0 oy
619 göst.
Diğer kategorisinde (1,787 puan) tarafından
Kullanan arkadaşlar memnun musunuz kullandığınız marka hangisi.? Ben market pazar paralarını köşeye ata ata kendime 4 gr altın yapmıştım bu parayı kendim için biriktirdim eşim zaten biz ve çocuklar için gerekli birikimi yapıyor bu gecede iyice aklıma yattı bu altinlarimi bozup robot süpürge mi alsam yaa

18 Cevaplar

+1 oy
(119,349 puan) tarafından
Sacmalama yat uyu 
(1,787 puan) tarafından
Tmm :(
(6,919 puan) tarafından
Güldüm valla
(119,349 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️
-Reklam-
+1 oy
(177 puan) tarafından
Şuan öyle bir imkanım olsa hemen hemen yarın alırım :) Arkadaslsrım kullanıyor hepsi tavsiye ediyor hem zaman dan hemde güçten tasarruf. Eşimin aylardır beynini yiyorum az kaldı hedefe inanıyorum :D
(1,307 puan) tarafından
Benim kız hiç-bir iş yaptırmıyor bana şuan şart aslında sürekli kırıntı döküyor etrafa çok yoruyor beni ya
(1,787 puan) tarafından
Hele benimkiler ikiside erkek erkek çocuklar daha bi kuduruk oluyor skjd günde iki kere makina atsam şükrediyorum koskoca makina akşama kadar ortalıkta kaç kere süpürdügmü  saymıyorum bazen iki tane dik süpürge bozdum yine baş edemiyorum o yüzden şart bana
(1,307 puan) tarafından
Bende bir tane kırdım dik süpürge senin oğlanlar onun üstüne de çıkar diyeyim sana
(1,787 puan) tarafından
Ya vallahi bunu hiç düşünmemiştim ayy çok güldüm :)))))
(1,307 puan) tarafından
Gülme dostuna al sen süpürgeyi gelecek başına:) demişti arkadaş dersin beni hatırlarsın sonra
0 oy
(266 puan) tarafından
Al kız içinde kalmasın heves etmisin
(1,787 puan) tarafından
Kız heves giderilecek bişey deil pahalı bişey ona göre sorup soruşturmam lazım
0 oy
tarafından
Şeytana uyma bacım Allah'ın yolundan git

Kız ihtycin varsa al tabikiside
(1,787 puan) tarafından
Off bilmiyom ki ihtiyacım var mı yok mu çok rahat diyo kullananlar bilemedim
0 oy
tarafından
Ya bnim birikimim olsa direkt alırdım. Xıominin pro ları çok iyi şuanda indşrmde hatta şarjı bitmeye yakın kndi gidiyo şarj oluyo fln çok iyi bişey
tarafından
(1,787 puan) tarafından
Yorumlar çok iyi ya Allah'ım alicam galiba .s
tarafından
Al kız al ben alamıyorum sen al :))
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Hem silen hem süpüren modeli de var ama koltukları falan nasıl süpürceksin onun yerine şarjlı Dyson ya da oxomi bak bence daha mantıklı
(1,787 puan) tarafından
Dyson çok pahalı ya üstelik yine insan gücüyle çalışıyor ben oturup onu çalıştırmak istiyorum :/
0 oy
tarafından
İmkanın varsa kesinlikle almanı tavsiye ederim muhteşem ötesi ben kullanıyorum 
(1,787 puan) tarafından
Hangi marka detay istiyorum ve fiyat nee
tarafından
Xiaomi Mi Vacuum Mop 1c serisi canım hepsiburadadan aldık 2.800 e geldi yılbaşında indirim zamanlarından şuandada hemen hemen aynı fiyatları
tarafından
İstersen atıyım resjnlerini hasnesini falan daha detaylı bak
(1,787 puan) tarafından
Kurulum nasıl kolay mı peki
(1,787 puan) tarafından
Ay iyi olur valla bakiyim bi
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Bilemedimki bence alma çok pahalı  
(1,787 puan) tarafından
Ama artık normal süpürgelerde o fiyat nerdeyse
(3,167 puan) tarafından
Sen bilirsin cnm ihtiyacın varsa al tabikide içinde kalmasin
0 oy
tarafından
Ay kız çok pahalı onun yerine daha güzel şeyler alır insan küçücük torbası var bide onun pisliği ile ugraşmak var eh edemem valla 
tarafından
Onun temizlediği yeri ben tekrardan temizlerim o ne öyle gırgır gibi içim rahat etmez
(1,787 puan) tarafından
Gırgır ne lan müstakbel makinama hakaret sayarım bunu :Ddhd
tarafından
Gırgırmı :D ilk baş bende öyle sanıyordum sırf lüks olsun diye aldım ama inan öyle değil halıları döve döve süpürüyor şok olursun :D
tarafından
Kız almasın diye gırgır dedim inadinmi :D ahsgagfa Allah seni
tarafından
Yok ondan değil bende almaya karar verdiğimde banada sürekli onun yaptığı temizlikten nolucak yok o gırgır yok ben bidaha temizlerim tarzı laflar söylemişlerdide . Şimdi o lafları diyenler gördükleri zaman istiyor :D
0 oy
tarafından
Ben alicam para yerine geliyor şahsen kendi keyfim için alıyorum yapıyorum benden kıymetli değil alırım o süpürsn ben oturayım yada gezeyim oda işini yapsın lüks yaşamayi sevengillerdenim
(1,787 puan) tarafından
Evet bende onu istiyorum yaaa günde iki kere makina atıyorum eve yazık banada
0 oy
tarafından
Bence kötü gunler icin kalsin makinayi bugun almasan baska zaman alirson cokta mühim birsey değil sonuçta birde simdi yeni yeni cikti cok pahali Allah ömür imkan verirse ilerleyen zamanlar da alirsin nacizane fikrim 
(1,787 puan) tarafından
Aksine fiyatları bir yıldır düşsün diye beklerken inanılmaz arttı çünkü talep çok fazla
0 oy
(48 puan) tarafından
O şeytan beni de dürtüklüyor. Eşim yurt dışından kaynıma xiamo pro6 son çıkanı getirdi. Paspasta yapıyor. 1 sene önce 400euroya getirmişti.  Çok memnunlar ve evlerinde 3 kedileri var.

