0 oy
243 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (723 puan) tarafından
Kızlar diyet yapiyorm da ödem atici bisiler denemek istiyorum etkili bildiginiz bisi var mı.meselackiraz sapı çayına iyi diyolar kullandınız mi onerileriniz var mi

8 Cevaplar

0 oy
(2,323 puan) tarafından
Maydanoz limon tarçın kaynatıp suyunu iç daha iyi. Kiraz sapı aşırı gaz yapıyor.. 
(723 puan) tarafından
Sıcak suda demleyip yapiyom kuzum onları ben
-Reklam-
0 oy
tarafından
Maydanozu Bi çay var ama emziriyomusun
(723 puan) tarafından
Yok emzirmiyom  canım
tarafından
Ay eşim yapiyo kendine .
Bir bağ maydanoz tarçın biseyler ekliyo daha dün yaptı bana da atmıştı da silmişim ya
0 oy
tarafından
Denedim ama ben bi faydasını görmedim açıkçası ben açlık otu içiyordum o iyi geliyordu 
tarafından
Emziriyorsan açlık otu sıkıntı verebilir canım onun yerine bir çubuk tarçını 2.5 litreye at gün boyu onu iç oda çok güzel ödem söker sütte yapar
(10,496 puan) tarafından
Tmm cnm teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim canım
(723 puan) tarafından
Kuzum ben denemek istiyom ama çok ıshal yaparsa diye çünkü bende bağsur başlangıcı var gibi  az ıshal oldum mu asitli olunca ıshal oram kaniyo yakıyo ondan bilemedim.ben bi kere kullanmıştım bagirsaklarimda çok şişkinlik yaptı ve aşırı ıshal yapmıştı gaz yaptı bagirsaklarim sonra kullanmadım da
tarafından
Sana yaramıyorsa kullanma canım soda yeşil çay yap oda çok güzel ödem attırıyor iki su bardağına 2 tatlı kaşığı yeşil çay demle bir sise soda dök üstüne birde limon sık yarim limon 15 gün yap bu daha çok idrar söküyor
0 oy
(152 puan) tarafından

Bu aralar da  herkes diyette yahu nooluyo hanımlar :D:D 

0 oy
(2,479 puan) tarafından

Daha az önce içtim:) etkili ya bagırsakları hızlandırıyo

image

(723 puan) tarafından
Ishal yapiyo mu bende ishal çok oluyo ıshal yapsın istemiyom
(2,479 puan) tarafından
Bünye meselesi galiba beni yapmıyor ben kayısı da içiyorum
(135 puan) tarafından
Mrb bu ne cayi acaba
0 oy
(3,836 puan) tarafından
kiraz sapi duydum ama kayısı cayindan sonra deneyemedim. cunku beni mahvetmisti o kayisi cayi valla. ise yarıyorsa da ben böyle şeylere karşıyım kabızlık sorunum varsa kuru kayisi falan yiyorum ama o caylara tövbe ettim emzirirkende hiç rezene anason falan birsey içmedim. 
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Ben zayıflamak için iciyordum
(723 puan) tarafından
Faydası oldu mu
(3,921 puan) tarafından
Evet oldu
(723 puan) tarafından
Nasi oldu mesela ıshal yaptı mi ben ıslah yapmasini istemiyom da .ödem mi attı aylık kaç verdin mesela.diyet yaparak mi çayı yanında kullandın
(3,921 puan) tarafından
Ben sürekli ılık su icerdim birde yeşil çay kayısı çayı kiraz sapı ama karın ağrısı çok yapıyordu bağırsakları çalıştırıyodu ishal oluyordum evet. Yememe dikkat etmiyorum fazla ne yalan solim ama spor salonunada gidiyordum yürüyus yapiyodum neler yaptım neler 90 kilodan 70 kiloya düşmüştüm
0 oy
(177 puan) tarafından
Elma kürü yapıyorum odem atmak icin 1 kırmızı elmayi dograyip 8 su bardagi suyla kaynatıyorum 1tane de cubuk tarcin gjn boyu iciyorum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 159 göst.
18 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esmaa (979 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 225 göst.
23 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde yolunyolcusu (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.
29 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mrvgul (3,074 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
8 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaderc (147 puan) tarafından soruldu

379,231 soru

11,351,823 cevap

34,822 kullanıcı

...