0 oy
989 göst.
Diğer kategorisinde (64 puan) tarafından
Bizi nasil bi süreç bekliyor başına gelen oldu mu :( 43 gunluk bebeğim 

50 Cevaplar

0 oy
(73 puan) tarafından
Deliğin boyutu büyükmü küçükmü? Bir tanıdığımın kızı 1.5 aylıkken hastaneye gittiler kalbi delik dediler ama iğne ucu kadarmış 1 sene sonraya randevu verdiler kapanır dedi Doktorlar umarım senin yavrununki de kapanır Allah'ım şifa versin
(64 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah canm büyüklüğünü bilmiyorum kendi doktorunuza gidecem o söyler bize
-Reklam-
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Kac mm canım. Benım kızımın da kalbınde 3 delık vardı 2 si kapandı 1 tane kaldı 
(64 puan) tarafından
Inşallah oda kapanır canm kizin kac aylık kac mm olduğunu bilmiyorum:(
(1,013 puan) tarafından
4 aylık canım.ne zaman kontrole cagrdı
(64 puan) tarafından
6 ay sonra dedi canim
(1,013 puan) tarafından
1 tanedir belkı o zmn canm bzde smdı 1 tane kaldı 6 ay sonraya randevu verdi 3 taneykenn her ay gdıyorduk her ay ıgne falan oluyoduk
0 oy
(120,082 puan) tarafından
Rabbim safi ismi hurmetine sifa versin
(64 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(12,867 puan) tarafından
Zamanla kendi kendine kapanıyor canım
(64 puan) tarafından
Inşallah canm
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Canini sıkma daha küçük zamanla kapanır benimkide oyleydi 2 aylıkken tekrar bakti doktor bise yoktu kapanmış dedi suan hala organları gelişme aşamasında olduğu için normal bi durum yani
(64 puan) tarafından
Inşallah canim kalıcı hasar yapmaz
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm benim ablamın oğlu da öyleydi büyüdükçe kapandı 
(64 puan) tarafından
Inşallah canm bizimkide oyle olur  ablanada cok geçmiş olsun
(3,167 puan) tarafından
Saol allah razı olsun cnm.inşallah bebişin tez zamanda sağlığına kavuşur kapanır kalbi
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Benim, kızım, da delil kalbi en son 1 yasta gittik  kontrole 1 sene sonra gel dedi bazılarında kapanır kendi bazıları gec kapanıyor ameliyat riski olur oda buyuyunce tabi deligin boyutu önemli ilk yapman gereken kardolejiye muane ama inan kendi kapanıyor benim, kızınki Baska tarafta kapanmadı insallah hepsi iyi olacak
(64 puan) tarafından
Inşallah canm allahim safi ısmiyle sifa versin yavrularimiz bugun gittik Kardiolojiye o dedi delik olduğunu
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım korkma inşallah Allahın izniyle geçer arkadaşımın 2 çocuğunda da vardı 1 yaşına gelmeden geçti. Ben mesela bebekken kalbim delikmiş 28 senedir hala delikmiş olduğu gibi duruyor büyümemiş dedi doktor korkma inşallah Bi sıkıntı olmaz. 
(64 puan) tarafından
Inşallah canm allah büyük
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Canım büyük kızımda da vardı bebekken. Çocuk kardiyoloji doktoru baktı, büyüdükçe geçer önemli birşey değil dedi. Zamanla da geçti. InsaAllah senin bebeğinin de geçer. 
(64 puan) tarafından
Inşallah canm sizede gecm8s olsun
0 oy
(46 puan) tarafından
Erken doganlarda oluyo ama sonra kapaniyo  cnm sen rahat ol yegenimde vardi oda 33 haftalikti sukur japandi simdi 7 yasinda
(64 puan) tarafından
Benim bebeğimle 33 haftalik doğdu canim ondan olsa gerek inşallah bizimkide geçer
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Benim yiğenim ve eşimin kuzeni kalbi delik doğdular ikisininde büyüdükçe kapandı canım Allah'ın izniyle bişey olmaz gönlünü ferah tut
0 oy
tarafından
Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşaAllah yar ve yardımcınız olsun inşaAllah 
(64 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(667 puan) tarafından
Kardeşim içinde aynısını dediler karsta oturuyoduk erzuruma sevk etmiştiler annemler götürdü şükür bişey çıkmadı bebek büyüdükçe oda geçiyor canım merak etme ama sürekki takibinide yaptır ihmal etme geçmiş olsun
(64 puan) tarafından
Sagol canim mutlaka yapicam
0 oy
tarafından
Büyükce kapanıyor genelde 
(64 puan) tarafından
Inşallah
0 oy
(617 puan) tarafından
Çok çok geçmiş olsun canım benim tanıdığım bir sürü kalbi delik insan var hepsininkide zamanla kapanıyor Allahın izniyle bebegininkide kapanır dua et bol bol rabbim sifalar versin bebisine inşallah 
(64 puan) tarafından
Amin inşallah canm allah razı olsun
0 oy
tarafından
Gönlünü ferah tut geçer canım bir süre sonra kendi kapanıyor yoksada gerekli müdahale yaparlar düzelir Rabbimin izniyle daha beterinden korusun Allah zor iş sağĺık 
(64 puan) tarafından
Aynen oyle canim Allah büyük sabretmek lazım
0 oy
(128 puan) tarafından
Canım benim yeğenimin kalbide delikliydi doktor annesine dedi sen bu çocuğu nekadar güzel besler kilo aldırirsan delik kapanir yengemde bol bol besledi onu çok şükür kapandı
(64 puan) tarafından
Oyle mi ilk defa duydum bende öyle yapacam sağol canm
0 oy
tarafından
Kuzum uzulme rabbim sifa versin oncelikle yeni doganlarin cogunda goruluyo bu durum ve buyudukce kapaniyo oglumda deil ama kuzenimin oglunda vardi 4 tane buyudulce kapandi
(64 puan) tarafından
Inşallah bizimkide kapanIr
0 oy
(4,854 puan) tarafından
Arkadasimin oglununda kalbi delik ama daha sonra kapanabiliyormus dua et bol bol Allah sifa versin inşallah 
(64 puan) tarafından
Inşallah kapanır:(
0 oy
(313 puan) tarafından
Canım seni çok iyi anlıyorum çevremde çok kişi vardı öyle geçti o da geçecek üzme kendini hiç korkma bebeklerin çoğunda oluyor fark edilmiyor bile
(64 puan) tarafından
Inşallah canm Inşallah

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,249 göst.
25 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ceren Durgun (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 94 göst.
20 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 807 göst.
7 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Melekoglukum (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 104 göst.
9 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Uykuluanne (76 puan) tarafından soruldu

385,045 soru

11,516,103 cevap

35,176 kullanıcı

...