0 oy
263 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (895 puan) tarafından
Kizlar hic lekem yoktu azicik oldu gitsin diye ugarsayim derken daha da cogaldi.her goren noldu yuzune diyo.inanin insanlarin yuzune bakamiyrm.iki yanagim ve alnimda kocaman var.kac yildir hep bi cozum aradim doktorada gittim.boyle su cok fayda etti diyebilcginiz bi sey varmi.sabun falan degil.ben mezo ozon tedavisi falanda gordum yani sabunla olck bisey degil.makyajla da kapanmiyo daha koyu duruyo.yillardir ugrasiyrm bununla ben ya

9 Cevaplar

0 oy
(6,047 puan) tarafından
Bir güzellik.merkezine mi gitsen acaba onların lekeler için uygulamaları oluyor.
(895 puan) tarafından
Canim kimseye guvenemiyrm ki.herkes yaoariz tabiki diyor.ama her islem cildime daha da zarar veriyor.onlar isin maddi cikarinda
-Reklam-
0 oy
(13,630 puan) tarafından
Cildiye  ne dedi canım? Zor ya Allah yardımcın olsun
(895 puan) tarafından
Dogum gunes lekesi falanmis cildim hassasmis 5 dk dahi kremsiz durmamm lazimmis.boyle leke diyince belki sacma bi sikinti gibi geliyo olabilir ama kendimi cok kotu hissediyrm gitmiyo bi turlu ya.cok olustu
(13,630 puan) tarafından
Yoooo hiç de saçma gelmiyo.
Geçenlerde yüzüm öyle bi oldu ki kıpkırmızı,koca koca lekeler.
Burda da post açtım hatta.
 Kaç gün sinirlerim bozuldu
(895 puan) tarafından
Ve ben bunu nerdeyse 7 yildir yasiyrm cnm
0 oy
tarafından
Şimdi bişey derim de kötü etki eder belki vebal alamam :( 
(895 puan) tarafından
Canim hemen gidip yapmam zaten once arastiririm.varsa diyebilirsin.ben sordum sonucta.
0 oy
(471 puan) tarafından
pohli kremin orjinali işe yarar bence benim çil lekelerimi fln baya acti istersen ozelden gercek orjinali aldığım sayfanin numarasini flnda veririm arastir yorumlarada bak . bana da tek fayda eden buydu. tabiki bununla birlikte bioderma photoderm spot 50 faktör kullaniyorum kesinlikle güneş görme bunu uyanir uyanmaz sür istersen özel den mesaj at anlatirim hepsini
(895 puan) tarafından
Yazarmisin cnm
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Canım senin kadar kötü olmayabilir yüzüm bende fayda etti sende nasil olur bilemedim soyleyim sen araştır denemeni tavsiye ederim istersen 
(895 puan) tarafından
Tmm cnm soyle ben arastrrim
(4,665 puan) tarafından
Canım buğday nişastası ve doğal gül suyu karıştırıp yüzüne sur beş dakika sonra kuruyor yıka yüzünü kurutma haftada 4 defa yap porselen maskesi
(895 puan) tarafından
Tesekkir ederim cnm.ben kille gulsuyunu karstirip surmustum biri demisti bana ama leke icin bi degisiklik olmadi
(4,665 puan) tarafından
Umarım bulursun canim
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Ben ruşur taşı kullanıyorum tavsiye üzerine aldım dogum lekelerim vardı azaldı biraz 1 buçuk aydır kullanıyorum 
(895 puan) tarafından
Tsk cnm arastryim
0 oy
tarafından
Pirinç maskesi denedin mı o baya acıyor yüzün rengini birde soda limon yoğurt oda çok gzuel bezyazlatiyor lekeleri acıyor 
(895 puan) tarafından
Cnm neler yaptim neler.kimyasal peelingle cilt soyma bile oldu.ama hepsi husran.bana bunlar fayda etmez.sgl yinede
tarafından
Hmm baska da ne yapabilirsin ki canım belkide cilt yorulduğu için pigment kaybetmiştir o yüzden duzelmiyordur rahat mı bıraksan biraz dinlense yüzün
(895 puan) tarafından
En son dedim iyi bi dok gideyim.seansina 350 tl verdim 10 seans gordum hamile kalinca biraktim zaten tedavi bitmisti ama bi degisiklik olmadi.parayada uzuldum cektigim aciyada ignelerle yapti dok cok cnm yanmisti.daha umudum kalmadi.boyle kalsin gitmeyeck diyorum ama aynlra bakmk istmiyrm artik ya
tarafından
Takma kafana canım varsın öyle kalsın bir süre kendi haline bırak boşuna vakit ve nakitte harcama stresten uzaklaşınca belkide kendiliğinden geçer
(895 puan) tarafından
Ins cnm cok tesekkur ederim
0 oy
tarafından
Tam nasıl yapılır bilmiyorm ama ablam princi suda bekletip badem sütü ile krem haline getirir süredi hamile lekesine ve çatlaklarına. Hiç bir şeyi kalmadi. ama vebal almak istemem lütfen araştır ve çok gecmis olsun
(895 puan) tarafından
Cnm asla vebalini falan sorun etmeyin ben sordum zaten.sizde bildiginizi diyrsunuz.ama hic lekem yokken sirf bi urunu bana satmak icin ugrasan bi veli sebep oldu buna.lekem oldugunu cok iyi gelecgini soyledi oyle basladi.herseferinde cogaldi.keske hic dokunmasaydim diyurm
tarafından
Yaa çok üzüldüm gerçekten insanın cildinde bsi olması çok kötü. Bende yıllardır uğraşıyorm cildimle o kadar iyi anlıyorum ki :( inşallah bir çare bulursun
(895 puan) tarafından
Sgl cnm ins bulurum ya
0 oy
tarafından
Kimyasal peeling denemeni tavsiye ederim guvenilir bi yerde. Cildini soyuyor ve alttaki taze deri gekiyor, lekenin derinligine gore seans uygulaniyor. Lekelerin cok derinse biraz uzun surer ama eninde sonunda bitiriyor
(895 puan) tarafından
Onuda yaptirdim cnm.cildim cok fena oldu daha fazlasina cesaret edemedim.biraz duzeldi ama tekrar geldi geri
tarafından
Başka bisey gelmiyor kardesim aklima Allah yardimcin olsun insallah isleme gerek kalmadan kendiliginden geçer
(895 puan) tarafından
Sgl cnm

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 669 göst.
+1 oy
5 cevap 292 göst.
13 Aralık 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 50 göst.
+1 oy
5 cevap 94 göst.