0 oy
130 göst.
Aile kategorisinde tarafından
7 haftalik hamileyim esim nisanda askere gidecek muhtemelen o gelmeye dogmus olacak ins bebegimiz bu surec nasil olacak bilmiyorum sizlerde varmi boyle bsy yasayan

6 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Eşim şuan askerde. Kıbrıs a çıktı usta birliği. Bugün tam 1 ay oldu gideli bebeğim 4.5 aylık şuan. Her telefon konuşmamız keşke sen hamileyken gitseydim ile başlıyor. Biz önce okul sonra iş yüzünden erteledik. Şuan 27 yaşında ve artık gitmek zorunda kaldı. Inan çocuk ile beklemek daha zor. Hem esin için hem senin için. Rabbim sağ salim evlatlarının başına, bizim yanımıza gelmelerini nasip etsin 

(508 puan) tarafından
Ayy kiz kiyamam kibrista cok uzak bizde kibristayiz eşim burda askeri personel
tarafından
Çok zorlanıyorum ve çok üzülüyorum. Öyle özledim ki , bebeğimizin her dönemine şahit olmayı çok isterdi ama öyle bir zamanlama oldu ki. Çok pişman en başında en azından hamileliğimi öğrendiğinde gitmediğine. Ama diyoruz hep vardır bir hayır yeter ki sağ salim gelsin bu saatten sonra başka birşey istemeyiz.
-Reklam-
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Eşim asker Mart'ta geliyor biz bitirdik sayılır kızım şuan 9 ay 20 günlük zor oluyor seninki biraz daha farklı sabır gerektiriyor bizimki daha zor eşim göremedi süründüğünü baba dediğini duyamadı daha dün neler çaldı bu askerlik benden diyordu sabır sadece sabır 
tarafından
Sizinki daha da zormus en azindan ben hamileligimi gecirecegim onsuz dogdugunda gelecek ya 1 ay once ya 1 ay sonra Allah yardimcimiz olsun
tarafından
Sizin bitmiş. Bizim daha 5 ay var. :(
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Canım evlenir evlenmez hamile kaldım 1 aylık evliydik ve hamileydim eşim işi gereği iki ay iş yerinde kaldı ilk kalp atışını görüntülü konuşarak duydu annemlerde kaldım sonra iki ay yanımda işe gidip geldi şimdi 31 haftalık hamileyim iki aydır eşim yine iş yerinde kalıyor ve kayınvalidemlerlerde annemlerde kalıyorum doğuma iki hafta kala falan çıkacak pandemi nedeniyle işi böyle oldu yani anlıcan ne evliliğimden bişe anladım nede hamileliğimden boş yere eve de kira ödüyoruz 
0 oy
(119,331 puan) tarafından
Su gibi gecsin zaman insaallah zorlanmazsin
0 oy
(878 puan) tarafından
Sayılı gün çabuk geçer canını sıkma ben evlendim eşim hemen gitti 8 aylık evliyiz 20 gün anca görmüşümdür eşimi isi askeriye de çünkü üzülme Allah sabrını veriyor
0 oy
tarafından
Asker eşleri yalnız büyütüyor cnm kendini böyle teselli et istersen :/ bizim oğlan iki yaşında 4/5 kez anca gördü

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 28 göst.
25 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zisan (1,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 90 göst.
24 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Hwuain90 (455 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 120 göst.
9 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Esra_esra (2,581 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
2 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1995 (1,399 puan) tarafından soruldu

379,898 soru

11,372,517 cevap

34,855 kullanıcı

...