0 oy
419 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (6,679 puan) tarafından

Şimdi size 3tavsiye vericem insallah faydasi olur 

1.servis tabaginizi mumkunse kucuk ve koyu renkli secin (cunki koyu renk iştahi azaltir..)

2.istediyniz yemeyi yiye bilirsiniz ama ekmeksiz ve sadece 8kaşik..8kasikdan az ola bilir ama cok olamaz..

3.bir lokmani en az 30 saniye agzimizda ciynemeliyiz (o zaman midemizde daha cabuk hazm olunur ve daha cabuk doyariz)

Ve bide yemekten sora ilk 40dakikaya kadar mumkunse su icmeyin..ama diyer saatlerde en az 2litre su icilmeli mutlaka..bide atistirmalik ve seker olmaz :)insallah işinize yarar..Azeri bir psikiyatrisin tavsiyeleri bular bende yazmak istedim belki yardimci olur

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Faydalı post olmuş canm
-Reklam-
0 oy
(3,276 puan) tarafından
30 saniye çiğneyince taş taşımış kadar yoruluyorum iki çiğner yutarım misafirlikte en son ben yerim hızlı yediğim için:D
0 oy
(61 puan) tarafından
Lutfen kilo almak için de bi çözüm yazısı yazin:(
(3,836 puan) tarafından
metabolizman hızlı çalışıyor xanim herhalde tiroidlerine falan baktırdın mi hiç?
(61 puan) tarafından
Hayır gitmedim hiç hastaneye zaten hiç iştahım da yok bsy yiyemiyrm
tarafından
Tiroidle ne alakası oluyor
(3,836 puan) tarafından
cok çalışıyorsa kilo aldirmiyor tiroidler diye biliyorum
tarafından
Hmm bilmiyordum teşekkürler
0 oy
(3,836 puan) tarafından
kayinvalidemde diyette şuan. çorba iciyor biraz geziniyor ne  bileyim yemek koyulacaksa birine onu koyuyor işte  tabağını makineye atacaksa atıyor falan sonra yemek yiyor. diyetisyen oyle demişti ona ara vererek ye diye. bide yemekler 6 yemek kaşığı pilavlar 4 yemek kaşığı porsiyonlarinda oluyor. valla kadin yapıyor kaç gündür. ben kahvaltıda yemesem öğle yemeginde yiyorum nasil yapicam su boğazımı tutmayı bilmiyorum. yapacaklara biraz tavsiye de ben yazayım dedim
0 oy
(3,921 puan) tarafından

Kız ben koyu renkte. Koysam iştahım kapanmaz Ha bu saatte kalktım sütlaç yedim yatacam:ermm:

0 oy
(282 puan) tarafından
Gece 12 de dürüm yiyen ben bunu okuyor
0 oy
(3,107 puan) tarafından

Diyetteyim ben de iyi oldu okudugum. Teşekkürler<3

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 324 göst.
16 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 319 göst.