0 oy
246 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar bugun karantinaya alindik evde hepimiz korona olduk 1 yasinda kizim ve 3.5yasindaki oglumda dahil ikisininde atesi var ve istah yok siz nasil gecirdiniz kac gunde bitti sikayetleriniz 

14 Cevaplar

0 oy
(119,456 puan) tarafından
Cok gecmis olsun kiz kubis sen nerelerdeydin
tarafından
Sevdosss cok ozlemisim kiz seni giremiyorum eskisi kadar buraya cocuklar ikiside eziyetli esimde olunca firsat bulamiyorum sen napiyon nasilsin canimin ici
(119,456 puan) tarafından
Baby boyumla ugrasiyom bemde
-Reklam-
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Biz hiç olmadık cnm post yukarı çıksın diye yazdim çok geçmiş olsun
tarafından
Cok tesekkur ederim canim
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Rabbim yâr ve yardımcınız olsun inşallah şükür hiç olmadık 
tarafından
Şükür canim insallah hic olmassiniz
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun cnm benim ailemde şuan o durumda. Ve babam zatüre oldu hastanede yatıyor:(
tarafından
Kadez çok üzüldüm. Ne kadar zor olduğunu biliyorum. Çok şükür babam yoğun bakıma girmedi ama bundan sonrada girmeyeceği anlamına gelmiyor. Inşallah biran önce iyileşir. 10 gündür hiç ilerleme yokmuş:(
(3,681 puan) tarafından
Rabb'im şifa versin aslında yoğun bakım daha iyiymiş normal odada eşimi de ilk normal odaya koydular hiçbir ilerleme yoktu sonra yoğun bakıma aldılar orda yüksek basınç hava verdiler 5 gün  yoğun bakımda kaldı  sonra cok şükür kendi topladı orda  normal odaya aldılar 5 gün de orda kaldı çok şükür Rabb'im bize bağışladı durumu çok kötüydü eşimin çünkü yoğun bakımda durumu kötü 10 kişi ile aynı odada kalmış eşim ve pskolojisi çok bozulmuştu 1 Ay oldu hala kendini o yönden toplayamadi ve telefon felan yasaktı hiçbir haber anlamıyorduk eşim artık kendisini orda salmisti doktorların dediğine göre kendisi de diyordu umudum bitmişti ben  5 aylık bebeğimin fotoğraflarını yollayıp hergun ve mektup yazıyordum öyle ona moral veriyordum kendisi de dedi beni onlar kendime getirdi diye Rabb'im bir daha yaşatmasın evde dışarıya çıkmamiza rağmen olduk
tarafından
Of çok üzüldüm ya. Allah bir daha yasatmasin inşallah. Bugün doktor babama genel durumun iyi oksijen cihazın olsaydı seni taburcu ederdim demiş. O tek kışilik odada kalıyor ve ablam yanında refakatcı.surekli görüntülü arıyoruz moral veriyoruz oğlumu gösteriyorum. Neden eşinizin olduğu hastane bu kadar sıkmış hastayı. Zaten bu hastalıkta herşey morale bakiyor
(3,681 puan) tarafından
İstanbul'da bir devlet hastanesi yoğun bakımda bile yer çok zor bulduk eşimin ciğerleri kapanmıştı telefon izni yoktu 10 gün boyunca sesini duymadım nede görüntu olarak çok zor zamanlardı
tarafından
Çok şükür geçmiş cnm. Allah bi daha göstermesin inşallah
0 oy
tarafından
Eşim geçirdi :( ilk 4 gün çok zormuş senin çocuklar var kıyamam sürekli sıvı aldı ilaç kullandi 15 gün anca düzeldi Allah şifanzi versin bol su ve c vitamini limonlu çay birde asla aksatma
tarafından
Canm bizimde 4uncu gunumuz biz gayet iyi gecirdik cok hafifti cocuklar istahsiz sadece birazda atesleri var biz hafifmi geciriyoruz acaba yoksa sidettlencekmi diye korkuyorum
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım
tarafından
Cok tesekkur ederim canim
0 oy
(23 puan) tarafından
Çok Geçmiş olsun canım eşimle bizde pozitiftik on gün karantinada kalmıştık ve hamileydim ilaç kullanmadm çok şiddetli baş ağrım vardı onun harici kolay atlattık çok şükür ama boolca meyve sebze yedik canm atom yapıp içiyorduk kemik suyla çorba bol su tükettik iyileşme sürecimiz kısalsn diye plastik tabak çatal bardak filan kulandk karantina bitene kadar düzelmiştk
tarafından
Cok tesekkur ederim canim benimde bas agrim.ve sirt agrim disinda birseyim yok şükür bizde surekli meyve tuketiyoruz insallah gececek
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Cnm gecmis olsun .bizde ailecek gecirdik 4 ve 5 yaslarinda kizim ve o zamn 4 aylikti bebegim  hepimiz beraber atlattik .oldugun hafta anlamiyorduk ilaclari kullaninca mide bulantisi kusma ates üsume halsizlik istahsizlik ne ararsan vardi .5 gunde ilaclar bitti tat ve koku kaybim 2 ay devam etti cocuklarim iyiydi şukur 2 gun ateslendiler sonrasi calpol le iyi oldular.surekli evi dezenfekte ettim .yemek icinde plastik tabak catal kasik vs kullanip cöpe attik kiyafeylerimizi her gun degistirip yuksek isida yikadim her gun banyo tabi o zamn yaz aylariydi asiri terliyorduk hafif gecirdik diyebilirdim ama ben yetisemiyordum cok şukür bu günume cok zor gercekten bol sivi ve vitaminli seyler tüketin meyve sebze corba .zencefilli balli ilik su icin demisti doktor bogazlardaki mikrop icin iyi geliyordu Allah yardimcin olsunn 
tarafından
Ben ilac kullanamiyorum zaten emziriyorum esimde test yaptirmadi bile hafif belirtiler yasiyoruz bizde Allahin izniyle atlaticaz insallah cok tesekkur ederim canim
(1,667 puan) tarafından
Bende emziriyordum ama doktor muhakkak kullan demisti bana bende kullanmistim .rica ederim cnm
0 oy
(969 puan) tarafından
Canım ben eşim ve 17 aylık kizim bir ay önce olduk  benimki zordu iştah kaybı hepimizde vardı kziim ilk üç gün çok ateşlendi ama bebekler üç günde atlatıyor üçüncü gün koltuk tepelerinde geziyor du kizim çok şükür 

