0 oy
623 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (13,570 puan) tarafından

Oğlumda hemanjiyom var diye post açmıştım. Damla verilmişti. 

15 gündür kullanıyoruz. Sizce de hafiflemiş gibi değil mi ya?

İlk hali

image

Buda şimdiki hali

image

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Azalmışş yavaş yavaşda gider canım 
(13,570 puan) tarafından
Ay inşallah leyloşm
-Reklam-
+1 oy
(160 puan) tarafından
Evet canim azalmış biraz
(13,570 puan) tarafından
Teşekkür ederim :) inşallah geçer :)
+1 oy
(4,758 puan) tarafından
Evet azalmış canım geçmiş olsun tatlım 
(13,570 puan) tarafından
Çok sağol tatlı dillim
(4,758 puan) tarafından
Sende sağol mervecim
+1 oy
tarafından

Azalmış cnm biraz gecmis olsun :)

(13,570 puan) tarafından
Çok şükür cnm acava ben mi yanılıyorm diye düşündüm :) inşallah tamamen geçer :)
tarafından
Inşaallah cnm:))
+1 oy
(1,254 puan) tarafından
Azalmis canim gecmis olsun
(13,570 puan) tarafından
Ağzınız bal yesn inşallah geçsin bian önce :)
+1 oy
(786 puan) tarafından
Hafiflemis canim
(13,570 puan) tarafından
Ohhh keyfm yerine geldi :) teşekkür ederim canım
+1 oy
(319 puan) tarafından
Azalmış canım merak etme inşallah gider en kısa zamanda 
(319 puan) tarafından
Canım böyle doktorlar var malesef biz üzerinde durmasak benim kızım sarılık olmuştu hiç kimsede birkaç gün hani güzelce besle Gel demedi habire bebeğimden kan aldılar Ben de en sonunda yeter dedim hiç götürmedim emzirdim emzirdim Ondan sonra götürdüm Yani bir hafta sonra düşmeye başlamıştı sarılı yoksa doktora Kalsa her gün çocuktan Tüp tüp kan alıyordu daha  düşünsene bir haftalık
(13,570 puan) tarafından
Bak bnm eski postlarıma.4 günlükken 4 gündür sabah ve akşam kan aldlar ta 1,5 aya kadar..
En son gitmedim bnde.
Bi baktm emzirdikçe geçti.  Değeri 16.8 olmuş.  Değerin 17 olmasını beklediler. Yatırmadılsr ya allah kahretsn.
Sapsarı değl resmen kahverengiydi rengi. Biz çocuğuön resngi öyle sanıydk.  Çocuğum beyazmış meğer. Sefal hrmatomu var doğumda kafatası kırılmış.   O yüzden düşmemiş sarılığı falan bağlantılıymış. Hiç kmse demedi bze
(319 puan) tarafından
Şuan nasıl peki
(13,570 puan) tarafından
3,5 aylığız cnm arrk bitmiştir heralde doktor biaha kan almayalm yazk bide kan damlası kullanmasın falan demişi  2 aylıkkrn.  Gayet aktif geçti Allahn izniyle
(319 puan) tarafından
İyi canım çok şükür Rabbim daha iyi etsin inşallah bebekler rahatsız olunca insan ondan daha kötü oluyor bazen oturup ağlıyordum
+1 oy
(147 puan) tarafından
Ne oluyor peki neden kaynaklı oluyor acaba bilmedigim için soruyorum tedavi de kesin sonuc veriyor mı peki 
(13,570 puan) tarafından
Cnm inan bnde yeni yeni araştırıyorum.  Damarmış o kırmızılık
(147 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun inşallah hayırlısıyla bir an önce geçer
+1 oy
(535 puan) tarafından
Benim kızımda da var yanağının alt kısmında çocuk doktoru zamanla geçer ama biraz pembelik kalır dedi bisey vermediler size cildiyeci mi verdi bide damlanın ismi nedir acaba
(13,570 puan) tarafından
Cnm  grek yok dedi banada önce. Bn ısrar ettim inan. Bana diyo 2 ay snra kontrole getr, bakalm büyüdüyse ilaç vercez. Dedim zaten büyüdüğü için getrdim bn. Israr ettm. Asistandı. Gitti doktora falan gösterdi fotoğrafını çekip. 10 dk snra odaya geldi ilaç yazdı.   2 3 çeşit damla bizimkne verilen normalde göz tansiyonu için kullanılan bi ilaç ama lekeye  damlatp parmağmla masaj yapıyorum. Sende bi cildiyeye götür mutlaka.
(535 puan) tarafından
Tamam canım bende cildiyeye gotureyim ilk başta artı şekildeydi şimdi baya yuvarlak
(13,570 puan) tarafından
Oğlmnki ilk 20 gün fln hiç yoktu. Snra iğne ucu kadardı. Git gide baksana bays büyüdü
(535 puan) tarafından
Kızımda öyle 15 günden sonra oldu bilmiyorum neden oluyorsa oğlumda hiç olmamıştı
+1 oy
(301 puan) tarafından
Benim bebegimde de var hemanjiom ama damla vermedi zamanla kuculur gecer dedi gobegnde bacagnda birde sac dibinde var canim sen ne damlasi kullaniyrsn
(13,570 puan) tarafından
Bana da vermeyecekti biz biraz atıştık doktorla. Bn ısrar ettm
Normalde göz tansiyonu için kullanılan bi ilaç mış
(301 puan) tarafından
Yaa sorrsam mi tekrardan acaba buyurse gel daha da ckmaz cikacagi kadar ckmis dedi allahtan doktor iyiydi de bi gormeyle soyledi kan falan vern demedi ama ilacta yazmadi ins seninki gecer
(13,570 puan) tarafından
Sağol cnm teşekkür ederim
+1 oy
(1,397 puan) tarafından
Azalmış canım ins geçer kısa zamanda
(13,570 puan) tarafından
İnşallh cnm çok sağol ya hrkes azalmış gibi diyo. İnşallah doğrudur ya :)
+1 oy
(2,189 puan) tarafından
Azalmış canim yakında hic kalmaz kaybolur Allah'ın izniyle 
(13,570 puan) tarafından
Hay Allah razı olsun. :) 15 günde bu kadar geçti. Kontrolümüze 1,5 ay var. İnşallah iyice geçmiş olur
(2,189 puan) tarafından
Senden de canim benim ♡
Insallah hic kalmaz 1,5 aya kadar :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 130 göst.
17 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 339 göst.
21 Kasım 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gentle Avenger (3,770 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 358 göst.
0 oy
11 cevap 632 göst.
20 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Aleynamira (450 puan) tarafından soruldu

377,360 soru

11,292,795 cevap

34,711 kullanıcı

...