0 oy
826 göst.
Diğer kategorisinde (67 puan) tarafından
Hanımlar yatak odamda yerim yok ama görüntü olarak anne yanlari hoşuma gidiyor ama benim evimde yerim yok uzun süre kullanış ve kaldirabilme benim içinde önemli. Park beşik kullanan var mı. Katlanmasi kolay. Fikir verir misiniz?

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim ki park besik. Gayet rahat canim direk toplanabiliyor kucucuk kaliyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende park beşik kullanıyorum memnunum açıkcası
0 oy
tarafından
Şimdiki aklım olsa anne yani alırdım. Bana yapışık bir bebek. Benimde ahşap ikeadan içinde nadir yatıyor. Anne yani daha kullanışlı. Park yatak baya büyük yerin yoksa kesinlikle anne yani
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Sana bişey diyeyim mi. Bende görüntüye aldanıp anne yani ahşap aldım ama yaşına geldi daha geçen hafta park beşik aldım valla miis gibi. Ayrıca katlanıyor çantası var bı yere giderken çocuğun yatağınida götürebilecem. Ve çok hafif diğerine göre. Boşuna masraf yapmışım öbürünü alarak
(67 puan) tarafından
Hadi ya. Hangisini aldınız
(4,725 puan) tarafından
Kraft plain
0 oy
(48,632 puan) tarafından
park.besiklerde.bebegini sallayacaksan ona gore al bizimko sallanmiyp gusel Allah tan sallamiyoruz ☺️☺️☺️
(67 puan) tarafından
Sallanan olsun istiyorum.
0 oy
tarafından
Kesinlikle park beşik kullanışlı 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Parl besik aldik ama simdiki aklim olsa anne yani alirdim cunku bizsiz uyumuyor, aramizda yada yanimizda uyuyor...
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Anne yani görüntü olarak çok guzel ama yeriniz yoksa park besik derim ben mobilya almadım ikizlerime iki tane park yatak aldık tüllü üç yasina kadar yattılar yaramaz olmasalar daha yatarlardi gezmeye giderken de alıyorduk
0 oy
tarafından

Anne yani park beşik aldım ben . Rabbim kullanmayı nasip etsin inşallah sağlikla<3

0 oy
(242 puan) tarafından
asansorlu anne yani kullaniyorum cok memnunum
0 oy
(456 puan) tarafından
Kesinlikle park beşik 
0 oy
(913 puan) tarafından
Ben jokerden park beşik aldım aynı zamanda yan tarafı indirilip anne yanı olarak da kullanılabiliyor. Henüz hamileyim kullanmadım tabi ama rahat ederim diye düşünüyorum. Tripper anne yanı seyahat yatağı olarak geçiyor, bir bakın isterseniz.
(67 puan) tarafından
Baktim ama benim yatakodamda yer yok yataga sıfır kullanamicam zaten
0 oy
(980 puan) tarafından
Benimki anne yanı şeklinde Park Yatak canım çok kullanışlı
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Bende ahşap anne yani var 9 buçuk aylık şuan memnunuz
0 oy
tarafından

10 çocuğum olsa yine park beşik derim :D

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 121 göst.
8 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Pakize333 (1,003 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 220 göst.
3 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 633 göst.
19 Aralık 2020 Diğer kategorisinde K.ubra (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 543 göst.
14 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Zehrraa (1,462 puan) tarafından soruldu

379,199 soru

11,351,205 cevap

34,822 kullanıcı

...