0 oy
112 göst.
Aile kategorisinde (393 puan) tarafından

Diş yok doktor göremedim daha dedi. Yatirmadan karnini doyurup yogurtta veriyorum guzelce suyunu icirip ustune rahat seyler giydiriyorum.    

Gece 12 de yatyor erken asla uyumaz saabhta 8 de kalkar

Gun icinde 1 kez 1 saat uyur oda zorla

Yatirmamla benim uykuya dalmamla uyanmasi birr oluyor emziriyorum yarim saat sonra yine bu kez mama veriyrum saatini gecmeden yine uyaniyor.   Sabaha kadar 10 defa kalkiyosa azdir napabilirim ben uyku nedir unuttum üstine sabah 6 da esime kahvalti hazrlyorum tek gozum kapali halde

7 Cevaplar

0 oy
(4,853 puan) tarafından
Emzik vermeyi dene 
-Reklam-
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Ayni benim kizim valla oda oyle 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yatarken yogurt verme midesini rahatsız eder ve gaz yapar ondan kalkar. Çok geç yatıyormuş gündüz uykusu da yeterli değil bence düzensizlikten yapıyor olabilir. 
0 oy
tarafından
Bnmde 10 aylık oglum öyle vucudum sureklı yorgun :(
0 oy
(510 puan) tarafından
Benim kızım da 10 ay olmasına 10 gün var 9 aya girdiğimizden beri öyle diş yok bizde de ama zorla geceleri uyutuyorum sabah 6 da kalkıyor önceleri uyku düzenimiz çok güzeldi birden bozuldu 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Gündüz uykusu az 9 aylığa göre cnm..gece uykusu da az 8 saat..ondan yapiyo olabilir..ya da destekli uyumaya alistigi icin surekli kalkiyo da olabilir..bnm oglum da 16 aylik saat başı kalkar şaşmaz yani..
0 oy
tarafından
Bizde aynıyız canım uyumadn 1 2 saat önce biirsey verme midesini rahatsız eder yoğurt gaz. Yapar uyku uykunun mayasidir diye okumstm bir doktorn yazısında bizler bazn mesela gündüz uyumazsa gece erken yatar diyoruz ya aslında öyle olunca daha çok yorldugu için uykuya direniyormus bebekler birde gündüz mesela oyun oyna onunla şarkı aç dans ettir ben biraz yurutcte koyuyorm evde gezinsin yorldn enerjsni atsın diye ayağa kaldırıyor fiş fiş kayıkçı feln oynuyoruz benmki huy edindi galiba uyuyor gece ama sürekli emmek istiyor 1 saate 1 2 saate bir emziriyorm beş dk geri uyuyor ama o beş dk uyanıp uyumak biler sersem gibi yapıyor insanı 
tarafından
Bebekler ve çocuklar düzeni severlermis canım bunuda okumstm yani her gece aynı rutin şeyleri yapmn lazm mesela karnını 2 saat önce doğurdum sonra uyku vakti geldignde pijamsni giydir hafif masaj yap ışıkları kapat çok Los bir ışık kalsn ona artık uyku vakti olduğunu söyle ve nasıl uyutyrsan o pozisyona geç inan benm kızım gece 3 e 4 e kadr yatmiyordu son 2 hafttdr feln demiyorm baya öne çektik uyku saatini ablasına babasına bay bay yapıyoruz uyuycgi zaman artık eee ee vakti diyoruz üstünü degistiyorz odaya geçip bütün ışıkları kapatyrm besigne koyuyorm hafif salliyorm ninni soyluyorm oda artık alıştı odaya geçip ışığı kapatınca eee eee diyor sadce gece uyanmasna çözüm bulamdm

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 188 göst.
22 Mart 2021 Diğer kategorisinde ArzuSN (319 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 53 göst.
5 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 72 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde -Minik mucizem- (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 120 göst.
18 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,019 soru

11,344,978 cevap

34,808 kullanıcı

...