0 oy
236 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (924 puan) tarafından
Bide arkadaşlar diyet yaparken içtiğiniz zayiflamaya destek çay varmı bitkisel çay 

6 Cevaplar

+2 oy
(677 puan) tarafından
Evet çok uyuduğunuz da metabolizma çalışmaz.diyeyisyenler en geç 10 da kahvaltı bitmiş olmalı diyor.ennideal kahvaltı saati 8,30 ve 9 arası.eger emzirmiyorsan hibiskus ve kiraz sapı çayını tavsiye ederim
(924 puan) tarafından
Emzimiyorum canım aksamlari spor yapacam diyet tabagimi kuculturum acelem yok vermek için sağlıklı vermek istiyorum 78 i görünce nevrim döndü ya :))ama haklısın erken kalkip  yeme alışkanlığımi değiştiriyim
(3,836 puan) tarafından
aynen katılıyorum zeynep64e. gec kalkınca bi tuhaf oluyorum ben. istediğim kadar uykusuz olayım gün içinde uyuyamam da. aksam erken yatıp sabah erken kalkıp kahvaltı yapmak en doğrusu. ben şuan oyle yapmaya çalışıyorum kizimla. akşamları pek uymuyor da sabahları 8 civarı kalkıyoruz artık 10a kadar kahvaltı çoktan bitmiş oluyor. bol bol su iç. uzun uzun ye yemeğini fırsatın olursa
(677 puan) tarafından
Sebze yemekleri 6 kaşık ve susuz olmalı yanında salata ayran yada yogurt yiyebilirsin bu şekilde tabakalar yap kendine.pilav mümkünse yeme ama çok canin çekerse 3 yemek kasigini geçme o da bulgur pilavı :) aslinda emzirmiyormussun hurma yogurt diyeti yapabilirsin.5 gunde 3 kilo gidiyor.sabah ogle aksam bir kase yoğurt yaninda 3,5 yada 7 tane Medine hurması.ara öğünlerde şekersiz kahve cay bitki çayı serbest.5 gün sabret sonuca inanamazsın
(924 puan) tarafından
Şok diyet değilde kendimi kasmadan sağlıklı vermek istiyorum.esimlede anlaştık spor yapcaz evde porsiyon küçültüp abur cubur birakacaz ekmek yasak inşallah veririm :))
(677 puan) tarafından
Tamam cnm kolay gelsin sana bol eksiler :)
-Reklam-
0 oy
(2,241 puan) tarafından
aksine uyurken vucut kalori yakar canim :) cay olarak da pek bilgim yok yesil cay zencefilli can var
(924 puan) tarafından
Yeşil ay çok tüketiyorum canım of hangi ara aisim bu kiloyu :))
tarafından
Canım emziriyorsan yeşil çay nasıl tüketiyorsun bende emziriyorum 2. gün sütümü azalttı korktum birakktim günde 1 kere icmeme rağmen
(924 puan) tarafından
Yok emzirmiyorum canım 16 aylık kızım pandemi sürecinde eşimle sürekli değişik tatlı veya yemek yapma alışkanlığımız oldu YouTube da izleyip evde deniyorduk eee nolcak aldık kiloyu::) yeşilçay doktor önerdi benim saç Dökülme sorunum var yesilcayda saçı besliyen vitaminler varmış oyuzden günlük içiyorum
tarafından
Anladım canım ben yanlış okumuşum :) oylevalla pandemide bide herkes kilo aldı spor yurus yok vala habirem yemek ister istemez kilo alınıyor kiraz sapi iyi geliyormuş diye duydum ben dene istersen bı  verirsin inşallah kız sıkıntı yapma
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Gece sağlıklı uyumam gerekiyor erken uyuyup en geç 9 gibi kahvaltini yapmış olmalisin o bile geç aslında diyette hep 7.5-8 olarak yazıyorlar.en güzel yeşil çay diyet döneminde 
(924 puan) tarafından
Kızım diş çıkarıyor sabah 5 e kadar uyumuyoruz canım uyuyunca yatağına koyuyorum ben yatıyorum oyuzden eşim hangi ara ise gitti ne çabuk saat öğlen oldu farketmiyirum bile:)
0 oy
(1,584 puan) tarafından
3 gundur kiraz sapi çayı içiyorum bakalım sonuç ne olacak arada da göbek egzersizi yapmaya çalışyorum 
(924 puan) tarafından
Evet duydum.ise yaradığını denemek lazım:)
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Kayısılı çaylar tüketiyordu annem lavaboya çıkarıyor bide plank yapmak çok işe yarıyor 
(924 puan) tarafından
Bende tükettim bekarken etkili oluyor diyetle iyi hatırlattın kayısılı doğadan çaydi galiba
0 oy
(704 puan) tarafından
Sana Karatay diyetini ve  hergun 30 dkka en az leslie yapmanı oneririm gunde bir fincan da adacayı tuketebilirsin müthiş ise yarıyor 1.5 ayda 5 bucuk kilo verdim ben hala devam ediyorumm
(704 puan) tarafından
Ha bir de en onemlisini yazmamisim tarçınli tereyağlı türk kahvesi  tüketebilirsin çok fazla yağ yakıyor
(924 puan) tarafından
Evde tereyağ yok.cok pahalı :)) inşallah  yarin lesliye başlıyacam çok fazla deneyen oldu galiba bu egzersiz programını 2 sene hep 72 idim şimdi üç aydir tartilmiyordum.montum.dar gelince bı tartiliyim.dedim bide ne görüm ya 78 kabus gibi:))
(704 puan) tarafından
Hmm anladm o zaman tarcınlı da icebilirsin tek ya da tarcınlı detoks suları hazirlayabilirsn onlar da baya ise yarıyor :) Hadi ya evet dogrudur almıssndır dikkat edilmeynce alınıyor ama kararlı olursan verirsin geri dedigm gbi Karatay diyetini bi incele bence bende dogum kilolarmdan kurtulnaya calisiyorum son 3 kaldı bakalım gidick İnşallah :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 143 göst.
0 oy
15 cevap 340 göst.
0 oy
16 cevap 600 göst.
9 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Tuba☀️ (5,376 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 203 göst.

379,747 soru

11,368,105 cevap