0 oy
451 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ağlamaması için neler yapıyorsunuz?  Ağzına ve gözüne su kaçıyor. Başını yıkarken bi öneriniz var mı bana 

29 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Başını yikarken illaki ağlar ama kafasına dik iken değil aşağı doğru eğik iken su dok 
tarafından
Öyle daha çok geliyor sanki ağzına
Deneyim yine teşekkürler
tarafından
Ben hep öyle yıkadım canım
(4,854 puan) tarafından
Aynen bende öyle yıkıyorum
tarafından
Kolunun üzerinde yüzü yere bakacak şekilde olacak canım
tarafından
Tamam deneyeceğim inşallah teşekkürler
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Başını geriye doğru yatırarak yıka 
tarafından
Ne kadar yatırsam da geliyor yüzüne ya :/
Teşekkürler
+1 oy
(49,796 puan) tarafından
ne kadarlik ilkten aglamiyodu saclari gurlesiyo uzadi durulamasi uzun sürüyor babasi ogretti basina annen su dokerken kaldir boyle diye ilkten kaldiriyo sonra bacaklarima yapisiyo isine gelirse kaldiriyo o zaman korkuyo 

bebegin ufaksa basliklar var yıkarken takiliyo
tarafından
4 aylık. Hmm evet görmüştüm bi bakayım teşekkürler
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Valla 4 bucuk ayliklar biri kiyamet koparirken digeri kikir kikir gulerek banyo yapiyor bnce yapisuyla alakali
(1,113 puan) tarafından
Cok cok çok zor ama bir okadarda güzel:) insaalah sonrakiler olur canım
(13,316 puan) tarafından
Allah nasip ederse bir tek. Hangi isimleri kullanıyorsunuz Efe ile Ege mi daha çok
tarafından
Bnmki de 4 aylık. Aynen ya hiç sevmiyor.
İkiz çok zordur ama ne güzel birden 2 çocuk sahibi olmuşsun. Allah bağışlasın
(1,113 puan) tarafından
Amin canim tesekkur ederim Allah isteyen herkese versin
(1,113 puan) tarafından
Sadece efe ile egeyi kullaniyoruz canim
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Arayı çok açarsam unutuyor suyu ama genel olarak seviyo
tarafından
Haftada 2 kez yıkıyorum aslında az da değil ama inşallah alışır çok bağırıyor
0 oy
(12,620 puan) tarafından
Hiç ağlamazdı yaşıns girdikten sonra kudurdu kıyameti koparıyor 
tarafından
Huyları değişiyor
0 oy
(44,840 puan) tarafından
Benimki banyodan cikinca agliyo banyoda durcakmis
tarafından
Seviyor demek ne güzel. Benimki de alışır inşallah
0 oy
tarafından
Filedemi yikaniyo
tarafından
Evet filede yıkıyorum ama üzerine kirli kıyafetini seriyorum batmasın diye
(866 puan) tarafından
Benim bebeğim cok seviyo doğduğundan beri alttan üste doğru yıkadım hep yani once ayaktan başlarım bacak vücut en son çıkarmadan once başını yıkarım oda hırpalamadan. Cok köpük koymam ağızlarına şampuan kaçıyor o yüzden agliyorlar .kafasina şampuan dökme ve benim dediğim gibi yıka bir kere dene .hem doktorum bana haftada bir kez başına şampuan köy demisti  .koymasan sorun olmaz yani
tarafından
Ben ayaklardan başlıyorum. Sonra boyun altı köpükle durula kafaya gelince kafa ortasına kadar yıkıyorum kulaklarına şu kaçırmamak için yavaşça döküyorum sonra arkaya çevir sırt ve ense saçı tamam dir
tarafından
Tamam inşallah denerim kızlar teşekkürler
0 oy
(13,316 puan) tarafından
Ağlamadı az önce. Sıcak banyoda yıkarken de ağlamıyor çok nadir ağlıyor daha doğrusu. Aşırı hızlı yıkadığım söylenemez suyu seviyor yüzünü de alıştırdık korkmuyor. Ne kadar sık yıkarsan o kadar alışıyor 
tarafından
Hmm daha mı sık yıkasam.. Teşekkürler
(13,316 puan) tarafından
Kar yağdığı hafta bir haftada yıkadım inan ağladı.
0 oy
(3,136 puan) tarafından
İlk dört beş ay ağlıyordu yıkaması zor oluyordu çok çırpındığı için. Havalar ısınınca suyla oynayrak yıkanmayı sevmeye başladı. Şimdi 1 yaşında son birkaç haftadır yıkadığım zaman ağlamaya başlıyor.
tarafından
İnşallah bnmki de alışır
(3,136 puan) tarafından
İnşallah canım kaç aylık bebeğin
tarafından
4 aylık
(3,136 puan) tarafından
Alışır zamanla canım.
tarafından
İnşallah
0 oy
(10,827 puan) tarafından