Şeytan diyor seninde 3. Çocuğun olacak al ama çok pahalı. Türkiyede de bu  son çıkanı yok diğer ürünlerinde kalitesini bilmiyorum. 

Kaynımın parası vardı hemen aldı. Benim de eşim tek çalışıyor. Günlerce gelmiyor yollarda tır şoförü kıyamıyorum.  
(1,787 puan) tarafından
400 Euro kaç bin TL ediyo kız baya pahalı gibi
(48 puan) tarafından
Şuanda Türkiye ye göre 3600 TL yapıyor. Ama onun bir altı modeli Türkiyede 9000TL ydi. Yani yurt dışından alınınca o fiyata o marka. Ama O marka Türkiye ye gelince 3 katından fazla oluyor.

Umarım anlatabilmişimdir canm:)))
(1,787 puan) tarafından
Evet anladım ya baya fark varmis yurt dışında tanıdıklarım var aslında onlarami söylesem acaba
(48 puan) tarafından
Varsa yurt dışında tanıdığın onlara getirt canım. Daha iyi
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Çok beğeniyorum canım ama eşim almaz şuan bana öyle birşey x i o mı marka pro mop olanlar çok iyi mis şuan indirimde hatta kaçırma ben alamıyorum sen al bari
0 oy
(678 puan) tarafından
Ben öncelikle xiaominin  sarjli süpürgesini aldım büyük süpürmeden kurtulmak icin  büyük süpürgeler kadar iyi temizliyor buarada sadece hazneleri küçük biraz zaman geçsin robottanda  alicam kesinlikle çok iyi süpürsün dursun:) boyleleikle süpürme işi benim icin  çok kolaylasicak  ki şuanda bile kolaylaştı al gitsin 
0 oy
tarafından

image

image

image

image

canim bak haznesi ,su haznesi,paspası hepsi bunlar . Önce telefona uygulamayi indirip süpürgeyle eşleştiritorsu. Daha sonra evde dolaşması gerekiyor bı 4 5 kere haritayı çıkartıp kaydediyor. Sonra zaten uygulamadan temizliği başlat dediğin zaman evin her noktasını geziyor . Tabi biraz evide ona göre ayarlaman gerekiyor . Püsküllü halılara takılabiliyor ben bütün halılarımin püsküllerini söktüm. Zaten gezdikçe öğreniyor daha az çarpıyor kenarlara köşelere hatta hiç çarpmıyor benim ki şuan . Bak çıkardığı haritayida ekledim. Yani çok memnunum her gün çalıştırıyorum parkeler pırıl pırıl oldu .

image

(1,787 puan) tarafından
Çok iyimis canım teşekkür ederim ❤️
tarafından
Rica ederim baki haritada kırmızı çizgiyle çekilmiş alan var ya orda benim masam var onun altına gidemiyor öyle sınırlı alan yaptığın zaman oraya hiç gitmiyor öyle özellikleride var yani. Mesela odayı supururken şarjı bitiyor hangi odada olursa olsun şarj ünitesine gelebiliyor. Şarj ediyor kendini sonra kaldığı noktadan devam ediyor sen zaten telefonda ki uygulamadan takip edersin istersen . Nerde olursa ol istersen yurtdışında ol uygulamadan temizliği başlat dediğin anda başlıyor .
(1,787 puan) tarafından
Allah'ım nasıl bişey bu yaa teknoloji beni korkutuyor bazen
tarafından
Valla Küçük adamlar (Çinliler) yapmış bacım :D bizede kullanmak düşer
0 oy
(3,862 puan) tarafından
halilarimiz puskullu olmasa kesin alirdim , al bence
(1,787 puan) tarafından
Benim halılarda püsküllü sorun mu oluyor
0 oy
(913 puan) tarafından
Evet alanlar memnun fakat bebeğin iki yaş ve altiysa alma derim çünkü bırakmıyor ki süpürge işini yapsın:)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 268 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Elifaysezumra (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 535 göst.
11 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Tomurcuksss... (985 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 143 göst.

380,317 soru

11,386,861 cevap

34,887 kullanıcı