0 oy
218 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (456 puan) tarafından

image

image

Trendyolda gördüm ikisini favoriye ekledim eşim ilk attığımı beğendi sizce hangisi ve sizler nereden aldınız ?  BU ARADA 1. OLANIN FİYATI 40 DİĞERİNİN İNDİRİMDE 25 TL YE DÜŞMÜŞ 

5 Cevaplar

0 oy
(507 puan) tarafından
Bencede ilki güzelmiş canım ama hiç gerek yok aslında onun yerine bebeğine 2 takım daha al ya da evdeki odasına süsleyecek biseyler al bence. Çünkü zaten pandemi var özel de olsa devlet de olsa ne fotoğrafçı ne ziyaretçi almıyorlar genelde. Eve de aynı şekilde kimseyi kabul edemicez benim de hevesim vardı ama malesef virüs yüzünden böyle şeyler değil de ihtiyacımı görecek şeyler alıyorum.
(456 puan) tarafından
Birde ilk bebeğimdede alamadım almadım içimde kaldı ilki mi güzel diyorsun?
(507 puan) tarafından
Aynen bence ilki daha şık ikincisi basit gibi duruyor beyaz beyaz ya fotoğraf çekince de çok belli olmaz gibi
(456 puan) tarafından
Eşimde ilkini beğendi diğeri çok abartılı diyor teşekkür ederim yorumun ve fikirlerin için :)
(507 puan) tarafından
Rica ederim canım istersen kendinde yapabilirsin hobi malzeme satan yerlerde binbir çeşit malzemesi var bı silikon tabancası yeterli bu sayfalar da öyle yapıyor zaten :) Fiyat olarak aynı ya gelir ama en azından süsleri filan kendi istediğin şekilde birleştirirsin araştır istersen
(456 puan) tarafından
Yapmaya ne fırsatım var nede gücüm hamileliğim çok zor geçiyor 2 gündür eşim bakıyor bana böyle bir durumda hazır almak daha kolayıma geliyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben almadım zaten çöl sıcağında doğum yaptığım için 

2.daha güzel bence 
(456 puan) tarafından
Bende tek taç alacaktım tacın tanesi 25 tl çok geldi birde eşimle doğumdan sonra 1-2 poz çekilmek istiyorum o yüzden almak istedim
0 oy
(4,443 puan) tarafından
valla ben almadım doğum sonrası  açıkcası aklıma bile gelmedi terliğim vardı tacıda almıstım hala taç nerde bilmiyorum =) 
(456 puan) tarafından
Taç tek fiyatı 25 tl terlik ile tacı takım aldığım zaman daha uyguna geliyor
0 oy
(5,853 puan) tarafından
Ben fuzuli buluyorum böyle şeyleri canım buna, vereceğin parayla bebegine Bi takım elbise alırsın. Zaten hastalık var misafir falan olmayacağı için gereksiz bence. Tabi tercih senin 
(456 puan) tarafından
Tercih meselesi ilk bebeğimde çok özenmiştim taç bile takamadım bu bebeğimde taç takmak istiyorum tek taç fiyatı 25 tl onu almaktansa terlikle almak daha uyguna geliyor hem 40 tl yi nelere harcamıyoruz ben zaten bir çok şeyden kısıyorum kıstığım ile bunu alıcam
0 oy
(817 puan) tarafından
Almadım ben doğumdan sonra taç takmayı gözüm görmedi zaten resim çekilesimde gelmedi pandemi yüzünden gelen giden de olmadı o yüzden gereksizdi özenmedim hiç 
(456 puan) tarafından
Ben ilk bebeğimde hiç birini yapamadım içimde kaldı eşim ve bebeğimle 1-2 poz çekilmek istiyorum
(817 puan) tarafından
O zaman ben 2.yi beğendim canım

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 556 göst.
10 Mart 2021 Diğer kategorisinde Sirius76 (1,320 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 122 göst.
13 Ocak 2023 Moda kategorisinde caglat (7,447 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 74 göst.
7 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gulcincim (603 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 417 göst.
26 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alya-! (10 puan) tarafından soruldu

379,432 soru

11,357,775 cevap

34,833 kullanıcı

...