0 oy
736 göst.
Diğer kategorisinde (165 puan) tarafından
Kizlar beni merak edenler olmuş dün adliyeydi çocuktu avukatla konsum derken postu unuttum size yanıt verendim yorumlar çoktu burdan cevap verym dedim konu yanls anlaslmsn ben eşimle evnldgmde 16 ysndymdim yani 16 ysnda düğün ypldi 17 de nikah kıydım biz kaçarak evlndk ailem 3 kere nişanımı atti en son nikah kiyrken de esimin annesi gorumcem nikâhı gelip olay cikrti bize karakolluk davalık olduk sikytli geri çektik birbzmden ama kamudvsi olmuş o zmn reşit olmdgm için suça sürüklenen cocuk olaral gözüküyormuşum şuanda çocuğum da varya çocuğun doğum yılını falan arstyolr yani ben esim.bei istismar mi etti zorlamı evlndrldm falan diye adlı tıpa gönderecekler dün kağıt verdiler bugün gidicem size yazma amacım da esim askerde şuan gelmsne çok az  kaldi eğer 16 ysnda bekrtm bozuldugu anlsrlsa eşimi ceza evine atabilme imknlri varmış ben onda korktm o yüzden yazdm biraz uuzn oldu kusura bakmayın benu düşünüp yorum yzdgnz için hepizne teskkur ederim 

25 Cevaplar

0 oy
(4,725 puan) tarafından

Bizde neler düşündük ya :D 

(1,056 puan) tarafından
Aynen ya
(1,046 puan) tarafından
Çok kötüyüz ondan :))
(165 puan) tarafından
Valla dün aceleden uzun yazmdm Kizlar hakkini helal edin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hayırlısı olsun hakkınız da 
(165 puan) tarafından
Aminin canım saolasin
0 oy
(260 puan) tarafından
Kız biz neler neler düşündük yaaa teeee Allah seniiii :D :D
(165 puan) tarafından
Yorumları okuyunca bende şaşırdım gayet normal ole yzmznz  ben devamını yazmdm.ki aceleden
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Umarım ceza almaz canım.hakkinizda hayırlısı olsun 
(3,036 puan) tarafından
evlendikten ne kadar süre sonra hamile kaldın peki
(165 puan) tarafından
Nikâh kiydiktan 3 ay sonra
(3,036 puan) tarafından
17 yaşındaydın ama nikah kıyılmış olmaz inşallah
(165 puan) tarafından
Valla bilmiyorum canım inşllah kötü bişy olmz ya bebegimde var esim cezaevine girerse bizim için çok kötü olur
(866 puan) tarafından
Benim bi tanıdığın da öyle kamu davası olmuştu onlarında 8 10 yaşlarında 2 cocugu vardi 8 yıl hapis yattı insaallaj oyle bisey olmaz
0 oy
(2,604 puan) tarafından

• :DAyyy içimiz fesatmiş ya 
(165 puan) tarafından
Yorumları okuynca bende sasrdm :-)
0 oy
(14,017 puan) tarafından
Ayyy ne senaryolar çizdik kız kafamız da 
(165 puan) tarafından
Yorumunlarin hepsini okudum şok oldum zaten
(14,017 puan) tarafından
İnşallah eşinde ceza almaz canım benim üzüldüm
(165 puan) tarafından
Saolsun canım inşallah bakalım.Allah büyüktür ya
(14,017 puan) tarafından
Çıkmaz bence canım kaç sene olmuş kaç kez ilişki geçti üstünden
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Kız dün bütün gün senin için üzülmüştüm :) şimdi sevindim yaa, inşallah bir sorun olmadan atlatırsınız 
(165 puan) tarafından
Allah razı olsun  canım
0 oy
tarafından
Dün neler yazıldı çizildi hahahaha millet ne kadar yorum yapma meraklısı anlayıp dinleyip bilmeden hemen herkes hahahahahahah 
(165 puan) tarafından
Canım niye yargsiiz infaz yapiyosun ki ben aceleyle yzdm için tamamını yzmamsim kim olsa öyle düşünür du benimde önüme öyle post çıksa bende Onlr gibi yazrdm yani
tarafından
Neden yargısız infaz yapayım konuyla alakalı kimsenin bilgisi yok madem konuyu bilmiyorlar ona göre yorum yapsınlar.. Sorduğun soru ile alakalı cevap versinler. Ben kimseye kötü bişey demiyorum
0 oy
(289 puan) tarafından

Kiiiiiiizzzzz beddua edenler vardı kiza baktılar acaba die tövbe diyin 8-)

(165 puan) tarafından
Anlmdm canm kim kime beddua etmiş
(289 puan) tarafından
Sen dün adli tıp raporu  yazinca iste kizin başına  ne geldi  acaba die hani kötü bisy oldu sandık ya neyse ki öyle degilmis
0 oy
(27,337 puan) tarafından

Lan yorumları okudum konuyu yeni gördüm bizim gariler ne merhametliymis jsjsjwj

(165 puan) tarafından
Sorma canım ya yanls anlslma oldu dünkü post
0 oy
(119,112 puan) tarafından
Biz cok farkli dusunduk
0 oy
(870 puan) tarafından

Millet kafayı yedi burda seni suçluyorlar diye:D

0 oy
tarafından
Ahaha önceki postuna baktım neler yazılmış:D
0 oy
(1,808 puan) tarafından

Burdaki senaryolari okudun mu:D

0 oy
(1,398 puan) tarafından
Hay Allah gülümsedim bizde neler neler dusunduk :))
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Evet canım hapis yatması cok yuksek ihtimal ama sen benim rızam vardı dersen olmaya bılırmıs 
0 oy
(3,836 puan) tarafından
adlı tıpta birsey çıkmaz ama sonuçta bebeğimin yasi belli bunu raporsuzda hesaplarlar tak diye. ve evet eşinin yaptığı suc sayılıyor. yani hamileliğin 9 ay sürmüş bebek dogmus bunlar gayet basit ortaya çıkabilecek şeyler aslında.
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Kaynananla gorumcen hala yaşıyor mu? Ve son durumunuz Ne? Hani öyle insanlardan pek hayır gelmez de bide esin askerdeymiş ondan sordum? 
0 oy
tarafından
Valla tecavüzü kanıtlanmış adamı salar davul zurna ile karşılarlar ama senin kocana eminim bir hapis cezası çıkar onuda paraya çevirirler çünkü bu ülkenin hatta bu dunyanın adaleti böyle nerede mazlum var çök tepesine nerede ensesi kalın var el pençe divan dur herkes sahte makamların çok paranın kulu köpe ği olmuş 
0 oy
tarafından
Bisey olmaz bence akrabamız 16 yaşın da hamile kaldı hatta esra erol cıktı bu olay çocuk 3 ay kadar yattı cezaevinde kızın yaşını büyüttüler şikayeti geri çektiler çocuk dışarı  cıktı 8 ay sonra filan resmi nikah yaptilar 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 576 göst.
17 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Eymen ecrin (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 115 göst.
+1 oy
12 cevap 606 göst.
16 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Lisa1234 (1,389 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 255 göst.

378,112 soru