0 oy
638 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
silindi her kese tesekkurler.

21 Cevaplar

0 oy
(15,996 puan) tarafından
18 19 gibi duruyorsun inanki 
tarafından
22 yasindayayim.kuzum senden baska her kes 26  25 falan dedi  farketmiyir benim icin .canli her. kes cok kucuk gorunuyon 2 cocuk annesi inanmiyoruz diyor o yuzden burda da sorayim dedim
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
25 26

kg 65 70 

Boy 168 170

Ayakkabı o 39 

Beden 38 40
tarafından
Neden ama o zmn buraninda guvenirliligi yok
(12,777 puan) tarafından
Kimse görmediğini göre güvenilir bence heryerde ip cikiyo zaten bı suçlama hakaret dava gibi   bı durumda olması gereken şeyler şuan kullandığım Google wp de bile ip cikiyo bu ip burda herkes de görmüyor zaten gören kisler de bu zaman kadar 1 kişinin adresini bulmus değil :)
tarafından
Ha ankadm canim:)
(12,777 puan) tarafından
Ki zaten kayıt olurken de gmail ile kayıt oluyorsunuz teknoloji ilerledi gmail de yeter li
tarafından
Aynen oyle azos
0 oy
(250 puan) tarafından
25 olabilir 
0 oy
tarafından
Makyaj yapmamışsin ama filtrenin anasını aglatmissin :D güzelsin bacım Allah sevdiklerine bağışlasın seni bence 25 falansjn 
tarafından
her kes kucuk gosteriyorsun diyor.22 yasindayim sizler baya buyutdunuz
(883 puan) tarafından
Ahahhhhhaa yapacagim yorumdu :))
tarafından
Ben tahminimi söyledim . 22 yaşta iyi
0 oy
(376 puan) tarafından
23 yada 24 gibi gozukiyor 
0 oy
tarafından
26 27 gibi geldi bana
0 oy
(7,972 puan) tarafından

Aylaynır gruptan ayrıldii:D

20 22 gösteriyosun cnm

0 oy
(6,203 puan) tarafından
24-25 gösteriyorsun 
0 oy
(883 puan) tarafından
Abartmıyorum 15-16 vallahi 
tarafından
22 yasindayim cogu kisi 26 27 yazmis simdi hangisi dogru anlamadim.zaten fark etmiyor benim icin.her kes canli goru ce cok kucuk gorunuyon.diyor .hatta bi keresinde marketde bebek vardi onu kizima aliyordum kendindmi aliyon dedi hayr kizima aaa gercektenmi annemisin sen dedi evet hemde 2 cocuk sok oldu kadin.o yuzden bide burda sorayim dedim  oylemi gercekten diye ama burdakilar 26 27 yasimi dahada buyuttduker sagolsunlar:)))))))
(883 puan) tarafından
Yok tatlım yüz hatlarından çok küçük ggoruundun eminim gercekdende öyledir. Popişi cimdikle :)
0 oy
(119,340 puan) tarafından
Bence 27 28        
tarafından
22 yasindayim cogu kisi 26 27 yazmis simdi hangisi dogru anlamadim.zaten fark etmiyor benim icin.her kes canli goru ce cok kucuk gorunuyon.diyor .hatta bi keresinde marketde bebek vardi onu kizima aliyordum kendindmi aliyon dedi hayr kizima aaa gercektenmi annemisin sen dedi evet hemde 2 cocuk sok oldu kadin.o yuzden bide burda sorayim dedim  oylemi gercekten diye ama burdakilar 26 27 yasimi dahada buyuttduker sagolsunlar:)))))))
(119,340 puan) tarafından
Foto farkli oluyo gercekte farkli oluyo her zaman canli gormek daha iyidir  bide fotolar hep filitreli
0 oy
(279 puan) tarafından
En fazla 20 derim maşallah çok güzelsiniz 
tarafından
sagol kuzum 22 yasindayim
(279 puan) tarafından
Göstermiyorsun yaşını maşallah genç anne olmak çok güzel bende 23 yaşındayım hamileyim 10 gün sonra inşallah dogurucam
tarafından
sagsalim kucagina alirsin insAllah kuzum
(279 puan) tarafından
Allah razı olsun canim
0 oy
(774 puan) tarafından

