0 oy
518 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (887 puan) tarafından
İki bucuk aylik ayligim bazen kndi kemdine oymarken gozlerini şaşi yapiyor normal sizin bbklerinizde yapiyormuydu

13 Cevaplar

0 oy
(458 puan) tarafından

Benim oglumda oyle yapayodu ben aklima gelince gulerm bakmayida beceremiyodu diye:Dama aklina takiliyosa bi doktora gotur

(887 puan) tarafından
Ucuncu kontrolunde sorucamda daha on bes gun var once daha az yapiyordu simdi daha sık yapiyor bide durtuyorum oyle yapinca guluyor .seni bebegin kc aylik ve duzeldi mi
(458 puan) tarafından
Su an 3 yasinda duzeldi 6 ayini gectikten sonra
(887 puan) tarafından
Tmm cnm cok sağol
-Reklam-
0 oy
(642 puan) tarafından
Evet olabiliyor.  Direkt cocuk göz dr una sorduk. Olabilir dedi. 3 4 ay kayabilir dedi. Sonrasinda kayıyorsa ya da görmede sıkıntı oldugunu anlarsaniz getirin bakalim dedi. Simdi 5 aylik neredeyse kalmadi o sasi bakışlar 
(887 puan) tarafından
Oh cok sukur sagol cnm ya
0 oy
(319 puan) tarafından
Evet kaynanam şasi kızın dedi 3 aylik daha doktora dedim normal her bebek öyle dedi canim
(887 puan) tarafından
Cok sukur cnm ya rahatladim
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Henuz dogum yapmadm ama kontrole gidince bi sole canm  yada bi randevu alip goster ne olur ne olmaz
(887 puan) tarafından
Uc aylik kontrolunde syliycm cnm
0 oy
tarafından
Evet yapiyordu ama cok fazlaysa doktora gotur istersen icinde kalmasin 
(887 puan) tarafından
Tmm cnm sagol
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Aynen canm benmkide 2 bucuk aylik arada yapiyo normalmiş göz kaslari zayif oldugu icin ama 3 aydan sonra devam ederse doktora gostermek gerekiyo
(887 puan) tarafından
Tmm cnm kontrole gidince syliycm ztn
0 oy
tarafından
İçine sinmiyosa doktora götür canım benim bebeğimde doğdu bir ay gözünü açmadı sadece günde 10 dk açtı işte herkes kör mü görmüyo mu diyip durdu en sonunda dayanamadım ağlayacaktım nerdeyse doktora götürdüm ordada gözünü açmadı hafif açtı bi sorun yok dedi başka aletlede bakacaktı açmadığı için bakamadı şimdi oğlum iki aylık gözünü kapattığı yok görüyoda çok şükür:))
(887 puan) tarafından
Oh cok şukur :)
0 oy
tarafından
İlk zamanlar göz kaslarına hakim olamadıkları için yapıyorlar 
(887 puan) tarafından
Sagol cnm cok taktiydim kafaya rahatladim
0 oy
tarafından

Benim kide öyle daha bir aylığız hatta eşim çok korkuyor daha göz muanesine gitmedik gidicez inşallah. hatta babamın yanına söyledi babamda dedi o daha görmediğini söyledi bende bian öyle diyince çok korkmuştum şimdi yavaş yavaş düzeliyo sesleri çok cok az duymaya başladı. hatta isminide cingöz recai koydum herkes cingöz recai diye sesleniyo :D:D 

(887 puan) tarafından
Hahahh :) cok mantikliymis cingoz :)
0 oy
tarafından
Yeni dogan bebeklerde normal ben hep bu cocuklar neden boyle derdim normal zamanla duzeliyor derlerdi oylede oldu 
(887 puan) tarafından
Oyleymis cnm hep ayni yorum geldi cok sunur baya rahatladim
0 oy
(1,509 puan) tarafından
6 aya kadar normal dedi goz doktoru 6 aydan sonra devam ederse tekrar gel dediydi
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Endişelenme cnm keşfediyorlar benim kızımda yapardı çok gülerdim ben bile yapıyordum onunla  şuan normal herşey  cnm 3 aylık kontrolde göz doktoruna götürmemi demişti hemse göturdum sıkıntı yok şaşılık yok doğumsal kalıntı katarak yok dedi doktor 1 yaşından sonra bi konturol daha var şuan 11 aylık olcak 2 ay sonra Göturcem yine göz doktoruna 
0 oy
(905 puan) tarafından
Benm oglum hic yapmadı ama doktr yaparsa korkma dedi normal mis

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 122 göst.
14 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur29 (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 124 göst.
16 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur29 (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 110 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Huriyenur (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 99 göst.
20 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,619 soru

11,396,282 cevap

34,914 kullanıcı

...