0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde (2,439 puan) tarafından

Kızlar merhaba tam 35 haftalık gebeyim. Ne zaman kan versem hep kanım düşük çıkıyo. Neden olabilir? Düzenli kan hapimi da kullaniyorum.. Sabah akşam aç karnına pekmez de yiyorum.. evimde şekerli şeyler eksik olmaz. Tatlı falan kendim de yaparım yani.

Ama hep kanım düşük çıkıyo. Dün en Son sağlık ocağı kontrolume gittim.. kan verdim idrar falan.

Bugün doktor kanın düşük dedi. 

Anlamadim ya?

4 Cevaplar

0 oy
(1,297 puan) tarafından
Bi dahiliyeye gozuksen iyi canim
(2,439 puan) tarafından
Korona korkusundan afedersin lavaboya gitmeye korkuyorum.:D aha 20 gün falan kaldı allah nasip ederse. Korona olursam allah korusun :) dayımın kızı 36 haftalık gebe idi. Dün Korona olmuş. Erken doğum yaptı. Bebegi küveZe almislar. Emziremiyorda şimdi :( yazık valla çok zor. :(
(1,297 puan) tarafından
Hahabah ben gecirdim valla korona zikkimini
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim de surekli dusuyo kan ilacimi gunde 2 sefer icmeme ragmen. Doktor dedi kanin bebege bolunuyo o yuzden her hamilede duser 
(2,439 puan) tarafından
Hmmm anladim cnm. Bende mi ikiye çıksam acaba. Birsey olur mu ki?
tarafından
Bende o da ise yaramadi kan takviyesi serum takildim onla biraz cikti ama yine dusuyo
0 oy
(120,149 puan) tarafından
Bilmiyom valla sen dogursan ben cok rahatliycam ☺️
(2,439 puan) tarafından
Bak yaa :D
0 oy
tarafından
Üzüm pekmezini sulandır iç sabah akşam. Çok güzel kan yapıyor 
(2,439 puan) tarafından
Valla herhalde üzüm pekmez benimki de. Özel geldi köyden. 1 Kilo almıştım 1 ay olmuyo. Şimdi bitti oldu. Oğluma da veriyorum bende içiyorum
tarafından
Aynen.. Sulandırıp içinde kan yapıyor öylece yiyince az etki eder. Lohusayken kan ilacı kullanmadım hatta sonrasında da hiç ilaç almadım hep öyle yaptım Allaha şükür kanım hep yüksek
(2,439 puan) tarafından
Oy maşallah :)
tarafından
Amiin :) teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 244 göst.
13 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 177 göst.
6 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kadriyendc (639 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 298 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
5 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Berat (62 puan) tarafından soruldu

385,619 soru

11,529,821 cevap

35,200 kullanıcı

...