Bol bol vitaminli et suyu yada tavuk suyu ilave ederek çorba yap canım iki kaşık bile yeseler yeter mideleri boş kalmasın 

Greyfurt portakal mandalina limon hepsinin suyunu sıkıp karıştırıp içiyorduk hayatımda hiç o kadar c vitaminini bı arada almamıştım 

Bol bol nar yiyin antioksidan canım 

Sürekli duş alın sizin suyunuz biraz sicak olsunsij sık elinizi yıkayın su bardaklarıniz farklı olsun 

Ateşi için tatlı şeyler yedir canım 

Çok geçmiş olsun
tarafından
Tesekkur ederim canim Allah razi olsun
0 oy
(255 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım bende 2 buçuk ay önce covid oldum. Emzirdiğim için ilaç içemedim. Bol su içtim keçiboynuzu pekmezi yedim bal zencefil zerdeçal karışımı yedim parol içtim c vitamini ve d vitamini kullandım ciğerlerime de inmişti benim dinlenebildiğim kadar dinlenmeye çalıştım kızım 3 aylıktı o zaman Pozitif oldu mu bilmiyorum ama 2 gün çok şiddetli kusma ve ishali oldu. Sabah akşam 1 Çay kaşığı aferin verdim ona da parasetamol olduğu için. 2 güne toparladı o benim 1 hafta kadar sürdü yavaş yavaş iyileşirsiniz hayırlısıyla merak etme beslenmenize özen gösterin canım vücut direnci en önemlisi
tarafından
Allah razi olsun canim cok tesekkur ederim
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Canım çok geçmiş olsun eltim oldu süte sarımsak rendeleyip kaynatmış o iyi geldi dedi kokusu biraz ağır ama faydası var inşallah şifa olur sizede
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Yaşamadım çok şükür ama moral çok önemli ve bol bol C vitamini sirke bunları kesinlikle tüketin moralinizi yüksek tutun bizim arkadaş ve komşu moral düşüklüğünden iyileşse bile belirtiler devam etti 1 ayda toparladı anca 
0 oy
tarafından
İnşallah çabucak atlatırsınız kuzum çok geçmiş olsun :(
0 oy
tarafından

10 günde bitti bizim ama hepimiz salya sümükdük benim 3 aydır koku tat alma duyusu yok çok moralim bozuluyo çocuklarım iyi şükürler olsun 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 213 göst.
19 Şubat 2024 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (335 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Arya455 (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 263 göst.
25 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Kevsernurr (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 266 göst.
9 Ekim 2023 Aile kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu

380,877 soru

11,403,183 cevap

34,941 kullanıcı