0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde (639 puan) tarafından
Çok memnunum ama malum pahalı 62 ye aldığım bez 77 ye çıkmış böyle giderse alamyacagim başka hangi bez primadan sonra önerirsiniz?

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu gu  ekonomi paketini gördüm 166 lira dedim bu nasıl ekonomi vay anasını ") önlem bebek bezine geçtim ben gayette memnunum 
tarafından
Önlemin içeriği temiz değil diye biliyorum canım. Sen blirsin yine de tabi.
tarafından
Hangisi temiz ki sinemsahinn canım sadece söylüyorlar işte su temiz su değil diye bizde ona göre almaya çalışıyoruz ama temiz diyanete kirli diyende inancım kalmadı keseme hangisi uygunsa onu alıp kullanıyorum yapacak bir şey yok
tarafından
Orası öyle canım ben instagramda mühendisinoğlunu takip ediyorum o tüm bebek ürünlerini inceliyo içeriğini flan ordan bakıp ona göre alıyorum bnde. Markalara inanmıyorum bende
tarafından
Bence oda hangisi reklam bedeli verirse onu yayınlıyor işte bu temiz bunu alın diye yoksa işi gücü yok oturup önlerimi araştıracak birde hiç bir karşılık  almadan imkansız yani kimse kimseye bedavan iş yapmıyor valla
tarafından
Ben öyle olduğunu düşünmüyorun hikayelerine bakarsan çok davalar açıldı büyük markalara da içeriğinde kötü bişey varsa yazdı açık açık diğerlerini bilmem ama ben mühendisinoğluna inanıyorum. İncelersen proflini zaten anlarsın canım. Ben 1 yıldır takip ediyorum onu. İçeriği o paylaştıktan snra değişen ürünleri de söylemezdi para karşılığında olsa
-Reklam-
0 oy
(11,038 puan) tarafından
Baby and me ye gecmiştim gayette iyisi canım
(639 puan) tarafından
Teşekkür ederim e bebek in bezi miydi bu marka?
0 oy
(268 puan) tarafından
Hep prima kullandık 1 yaşından sonra bizde değiştirmeye karar verdik sleppy denedik çok pişik yaptı olmadı sonra molfix aldık gayet memnunuz hiç sıkıntı olmadı
(639 puan) tarafından
Ilk sleepy almıştım hastane çantasına falan da koydum ama pisik değil de bacaklarının kıvrım yerlerini kesti resmen ya da küçük geldi bilemiyorum olmadi molfix fiyatlarına da bi bakayım teşekkür ederim
0 oy
(456 puan) tarafından
Molfix almayı düşünüyorum çoğu anne memnun hem ekonomik hem kaliteli bir marka
(639 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım sagolasin
0 oy
(2,256 puan) tarafından
Ogluma 2 yıl bimin bezini kullandim gayet de Memnundum şimdi nasipse ikinciye de ayb86bezi düşünüyorum o kadar pahalı beze ne gerek var ikiside ayni isi görüyor 
0 oy
tarafından
Sleppy'nin yeni çıkan bio naturel bezini kesinlikle tavsiye ederim Trendyol da satılıyor şuan sadece
0 oy
(167 puan) tarafından
Sleepy bacaklarını kesiyorsa büyük alabilirsin bebekler fazla hassas ondan olmuştur ben 4 aydır kullanıyorum en doğal en güzeli 
0 oy
(549 puan) tarafından
Canbebe ya da mınıes mıgrosn
0 oy
tarafından
Başından beri molfix kullanıyorum netten 150li flan alıyırum uyguna geliyo tanesi 60 kruşa flan geliyo ortalama 
0 oy
tarafından
Molfix pure&soft kullanıyordum 6 numarasi olmadigindan yeşil paketine geçtik kısmen daha uygun
0 oy
tarafından
Prima hic ise yaramıyor verdigim paralara yazik esim iyisi olsun diye laftan anlamıyordu a 101den Vazgeçmem uc cocugum oldu hepsine kullandim pisik bile yapmiyo buyuk yapmadığı surece bi sabah bi aksam degistiriyorum
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Prima pure kullandık 6 ay olana dek sonra geceleri  takmaya basladım sadece molfix sleepy baby turco denedim ve en begendiğim baby turco doğadan oldu fiyatına göre bu kaliteyi beklemiyordum açıkçası sleepy de en ufak ıslaklık oldu mu çığırıyordu baby turco rahatsız etmiyor 
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Valla dogdugundan berı bımın bezını kullanıyorum bır defa sızma ya da pişik yapmadı. Sız bılırsınız yıne de ıcerık konusuna gelecek olursam hangı bezın ıcerıgu temız kı temızız dıyen bez markası uyduruyordur
0 oy
tarafından
Bimin bezini kullanıyorum çook memnunum
0 oy
(44,840 puan) tarafından
Oğlum 1 yasinda hep Molfix kullandım çok memmunum
0 oy
tarafından
Baby turco dogadan kullanıyorum primadan daha iyi 

İlgili sorular

+1 oy
25 cevap 810 göst.
13 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esra1212 (265 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 124 göst.
27 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Pinarozturk (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 222 göst.
2 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde prensesinannesii (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 168 göst.
26 Ocak 2022 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,169 puan) tarafından soruldu

397,243 soru

11,881,127 cevap

35,997 kullanıcı