0 oy
157 göst.
Diğer kategorisinde (50 puan) tarafından
Kızlar benim ikizler 9.5 aylık oldular. Ancak saçlar üst tarafta çok az çıktı, Ense de biraz biraz çıktı. Ama genel itibari ile çok az. Bakıyorum şöyle 6-8 aylık bazı bebeklerin saçlar orman gibi. 

Bizim gibi olan var mı ? Varsa ne zaman uzadı saçları?

9 Cevaplar

0 oy
(393 puan) tarafından
Benm oglumunda az hatta kaşi yok
-Reklam-
0 oy
(184 puan) tarafından
Genetik oluyor saç yapısı 
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Genetik oluyo canim o benimde esiminde saclari cok gürmüs kiziminda oyle
0 oy
tarafından
Oğlum 8 aylık hala yok saçı 
(866 puan) tarafından
Kiz senin kcuk beben mi var ona kim bakıyo. Sen hep burdasın ya:)cok takılıyom sana hakkını helal et kızarsan soyle laf etmim
tarafından
Farkındayım Çanakkale :) sıkıntı yok :) hepburda değilim aslında genelde akşamları girerim oğluşum çok tatlı 8 aylık oldu teyzsesi
(866 puan) tarafından
Allah bağışlasin ona saglik versin rabbim
0 oy
(119,226 puan) tarafından
Yaa baby boyumunda oyle cansiz ciliz bi saci var 
0 oy
(6,681 puan) tarafından

Var canim olmazmi??hemidee kiz bebek:D14ayina kadar bekledim uzanir diye uzamadu sifir vurdum 18aylik şuan hala az cikti ve uzamiyo

0 oy
(1,426 puan) tarafından
Orman ne kız maşallah de ne güzel inşallah seninde bebişine nasip olur doğru saç genetik bende çok sacliyim babası da kızım da çok şükür maşallah saçlı kestirdim uzadı hatta sende sık sık kestir kesilen saç daha gür gelir 
(50 puan) tarafından
Tabi canım maşallah bütün bebislere Rabb'im hepsini korusun
0 oy
(866 puan) tarafından
Benim.kizimin da yok hatta kel gibi .badem yağı sürmeye başladım insaallah ise yarar .instagram türkan acar önerisi 
0 oy
tarafından
Bizim ki de 7. ayına giricek az bi saçı var genetik oluyo 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 83 göst.
4 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alparslan66 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 194 göst.
0 oy
4 cevap 95 göst.
28 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Portakallltohumum (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 60 göst.
11 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Azerin annesi (202 puan) tarafından soruldu

378,993 soru

11,344,345 cevap

34,809 kullanıcı

...