0 oy
358 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

sulta beşik ama hepsi aynı değil mi ya da hiç bu siteden alışveriş yaptınız mi

9 Cevaplar

0 oy
(2,479 puan) tarafından
Benimki bunun gibi. Memnun değilim oğlum sarkıyor. Montessori veya Park beşik al
tarafından
Kuzum yatak odasına koyacağım Montessori büyük olur park beşikte hiç sevmiyorum
(2,479 puan) tarafından
O zaman al ama buyuyunce sarkıyorlar bunu bilerek al
tarafından
Sağol kuzum
-Reklam-
0 oy
(780 puan) tarafından
Ayy bunu bende almayı düşünüyorum benim çok hoşuma gidiyor alanlar varsa cevap yazsada bende bilgilensem kullanislimi aceba şuracıkta bekleyim ses bile çıkarmam:)))
tarafından
Yaaa haha aynı beşik mi kuzum by golden markasi
(782 puan) tarafından
Ben aldım gayet kullanişli birsey gibi ama daha dogmadı oğlum oyuzeden kullanmadım henuz
(780 puan) tarafından
100 günüm kaldı benimde artık yavaş yavaş eksikleri alacam
tarafından
Vallah benim 54 gün kaldı bakalım
(782 puan) tarafından
Ben 3 ay dolunca besigi aldım ilk sonra dolabını aldım simdi 30+3 olduk kiyafetlerini alip yikiycam insallah daha sorna ev temizligi falan yapılcak derken zamn cabuk geciyo erken den alın derim son anda hepsi ust uste gelirse zor olur masrafi da yoruculuğuda
0 oy
(456 puan) tarafından
Park beşik tavsiye ederim daha kullanışlı 
0 oy
(920 puan) tarafından
Benimkisi bunun aynısı uykus setini çok dandik gönderdiler bide sallama aparatı hemen bozuldu 
(49 puan) tarafından
Besigi kac haftalik kurdunuz
(920 puan) tarafından
33 haftalık hamileyken kurdum
0 oy
tarafından
Siteyi bilmiyorum ama park beşik daha kullanışlı tavsiye ederim
(49 puan) tarafından
Besigi kac haftalik kurdunuz
tarafından
Oğlum şuan 8 aylık tutup kalktığı için en dibe indirdim .mobilya beşikte öyle olmuyor çocuk tutup kalkınca tehlike
0 oy
(242 puan) tarafından
size tavsoyem asansorlu besik almaniz ben kullaniyorum cok memnjnum bebegim cok rahat hatta dusme imkani olmuyo
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Bnmki yanında çekmece olmayanlardan bir kere bile kullanmadık ya devamlı bnle bakalım sonra belki alsir 76 günlük
0 oy
tarafından

Eğer bu site BY GOLDEN ise kaç. Sakın paranı boşa harcama. Ben beşik söyledim 1 sunta eksik geldi. Kenarları kırık geldi. Ve bebeğim 5 aylıkken söylemiştim. 9. Ayında kurmuştuk yani gördüğümüzde iş işten geçmişti. Yanında gönderdikleri cibindirik resmen çöp. Bak yine cinlerim tepeme geldi. Şuan kullanmıyoruz beşik kendi kendini yatırıyor. 

tarafından
Yani birde gönderdikleri şeye uyku seti demezler mi... Ne cibindirik , ne uyku seti , ne yatağı. Çok pişmanım şimdi nasıl elden çıkarsam diye düşünüyorum oğlum bir kez yatmadı 11111111 kez :(
tarafından
Ayy eşimde dur acele etme dedi İyi'ki sipariş vermedim bugün verecektim vallahi
tarafından
Aman gerçekten aman uzak dur. Ben çok pişman oldum iki kuruş fazla olsun gözünle gördüğün olsun.
tarafından
Peki kızlar başka güvenilir site yok mu
0 oy
(2,782 puan) tarafından
Canım bnde çok heves etim aldım civilden 1 milyara kızım 8 9 aylık oldu gündüz uyandı zaman aşağı sarktı baktm olmıcak görümcemden park beşiğin istedim onda yatıyo uzun kullanmasın canım sen bilirsin yinede 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 291 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 685 göst.
0 oy
25 cevap 537 göst.

377,309 soru

11,291,453 cevap

34,706 kullanıcı

...