0 oy
276 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (655 puan) tarafından
Bu gün resmen felaket bi gün 

Kuzenim bizdeydi 1 haftadan beri o gitti 12 gibi bende temizlik yapayım dedim halilin uzerine Şavan seriyorum ben bütün temizligimi bitirdim en son savani çırpmak için balkonda çıktım 

Balkonda korkukuk filan yok ucuna kadar gittim çırpmak için meğerse savana basiyormusum havaya kaldirana kadar savani assagi dustum balkondan Allah'tan savanin üzerine düştüm hiçbir yerinde birşey yok çok şükür 

Düştükten sonra 1 tane parol içtim hafif belim agriyordu geçirsin diye bu saat oldu geçmedi ağrısı biraz daha arttı eşime mesaj attım incitmis olabilirsin dedi 

29 haftalık hamileyim bu arada (balkon çok yüksek değil normal müstakil ev yüksekliğinde yani eşim balkona assagidan filan çıkıp inebiliyor çok yüksek değil o kadar yani) 17 aylık oğlum var eşik gekene kadar ne yapabilirim ağrının azalması için 

5 Cevaplar

0 oy
(1,793 puan) tarafından
Çok gcmis olsun hastaneye git kesinlikle bebeğine baktr evde yapabilecegin bişey varmı bilmiyorum ama kendim düşmüş gibi korktum şuan 
(655 puan) tarafından
Yok kuzum o kadar yüksek değildi de işte fene de belim ağrıyor
-Reklam-
0 oy
(682 puan) tarafından

Arkadaşımın oğlu 3 yaşındayken 4.kat balkondan düşüp öldü o geldi aklıma :'(lütfen dikkat et sende 

(655 puan) tarafından
Başınız sağolsun kuzum
(682 puan) tarafından
Saol canim
0 oy
(16,000 puan) tarafından
Geçmiş olsun kaç haftalık hamilesin ağrılar çok olunca bi git yine 
(655 puan) tarafından
29 haftalık hamileyim sadece belim agriyor  başka yerimde ağrı sızı hic yik
(16,000 puan) tarafından
Bebeğin hareketlerini takip et
(655 puan) tarafından
Çok şükür hareket ediyor
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun mutlaka git hastneye ihmal etme hamileyken parol dan başka da içilmiyor kii 
(655 puan) tarafından
Yok kuzum zaten sadece 1 tane parol ictim eşimin gelmesini bekliyorum gelsin hastaneye gidecem inşallah bebek de hareket ediyor hissediyorum yani
tarafından
Beline sıcak havlu sar kuzum ütüyle ısıt belki alır ağrısını biraz
(655 puan) tarafından
Çok mantıklı hemen yapayım sağol kuzum
0 oy
(3,159 puan) tarafından
Mutlaka hastaneye bi git sen bilemezsin ki bir şey olup olmadığını?
(655 puan) tarafından
Evet kuzum esim gelsin de gidecem mutlaka bebek de hareket ediyor çok sukur

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 144 göst.
30 Aralık 2022 Diğer kategorisinde NurAsel09 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.
13 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Umudun olsun 123 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 73 göst.
0 oy
2 cevap 42 göst.
14 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tubaaaa.1 (1,871 puan) tarafından soruldu

397,102 soru

11,877,159 cevap

35,992 kullanıcı

...