Kız maşallah kaç yaşında evlendin de doğurdun bende 23 yaşındayım daha bi tane 3 aylık bebe var 22 yaşındasın galiba Allah bağışlasın bebeklerini :D:D

tarafından
evet 19 da evlrndim.3 yillik evliyim 2 cocum var .2 yas ve 6 aylik
(774 puan) tarafından
Ne güzel canım zor olmuyor mu peki 2 çocuk arka arkaya bende kızım biraz büyüyünce ikinciyi istiyorum beraber büyüsün ler diye
tarafından
zor cok zor.ama ikinci plansiz gebelikti.
olsun oglum bi otursun ondan sonrasi kolay ablasiyla oyncaklar oyunlar oynuyacaklar.simdi otrumuyor fazla oynuyamiyir o yuzden biraz yoruluyirum hatta dun gece uyumadim hem dis cikariyor hem hastakandi burnu akiyor. ama bir kac ay .ondan sonra kizimla oyun oynamaya baslayinca zorluk azalicagina inanjyorum.
(774 puan) tarafından
Ah canım Allah yardımcın olsun  annesi az kalmış büyütmüşün sen ufağıda darısı başıma :)))
tarafından
amin kuzum
0 oy
(246 puan) tarafından

Maşallah 22 gibi duruyorsun ama ben şok 2 tane çocuğun mu var :blink:

tarafından
evet kuzum.neden sok ki ? ;))))
(246 puan) tarafından
Yaşın küçük kız :D kac yaşında evlendin sen ? Ben 28 yaşındayım 33 haftalık gebeyim ilk hamileliğim :D cok yaslanmisim cooooook :D 4 yıldır evliyim bide :D
0 oy
tarafından
22 23 gibisin tatlis anne
tarafından
evet kuzum 22 .
0 oy
(10,372 puan) tarafından
25 varsın bence
tarafından
22 yas
(10,372 puan) tarafından
Fotolar çok filtreli belki ondan büyük dedi canım herkes maşallah diyelim
0 oy
tarafından
22 23 gibisin
0 oy
(895 puan) tarafından
Kiz makyaj yaoamaya gerek yok zaten tlflar her turlu seye benzetiyor bizleri.ayrica cok kucuksun
tarafından
22 yasindayom kuzum
(895 puan) tarafından
Dahada kucuk geldin bana cnm
tarafından
ama 26 27 rahat varsindir yazmislar
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Bana 26gibi gelmişti canım maşallah
0 oy
tarafından
22 23 gösteriyorsun canim 
tarafından
22 yas evet kuzum
tarafından
26 27 diyenlere sasirdim tam yaşındasın
tarafından
bende cok sasrdim
bence herkes kendini kucuk gorunmesini istoyor .o yuzden bazi insanlarin ici fesat 27  diyen bile vardi oyle deyib yani yasli gorunuyirsun demek hoslarina gidiyor.ama benim icin farketmiyir her kes,ister resim ister canli ,kucuksun diyorlar.burda sadece kimleri durust davrandigini gormek istedim ve gordum.Allah herkesin kalbine gonlune gore versin her seyini.yasli dedinde noldu sanki.cokda fifi .zaten fark etmiyor benim icin.her kes canli goru ce cok kucuk gorunuyon.diyor .hatta bi keresinde marketde bebek vardi onu kizima aliyordum kendindmi aliyon dedi hayr kizima aaa gercektenmi annemisin sen dedi evet hemde 2 cocuk sok oldu kadin.o yuzden bide burda sorayim dedim  oylemi diye
tarafından
Haklisin canim hiçte büyük durmuyosun bosver çok tatlısın.   bende attim ben 18 yaşındayım bana 30 gösteriyorsun diyen bile oldu yuh dedim  yani gerçekten abartanlar var
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Yorumlara bakmadan yazıyorum 25-26 rahat varsındır.
tarafından
tabi kuzum sagol

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 103 göst.
5 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 149 göst.
1 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 977 göst.
6 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Ilklem (90 puan) tarafından soruldu