0 oy
482 göst.
Aile kategorisinde (53 puan) tarafından
Ya düşünün kaynanam bütün kötülükleri bana yaptı kısır muamelesi yaptı çocuğumun mujdesinj sevinmedi kıyafetime karıştı eşşek inatlı dedi, 4 oğlum var 5. Sen misin dedi sırf pantolon giyiyorum diye her gitmem de laf soktu her gitmem de aglayarak döndüm eşimin yanında sesi çıkmadı eşim yokken bütün lafları soktu hep her an ben şimdi bu kadının neyini seveyim bana akıl verin .. Kaynanam kendi yegenine gelip napcak geliyorlar yiyorlar yatıyor gidiyor demiş evladı ve gelini icin düşünün, beni istemediği apaçık belli ben buna ragmen esimi yalnız bırakmayım dedim sabah hazırlandık, eşim aradı gelmeyin hastayım dedi biz de korona sandık ama eşime netlessin oyle gider yemek yapar götürürüz dedim yine iyilik düşünüyorum, aradım gecmis olsuna benim bişeyim yok midemi üşüttüm dedi e o zaman neden gelmeyin diyosun dimi.. Neyse kaynatamin burnu kanadigini duyunca eşim gitti hastaneye götürdü, dönüşte oraya gitti gececiydi bide bende anneme geldim bugün yakın annem bana, eşimle konuşuyorum telefonda bana noldu napcan ne zaman döncemi diyince bende beyin gitti saydırdım agzima geleni, kızlar benim sinir sistemim gitti artık 1 senede ben kaynanamı öldürsem içim sogumaz nefret ediyorum bakın bana demeyin onun annesi, anne olsa ben sinir krizi gecirdim hamile halimle onla kavga edip esim araya girince bosucam seni dedim, kaynanam boşa dedi bi insan evladinin mutsuz olmasını ister mi? Ben sinir krizi geçirirken eşimin yüzü bana dönük sırtı kaynanama beni sakinleştiriyor kaynanam geçmiş karşıma gülüyor esim dönünce gülmüyor beni de düşünsenize sinsilik yapan bi insan.. Sırf kaynanam yüzünden bosanmayi düşünüyorum valla billa düşünüyorum.. Ya eşimle evin içinde mutlu huzurlu yemin ederim birbirni cok seven saygılı sevgili bi ciftiz ama kaynanam konu olunca ben kendimi kaybediyorum bütün herseyi siliyorum mutlulugu bile.. Esim eve döndü oyuncagini istedim geldi odaya kitledim kendimi gitmicem eve bosanicam istemiyorum ben böyle evlilik düşünmedim kaynana sıkıntısı nasıl zor birşeymiş.. Detayli oturup anlatsam size iyi dayanmissin dersiniz.

13 Cevaplar

+1 oy
(3,739 puan) tarafından
Kaynanan yuzunden neden kocandan boşanıyorsun onunla mi aynı yatağa giriyorsun valla izin verme mutlulugunu bozmasina iyilik yaparsın ona inadına kocanla hep iyi ol ki o Kudursun istediğini verme ona
-Reklam-
+1 oy
(2,244 puan) tarafından
Okurken bile kalbim sıkıştı nasıl cadı bi kaynana öyle Allah yardımcın olsun canım yaa
0 oy
(152 puan) tarafından
Allah onları bildiği gibi yapsın aynı dert bende de var ya anası babası bela oldular benimkide gerçek yüzlerini güç gormuyo 
0 oy
(130 puan) tarafından
aynisi  bendede var canm 
0 oy
tarafından
Kız benim kaynanam yiyip içip sıçıyorlar demiş benim için ben gidince yemek bulaşık temizlik herseyini yapıyorum kaynanamın yine kötüyüm yine kötüyüm elimde bit kuruş para yok gittim onun taksidini ödedim Allah razı olsun demedi bana
(6,136 puan) tarafından
Iyi canım yiyip içip yine oraya bırakıyor musunuz bide eve getireydiniz ne yapacaktı
Tövbe estağfurullah tövbe
0 oy
tarafından
Ona inat mutlu ol dediğin kadar problem ise sen gitme eşin gorussun 
0 oy
tarafından
Herkeste kaynnana sorunu malesef var cnm en iyisi çöpsüz ğzüm almakmıs evlenmeden ama oda iyi niyetimizden aklımıza gelmedi
0 oy
(157 puan) tarafından
Zaten yiyip içip gidiyorlar diyormuş, sen gitme eşin giderse gitsin annesi sonuçta, mesafe koy cnm
0 oy
(228 puan) tarafından
Erkeklerin anneleri varda bizim annemiz babamız yok mu yada biz sahipsiz kimsesiz miyiz hep kendi oğulları hep kendi anneleri aileleri
0 oy
(870 puan) tarafından

Kaynanalar neden bu kadar kötü artık anlamıyorum

0 oy
(954 puan) tarafından
Kaynananın da asıl isteği amacı buymuş sen de onun gibi yap esin yanındayken iyi gelin ol o yokken de saydir gitsin hiç senin umrunda olmadığını takmadigini göster bi de o cildirsin . Şuan sen eşinle kötü olarak o kaynanani mutlu ediyorsun ve en önemlisi kendini ve eşini cezalandırıyor sun sakın yapma iyi düşün
(53 puan) tarafından
Evt suan basim çatliyor esime agzima geleni saydim cocugun oyuncagini getirdi annem aldi kapidan o gelince odaya kitledim kendimi kapidan gitti
0 oy
tarafından
Kapını kapadın mı eşinle huzurun varsa kaynanayı öldü bilecen canım gitme gelme arama sorma muhattap olma eşin gitsin annesinin yanına sen gitme hatta evde konusunu dahi açma eşinle bunun için kavga etme madem ki eşinle mutlusun gerisini salla 
(53 puan) tarafından
Inan olmuyor sallayamıyorum eşime gore ahlaki bu laf sokar ya ben de ana kuzusuyum ben cekmek zorunda degilim ki

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 386 göst.
31 Aralık 2021 Aile kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,276 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 380 göst.
31 Aralık 2021 Aile kategorisinde Metesmoms (353 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 651 göst.
11 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Elifzi. (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 676 göst.
5 Eylül 2021 Aile kategorisinde Efe annesi (38 puan) tarafından soruldu

379,120 soru

11,348,836 cevap

34,813 kullanıcı