2 yaşında. O kadar çok ağlıyor ki sesi kısılıyor artık üstünü çıkarırken bile ağlıyor hemde fena halde korkuyorum banyo yaptırırken 
tarafından
Yaa benimki de çok bağırıyor. Seninki baya büyükmüş aslında
(10,827 puan) tarafından
Çok acayip bağırıyor cnm bebeklik ten böyle
0 oy
tarafından
Banyo yapmaktan nefret ediyor. Kıyameti koparıyor çığlık çığlığa yıkıyoruz. Koşup kaçmaya çalışıyor valla pert oluyoruz resmen. 
tarafından
Bnmki de nefret ediyor ya
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Benimki 20 günlük yüzü dönükse ağlar popo dönükse ağlamaz
tarafından
Her türlü ağlıyor :/
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Oyunvaklaeını veriyorum eline bebek havuzlarından aldık ebe bekte var baya mutlu oluyor bir dene. Basını yıkarken de baslarda aglıyordu öne doğru eg yüzünü her sudan sonrs yüzünü sıvazla zamanla alışacak 
tarafından
Teşekkür ederim inşallah alışır
(1,331 puan) tarafından
Bizimde öyleydi canım basbas bagırırdı işkence gibiydi
6 aylık olduktan sonra değişti oyuncaklarını koy etragına suya şap şap yapsın o keyfi alsn sudan çıkardığında ağlicak bu seferde. Kaç aylık bebeğin canım
tarafından
İnşallah canım. 4 aylık
(1,331 puan) tarafından
Küçükmüş canım bizde sıkıntı çektik o aylarda suya alılınca helede oyun gibi görüyosa seve seve gider bizimkini banyodan alıyorum her gün oraya gidiyo devamlı suyla oynamaya
0 oy
(2,025 puan) tarafından
Kızım çok ağlıyordu küvette bende banyoda musluğun altında yıkıyorum o zaman ağlamayı bıraktı sevdi kucagima oturuyorum bana sarılınca korkmuyor 
tarafından
Hmm mantıklı kaymıyor mu kız Allah korusun. Banyo soğuk oluyor biraz ama yazın deneyebilirim teşekkürler
(2,025 puan) tarafından
Kaymamasi icin gerekli seuleri yapiyorum canım
0 oy
tarafından
Hiç ağlamıyor iki aylık abiside hiç aglamaadi maşallah
tarafından
Maşallah
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Benimki sudan çıkınca ağlıyo suyun içinde kıkır kıkır çok şükür. Ben yüzüstü koyuyorum hemen emekleme pozisyonuna geçiyo o ara yıkıyoeum başını. Suyu dökerken elimle alnına siper yapıyorum su akana kadar sonra yüzünü yıkıyorum
tarafından
Öyle tutamıyor kendini o yüzden bir elimle tutup bir elimle yıkıyorum daha küçük :/
(25,223 puan) tarafından
Olsun canım yüz üstü koy aen o karnı üstünde durur filesi yokmu küvetin ben hwp öyle yaptım filw üstünde küçükkende
tarafından
Tamam deneyeceğim inşallah teşekkürler
0 oy
tarafından
Eşinle yıkıyosan belinden tuttsn sen kafasına dök birden dök ama korkma büyümüş artk
tarafından
Ya korkuyorum ağladıkça tamam deneyim inşallah teşekkürler
tarafından
Korkma senin korktuğunu hissettiği için oda korkuyor suyun içine bi kaç top veya ördek al onla ilgilendirken dök kafası egikken cnm
tarafından
Tamam inşallah deneyeceğim teşekkürler
0 oy
(14,166 puan) tarafından
Karnı aç ya da uykusu varsa küçükken ağlıyorlar. Oğlum büyüdü 9 aylık şimdi de sudan korktuğu için ağlıyor
tarafından
Daha alışamadı sanki ya korkuyor gibi
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Oglumu 40 çıkana kadar kaynanam yikiyordu hep agliyordu sonra kendi evimize gectin babası kucağına alıp fiskiyenin altında duruyordu bende yikiyordum oyle oyle sevdi banyoyu simdi banyo yu görse sevinçten aklı gidiyor 
tarafından
Onu yazın deneyebilirim inşallah şimdi banyo soğuk oluyor

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 150 göst.
4 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hayalet (1,924 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 215 göst.
30 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 263 göst.
25 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hanifemm (1,493 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 218 göst.
16 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Zeynepagd (417 puan) tarafından soruldu

396,624 soru

11,863,829 cevap

35,964 kullanıcı

...