0 oy
330 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Insallah ateşsiz atlatırız çok çok aminnn. Ağır bir aşıymış nimenrix kolay atlattık ama bu daha ağırmış sanırım öyle böyle geçecek tabi ama yine de tırsıyorum 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bizim menenjitte  hafif  cıktı  ateşimiz 37.3 olmuştu  ama  herkes bir degil tabiki
tarafından
Bizim de hiçbir aşıda ateş olmadı ama bunu kuzenim çocuğuna yaptırdı çok zor geçmiş o yüzden korkuyorum biraz da
-Reklam-
0 oy
tarafından
O neydi gızzx
tarafından
Menenjit aşısı. Özel aşı bu
0 oy
(5 puan) tarafından

Ben dün ikinci dozunu yaptırdım çok şükür ateş olmadı. İnşallah sizde ateşsiz atlatırsın. Gitmeden önce calpol varsa içirirseniz hem ağrıyı alır hemde ateşi önlermiş bana hemşire öyle demişti ben küçüklüğünden beri öyle yapıyorum. İnşallah sıkıntısız atlatırsınız sizde:)

tarafından
Öyle yapcam canım çok teşekkür ederim :)
(5 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun :)
tarafından
Sağol canım  :)
0 oy
(313 puan) tarafından
Ayyy bizde cuma vurulcaz bende korkuyorum inşallah ateş yapmaz çıkmıyor ateşi normal de asi da Allah yardımcın olsun 
tarafından
Sag ol canım siz de inşallah kolay atlatırsınız illa ki yan etkileri de oluyor ama sağlıkları için mecburuz
(313 puan) tarafından
Haklısın kuzum Allah hepsine sağlık versin amin
tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından
Kaç aylık bize doktor onermedi bende vurdurmadim onu
tarafından
Ben şansa bi prof dr a denk geldim kontrolde o önerdi bana şu an 2 yaşında geçen sene tam virüs çıktı yaptıramadım 2 doz olacak
tarafından
Dr önermese de yaptirirdim gerçi tüm her seyi elimden geldiğince yaptırıyorum
tarafından
Doktoruma guveniyorum ne biliyim devletin yapmadığı aşıyı onermiyorum dedi benim oğlumda iki yaşında bilemedim ya
tarafından
Herkesin kendi kararı tabi menenjit çok ciddi bir hastalık ben önlemimi alayım da taktir Allahındır
0 oy
(5,378 puan) tarafından
Benimki 15 aylık bende araştırıyorum menenjit aşısını 
tarafından
Evet canım normal aşıyla aynı anda olmuyor diye biliyorum ben de biraz geçsin öyle yaptırırsın zaten evden çıkmıyoruz risk daha az
tarafından
Biz o zaman nimenrix aldık yaptırdık ağır gelmesin yazık dedim öteki ay da bexsero yaptiririz dedim sonra virüs bi cıktı yaptırmadım bekledim o yüzden şimdi 2 yaşından sonra 2 doz bexsero yaptircaz şu an 25 aylık
(5 puan) tarafından
Hım anladım canım ben ilkini birer hafta aralıklarla yaptırmıştım doktor geçirme yaptır diye çok tembihkemişti elimden geldiği kadar önlemi aldım ve kapanış saatine doğru sağlık ocağına gitmiştim kimse olmuyor diye dünde 15 aylık olanı yaptırdım işte Bi 24 aylık olanı kaldı
tarafından
Ben de aynı senin yaptırdığın gibi yaptircaktim plan oydu ama evdeki hesap çarşıya uymadı  :)
(5 puan) tarafından
Valla doğru diyorsun canım rabbim hakkımızda hayırlısını versin çocuklarımızın sağlığı için elimizden geleni yapıyoruz.
0 oy
(87 puan) tarafından
Bizim de perşembe ilk dozu olacak şuana kadar tüm aşılarda ateşi çıktı kızımın şimdiden telaşı sardı beni de hadi hayırlısı inşallah ateşsiz hafif şekilde atlatır bebişlerimiz. 
tarafından
Insallahhh canım
(5 puan) tarafından
Calpol verin aşıya gitmeden önce ateşi ya hiç çıkmıyor yada az çıkıp geçiyor :)
(87 puan) tarafından
Calpolümüz hep hazır ona rağmen çıkıyor kuzuma ağır geliyor aşılar sanırım.
(5 puan) tarafından
Ya kuzum kıyamam Allah yardımcınız olsun inşallah hafifçe atlatırsınız
(87 puan) tarafından
İnşallah, teşekkür ederim.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 211 göst.
5 Eylül 2022 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 125 göst.
9 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bizanneyiz (251 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 153 göst.
11 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kurabiye0 (195 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 517 göst.
5 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde yildizmavim (979 puan) tarafından soruldu

384,849 soru

11,511,569 cevap

35,173 kullanıcı

...