
(233 puan) tarafından
Ya bi gitsek yine şimdi ben söyliyim bakalım Allah korusun ya bende hamileyim bide öyle bişey olursa naparım bilmiyorum
(386 puan) tarafından
allah korusun öylese geç kalınmaması lazım geçmiş olsun
0 oy
(9,217 puan) tarafından
Apandist olabilr mi :/ geçmiş olsu n
(233 puan) tarafından
Aklıma geliyo ama bakmıyolar ki lanet olsun devletimiz çok güzel bi hastane yaptı ama içindekiler insan değil
(9,217 puan) tarafından
Bir an once başka acil hastaneye gidin ozele. Ama mutlaka gidin. Çunku apandistçok kvrandırır esimden biliyorum. Gttiği gbi ameliyata almşlardı  az dha geciksen patlayacakmş dediler
(233 puan) tarafından
Of ya geçmiş olsun canım bidaha diyim gidelim bari hemen başka biyere
(9,217 puan) tarafından
Saol cnm Allah sifa versin
0 oy
tarafından
Piskolojik ağrı olabilir canım benim annemde aynı şikayetlere kıvrandı doktor pisikolojik  dedi
(233 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canım psikolojik olsa sanmıyorum bu kadar olsun gözümün önünde mafoldu dünden beri
0 oy
(289 puan) tarafından
Covid olabilir mi 
(233 puan) tarafından
Covid belirtisi değilmiş canım bu yapmadılar test
0 oy
tarafından
Canım nerde oturuyorsun ona göre hastane adı vereyim
tarafından
Ambulans ara birazda telaşlı zaten olay kritik anlat onlar gelip alsın kuzum acil ne olur ne olmaz kum taş dökülüyor da olabilir
(233 puan) tarafından
Aynı hastaneye götürürler yine bize en yakın orası bakmıyolar ordada of napıcamı şaşırdım olmadı arıcam artık
tarafından
Ara kuzum götürsünler bu kaçıncı de bağır çağır biraz o dilden anlıyor demekki arıyorum şimdi 184u de
(233 puan) tarafından
Onu isteyolar zaten töbe ya insan canı ne kadar ucuz göre göre eve gönderiyolar Allah ıslah etsin şimdide ben götüremiyorum inat etti bakmıyolar gitmem diye bende bişey yapamıyorum ki evde kafam durdu ya
tarafından
Ambulans ara acil
0 oy
tarafından
Ağrının olduğu yere sıcak bisey köy eğer ki ağrısı dayanılmaz derecede artarsa bil kiii apadisittir
(233 puan) tarafından
Onuda yaptım ama yok yarına kadar bişey olur mu ki
0 oy
(289 puan) tarafından
Covid olabilir ben ağır covid gecirdim düşük yapıyorum sandı doktorlar hatta ama corona imiş 
(233 puan) tarafından
Tel başına belirti değil diye yapmadılar test şimdilik
(289 puan) tarafından
Başka bi şikayeti varmı ishal baş ağrısı  kusma
(233 puan) tarafından
Yok canım onlar sadece mide karın bölgesi
(289 puan) tarafından
Gaz olabilr mi  baktılar ki ultrasonla falan
(233 puan) tarafından
Kağıtta bakıldı görünüyo onada
0 oy
(119,318 puan) tarafından
Kiz apandisit olmasin
(233 puan) tarafından
Of bilemiyorum ki aynı şeyden şüpeleniyorum ama insan değiller bakmıyolar ki ona saçma sapan baştan savıyolar ya napsam bilemedim bende

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 68 göst.
22 Aralık 2023 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 84 göst.
0 oy
17 cevap 221 göst.
16 Ocak 2023 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,292 göst.
15 Eylül 2019 Aile kategorisinde ♥️♥️Miracım♥️♥️ (1,114 puan) tarafından soruldu

379,818 soru

11,369,777 cevap

34,853 kullanıcı

...