0 oy
313 göst.
Diğer kategorisinde (175 puan) tarafından
Burdan çok kişi bana böyle söylemişti psikiyatri panik atakdan dolayı normal doğum yapamaz raporu veriyor diye. Vermediler bana 

5 Cevaplar

0 oy
(605 puan) tarafından
İlk defa duyuyorum post yukarı çıksınn
(175 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(392 puan) tarafından
Neden normal doğum yapmak istemiyorsun canım. Gerçekten var mı panik atak
(175 puan) tarafından
Evet psikiyatri doktoru panik atağımı onayladı ileri derece dedi. Ama artık panik atak normal doğuma engel değil dedi gerekli doktorlar bulunuyor doğum sırasında bişey olursa müdahale ediyorlar falan dedi. O yüzden rapor vermedi. Oda beni normal doğuma teşvik etmeye çalıştı.
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Kız zaten doktor yapmaz emin ol bende öyleydim panik atak oldum tansiyon fırladı sezeryana aldilar
(175 puan) tarafından
Ben riske almak istemiyorum en baştan karar verilsin sezeryan densin. İstiyorum çok ileri derece panik atağım. Ama gel gelelim ki bunu anlayan doktor yok. Israrla normal doğum diyorlar.
(3,921 puan) tarafından
Canım bunu kendi doktoruna anlatman lazim
(175 puan) tarafından
Kendi doktorum zaten beni başından attı herşeyin normal ben seni sezeryan yapamam dedi. Panik atağın olduğu için de normal doğum hiç yaptıramam dedi. Panik atak ile ilgilenen doktorların olduğu hastanede git doğum yap dedi. Ortada kaldım gibi bişey. Diğer hiçbir doktor beni kabul etmiyor. Haftan fazla daha önce kontrole gitmem gerekiyomus 35 haftadan önce. Özelde olacak durumum da yok. Ama şuan mecbur özel de olcam. Eşim sağolsun borç harç ek iş parayı ayarlamaya calisiyo. Ama ben üzülüyorum ben bu durumdayken beni devlet hastanesi sezeryana alması lazımken ben belki de evladımın ihtiyaçlarına harcayacağım parayı gidip özele vericem
(3,921 puan) tarafından
Ne diyim ki ya öyle çok sacma beni aldı sezeryana devlet
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ben geçirdim hem de sezeryanda ama sakinleştirici vurdular ama özelde doğum yaptım. 
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Onu söyleyen kaç kişi panik atak ile normal doğum yapamaz raporu almış, 5 yıl oldu bende panik atak var, ilk endişeleniyordum doğurabilir miyim diye, doktoruma söyledim, güldü doğumuna engel değil dedi ve 4.normal doğumumu yaptım
(175 puan) tarafından
Zamanında post açmıştım. Panik atağım var normal doğumdan korkuyorum diye. Çoğu kişi o öneri de bulunmuştu psikiyatriden normal doğum yapamaz raporu al diye. Bende o umutla bekledim geçenlerde gittim psikiyatriye vermedi. Şimdi uğraşıyorum doğum yapacak hastane arıyorum
(2,078 puan) tarafından
Yapabilirsin canım, çok şükür ben sorun yaşamadım, psikiyatr doktorun uygun görseydi veriridi, dedim ya kadın doğum doktoruma sordum güldü bana :))
(175 puan) tarafından
Hiç cesaretim yok son çare mecburen özelde sezeryan olcam :\

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 162 göst.
10 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde SafiyeY (155 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 138 göst.
20 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Papatya35 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 45 göst.
20 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Papatya35 (3 puan) tarafından soruldu