0 oy
898 göst.
Diğer kategorisinde (53 puan) tarafından
Kızlar ben dogum yapalı 3 ay oldu hala adet olmadim 1 ay  duzenli kanamam oldu sonra kesildi hala olmadim sütüm koruyormuş sanırım sorum şu ki acaba korunmadan ilişki oluyor mu bu süreçte duydugum kadariyla adetten sonra hamile kalınıyormuş?

19 Cevaplar

+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Onlemini al her turlu hamile kalinir süt fln bahane
(53 puan) tarafından
Aslında bebiş hemen istiyorum yargilama canm lutfen sadece oğlumun aklı erdigin de kıskançlık olmasin kendini sevgisiz hissetsin istemiyorum beraber büyürler diye düşünüyorum tabi düşünce belki yanlis düşünüyorum
(7,972 puan) tarafından
Hic te yanlis dusunmuyosun cnm kendine güveniyosan 2.cocugu yapabilirsin birlikte büyürler dedigin gibj
-Reklam-
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Hayır tabiki de doğum yaptıktan sonra hamile kalırsın süt korumaz adet olmadan önce de hamile kalabilirsin 
(53 puan) tarafından
Yaa canım kıyamam eveg cok zor annelik gercekten ama cevremde destekcim var kuzum gerçi olsa da anne olunca sorumluluk sende oluyor :) evet doğru canm ama hemen olursa bemde stres olmam diye düşündüm
(3,276 puan) tarafından
Kendi e güveniyorsan neden olmasın destekçinde varmış eltim 27 yaşında 10 yasinda ve 7 yaşlarında kızı var 3,5 yaşında da oğlu var kaynanamla birlikte oturdular 12 yıl falan ona güvenerek doğurdu
(53 puan) tarafından
Güveniyorum bakalim hayırlısı olsun insallah :)
(3,276 puan) tarafından
Inşallah canım rabbim gönlüne göre versin :)
(53 puan) tarafından
Amin kuzum çok sağol ♡
0 oy
(1,265 puan) tarafından
yok canım çok riskli. tamam evet süt koruyur ama .insan guvenmez. sen önlemini al . kardeş gelir yoksa 
(53 puan) tarafından
Aslında bebiş hemen istiyorum yargilama canm lutfen sadece oğlumun aklı erdigin de kıskançlık olmasin kendini sevgisiz hissetsin istemiyorum beraber büyürler diye düşünüyorum tabi düşünce belki yanlis düşünüyorum
(1,265 puan) tarafından
sizin karariniz canım kimseyi ilgilendirmez. evet zorlanirsin ama bencede iyi olur. benim kızım 17 aylık 2 buçuk aylık hamileyim. ikisi beraber büyür dedik yapiverdik:) sende eyer erken istiyorsan bence 6 ayı bekle yazık süt içsin. dogol yoldan korunun. nerde hamile kaldiysan artık
(53 puan) tarafından
Oh mis masallan kuzum inan istiyorum ki beraber buyusunler bide hamileligim guzel gecmedi doyasiya yasamak istiyorum yasinda olursa dhaa cok zorlar beni diye djsundum
(1,265 puan) tarafından
sen bilirsin kuzum. bende çok geç tarftari degilum
(53 puan) tarafından
Yalnız olmadığıma sevindim:)
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Benim gorumcem doğum yaptı 40 ı çıktı tekrar hamile kaldı cnm..  kalma imkanın çok yüksek.. 
(53 puan) tarafından
(1,019 puan) tarafından
Cnn bnm burda seni yargılamaya kimsenin hakkı yok sadece şuan bebeğin çok küçük senin ilgine ve sütüne ihtiyacı var keşke biraz daha ertelesen.. yine de sen bilirsin ♥️
0 oy
tarafından
Süt korumuyo canım kocakarı masalı o :D korunmazsan 9 ay snra ikinci bebişin olur karışmayız bak :) korun sen millete bakma 1 yıla kadar adet düzensizliği yapar nrmal benm 8 ay oldu doğuralı olmadım adet. Ama kanallar dha açık oluyomuş hamile kalırsın yani korunmazsan.
(53 puan) tarafından
Esimle bu konuyu konuştuk oda istiyor bende :) ya bide hamileligi tadamadm istiyorum doyasıya yasayaym hem de oğlumla beraber bu süreç gecer hem aralari cok olmaz 3 yasinda yeğenim var mesela herkes oğluma ilgi gösteriyor diye kiskanclik yapıyor yanliz birakamiyoruz zarar vermeye çalıştı bende korkuyorum aslında bizde ayni olur o zaman saha cok zorlanirim diye beraber buyurler diye dusundum
tarafından
Yani sen blirsin canm bakablirim ikisine de dersen yap tabi. Benm oğlum 8 aylık oldu kaza olmazsa suan düşünmüyorum ben tüm ilgim oğlmda olsun istiyorum mesela olsa anlamaz evet bz abimle hem arkadas olduk hem abi kardrş birbirimize. Ama anneme sormak lazım o ne yaşadı km blir :) hakkında hayırlısı neyse o olsun :)
(53 puan) tarafından
