0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde (3,527 puan) tarafından
Ya kızlar bebeğim 21 günlük gece 3de öyle bi kustu ki peşpeşe hastaneye götürdük çok gazı var dedi lavman yapıldı ondan beri uyumadı valla bittim artık napim bu çocuğa bi akıl verin Allah aşkına

8 Cevaplar

0 oy
(2,350 puan) tarafından
Geçecek sabır gececekkkk daha küçük
(3,527 puan) tarafından
Kız 3den beri hiç yatmadı geceleri çok rahattı bugün nolduysa
(2,350 puan) tarafından
Gaz işte canmm bnde sabaha kadar uyumazdm
(3,527 puan) tarafından
Lavman yapıldı ama :( kakasınıda yaptı
-Reklam-
0 oy
(305 puan) tarafından
Ağlıyor mu canim belki bir yeri ağrıyor olabilir varsa evinde bir çay kaşığı calpol verebilirsin rahatlatır  mutlaka gaz damlası kullan gaz sancisindan da uyumaz 
(305 puan) tarafından
Kuzum ya gazi var annesi sancı çekiyor ve memede rahatlıyor  o yuzden sürekli emmek ister gaz masajı yap bacaklarını karnına doğru ittir ayaklarını havaya kaldır karnını sık hafif hafif
(3,527 puan) tarafından
Ah neler yapmadım kuzum gazını çıkarıyor ama çok huzursuz bugün
(2,350 puan) tarafından
Direkt huysuz bı bebekte olabilir Allah yardımcın olsun
(305 puan) tarafından
Ne kadar çıkarsada tam bosaltamadiklari için sancısı mutlaka oluyor canım ayaklarını sıcak tut emerken karnına dairesel hareketler yapabilirsin benim oğlum da aynı durumda 10 günlükken başladı gaz hala çekiyorum valla Allah hepimize kolaylık versin anne olmak zor
(3,527 puan) tarafından
Aynen öyle vallahi canım
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Canim her emzirmeden sonra gazini cikar ki birikmesin internette nasil masaj yapacagini anlatan videolar var onlari izle simdi acsa karnini doyur altini bir kontrol et sonra karanlik ortamda uyut uyur ins.
(3,527 puan) tarafından
Yapıyorum mutlaka canım damla da veriyorum memeden ayrılmıyor ki zaten
(1,659 puan) tarafından
O gunler biraz oyle geciyor canim sabret 2-3 saat emzirdigim olurdu evde sana yardim eden biri varsa firsat buldukca uyumaya calis hem sutun de artar
(3,527 puan) tarafından
Eşim var canım sadece oda işe gidiyor onada kıyamıyorum
(1,659 puan) tarafından
Boyle de sen cok yipranirsin canim kayinvalden yada annen gelemez mi
0 oy
(25,224 puan) tarafından
21 günde bittiysen ilerde napıcan :) yaşadığın çok normal 2 ay uyumadan baktım ben hala saat başı kalkarım emzirmeye. Gaz ilacı kullanmaya başlarsan rahatlar çocuk biraz 
(3,527 puan) tarafından
Gaz damlası kullanıyorum, kız vallahi geceleri çok rahattı bugün bende yorgun ve uykusuzdum üstüne de böyle olunca inan dermanım kalmadı
(25,224 puan) tarafından
Yüz üstü koy bebeği biraz dizine ksrnı geldşn sırtını ov öyle yatmak rahatlatır cnm
(3,527 puan) tarafından
Onuda yaptım canım
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun 
(3,527 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(366 puan) tarafından
Ben tam 5 buçuk ay yatmadım gaz sancısından ah ne kötü günlerdi gitsin de geri gelmesin inşallah. Gerçi kızım 3 yaşında hala o kadar çok ağlar ki gece 2 - 3 kere ağlayarak kalkar sabah da 7 de kalkar gün boyu zaten sürekli ağlar artık kafam kaşdırmıyor bağırma ağlama seslerini ama yine ben biraz yatıyorum geceleri o zamanlar hiç yatmıyordum ben naptıysam çare olmadı inşallah sen çaresini bulutsun
(3,527 puan) tarafından
Vallahi yok naptıysam olmadı beşiğine koyuyorum en fazla 5 dk ilerisi yok
(366 puan) tarafından
Öyle valla canım sabredecen bir bebek 3 saat aralıksız ağlar mı sesi kısılıyordu artık ağlamaktan patlayacak bu çocuk ağlamaktan diyorlardı demem o ki tek değilsin ben aralıksız hiç yatmadığım günleri çok hatırlarım artık zombi gibi olmuştum bebn neler denemedim ki hiç biri kesin çözüm olmadı dakikalık yani masajla bile gazı çıkmıyordu sabret inşallah geçer
(3,527 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
4 ay çektim gazi hemde kolikti akşamüstü 5 6gibibbir başlar aglamaya gece 11ekadar saniye susmazdi yat kalk dua et 

Doyduguna emin misin bebeğin canım 
(3,527 puan) tarafından
Evet canım hem emzirip hem mama veriyorum sütüm yetmediği için memeden ayrılmak istemiyor emzik veriyorum itiyor istemiyor illaki meme olucak
0 oy
tarafından
Aynılarni yaşadık canım kolikti benm bebeğimde gece uyanır sabah 8 9 bazen 10 a kadr uyumazdi gazını çıkarırsın yine emmek isterdi sabaha kadr o döngüde donerdik emzir gaz çıkar doktorm bana ne kadar gazını çıkarsa da içinde kalıyor memede rahat hissettiği içinde sürekli emmek istiyor demişti gaz damlası kullandık oda pey fayda etmedi kimyon kaynat iç emziriyorsan o bizde biraz olsn ise yariyordu bol bol kaynat iç sütte yapar ılık duş aldır masaj yap yok uyumuyorsa illa herşeyi denediysen yapack birşey yok buyumesni beklicn inan ki benm kızım 7 ayına girdi hala bir saate bir iki saate bir emmeye kalkıyor 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 134 göst.
15 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Perihan (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 233 göst.
17 Şubat 2021 Diğer kategorisinde bkulbilge (601 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 136 göst.
2 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,280 soru

11,352,779 cevap