Doğru canım anneler bilir valla bende 40 gun annemde kaldım acemilikten aglardi bende aglardim dusun :) yeni yeni kendime geliyorum ama heves ettim hemen olsun istiyorum rabbim nasip ederse :)
tarafından
Hayırlısı olsun hakkında canım karar senin tabiki :)
(53 puan) tarafından
Amin kuzum çok sağol ♡
0 oy
(5,302 puan) tarafından
Süt korumaz öyle bişe yok adet olmasanda her ay yumurtlama oluomuş nette okudum 
(53 puan) tarafından
(5,302 puan) tarafından
Ha çocuk istiyorsan sıkıntı yok. Ama iyi cesaret helal olsun benimki 15 aylık ben ikinciyi istemiyorum çok zorlandım özellikle 6.aydan sonra tükendim
(53 puan) tarafından
Dogrudur kuzum ben 40 gun annemde kaldım zorlandjm ama istiyorum ya beraber buyurler diye dusunuyorum tabi Rabbim verirse insallah. :) 3 yasinda yegenim var cok kiskaniyor hep yan yana gelince stres oluyorum zarar vermeye kalkti bi kac kez simdi düşünüyorum 3 4 sene sonra yapsam oglumda ayni olcak kiskancak ve sevgisiz hisssetcek kendini bende yıpranırım
0 oy
(992 puan) tarafından
Korunmadan ilişki çok rahat olabilir ama çok tehlikeli lufen korunun
(53 puan) tarafından
0 oy
(157 puan) tarafından
Önlemini al, süt koruyor diye bişey yok cnm
(157 puan) tarafından
Bende ikizlerimi 1yaşlarına kadar annem ve babamın desteğiyle büyüttüm cnm, tek başıma zorlandım, onlar şimdi kocaman kız oldular 7aylıkda oğlum var haliyle kıskançlık yok ve ayrıca dediğin gibi benim kızlarımda beraber büyüdükleri için hiç kıskanma olmadı ve paylaşmayı bebekkenden öğrendiler
(53 puan) tarafından
Evvet canm belli bi yastan sonr aklı eriyor ve kendini sevgisiz hissediyor biz anneler de öyle sevgi gosteremedik diye düşünüyoruz:)
(157 puan) tarafından
Annelik çok farklı :( Ben oğlumu severken 9yaşında kocaman kızlarımıda kucağıma oturtur severim onlarda anne biz bebekmiyiz kardeşimi sev der dalga geçerler :))) Halbuki bilirim kıskanmazlar ama sonuçta çocuk iç dünyalarında neler yaşıyorlar kim bilir
(53 puan) tarafından
Evet gerçekten oyle yas varki olunxa hep diyosun ki acaba büyük yükmü bindi uzerine diye:(
(157 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı cnm, Rabbim sağlıklı hayırlı zamanda nasip etsin inş
0 oy
(439 puan) tarafından
Süt korur diye bişey yok eski bi inanış önlemini al düşünmüyosan
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Korkmuyorsan her türlü hamile kalirsin cnm süt korur diyorlar ama yalan
0 oy
(48,627 puan) tarafından
süt korumaz yok öyle birsey ona guvenme canim hormonlardan düzensizlik.normal. ilk dört ay olmadin 4 te oldum 5 te olmadim 6 dan sonra düzene girdi benim
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Canım benim sütüm ilk günden beri azdı. Doğumdan 57 gün sonra adet oldum kızım 6 aylık oldu sadece geceleri emiyor gündüz kabul etmiyor. Adetim 2-3 gun gecikiyor. Korunuyoruz biz çok şükür bir kaza olmadi şimdiye kadar. Yani süt koruyor falan hikaye
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Hayır süt korumuyor
0 oy
tarafından
Nemn hamilelige yorma korun yine de ben 13 ay sonra oldum 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Öyle bişey yok eskilerin uydurması 
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Sakın sütüm koruyor diye rahat olma benim arkadasim bebeği 3 aylıkken hamile kaldi simdi aralarinda 1 yas olacak 
0 oy
tarafından
Süt gercekten korusaydi suanki nüfus şimdikinden baya az olurdu :D
0 oy
tarafından

Ben emzirirken hamile kaldım eşim yanlışlık oldu dedi onun üzerine ertesi gün hapı kullandım ben ama yinede hamile kaldım şimdi oğlum 3 aylık 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 454 göst.
4 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 417 göst.
23 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Ruyamm34 (244 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 139 göst.
10 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hsret.1234 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 133 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Bhr27 (14 puan) tarafından soruldu

379,115 soru

11,348,277 cevap

34,813 kullanıcı

...