0 oy
427 göst.
Diğer kategorisinde (1,793 puan) tarafından
Ama bebeği olmuyor düşük yapmış bir kez sonra 2 kez tüp Bebek denediler olmadı tutmadı ben şunu yaptım da hamile kaldım diyebileceğiniz bişey varmı ? :'(

16 Cevaplar

+1 oy
(1,320 puan) tarafından
Soğan kürü denesin 

Tıbbi olarak bir sorun yoksa aslında kafasına takmamasi , kendini serbest bırakması gerekiyor 

Bekledigin şey , beklemedigin zaman da gelir ters kuramdir , inşallah onunda bebeği olur 
(1,793 puan) tarafından
İnşallah çok istiyorlar ya :(
(7,791 puan) tarafından
Bende bunu dicektim yengemi de aynı olmuş soğan kürü yaradı diyodu
(1,793 puan) tarafından
Soylicem Cnm denesin
-Reklam-
0 oy
(570 puan) tarafından
Stres yapmayı bıraktım ne yumurtlama günümü ne adet günümü takip ettim
(1,793 puan) tarafından
Anladım cnm soyleyim
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Rabbim gönlüne göre versin insAllah

(1,793 puan) tarafından
Aminnn inşallah aminnnn
0 oy
(2,861 puan) tarafından
Benim eltim de 12 yıllık evli ölü doğum yapmış doğmuş ölmüş 4.tüp bebek tuttu 2 yaşında şimdi
(1,793 puan) tarafından
Hadi ya ay inşallah yine denerlerse tutar
0 oy
(870 puan) tarafından

Hiç umursama o zaman oluyor denedim oldu 

(1,793 puan) tarafından
Söylerim canm
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Esinde sıkıntı varsa ameliyat olması lazım cok tanidigim var esi ameliyat olduktan sonra hamile kalan varikosel oluyor bazi erkeklerde esi doktora gozuktumu
(1,793 puan) tarafından
Kadında var Cnm yumurtasi çok yavaş çalışıyor malesef
(4,853 puan) tarafından
Hangi ilde oturuyorsunuz istanbulsa cok iyi doktora yönlendiririm  sizi
(1,793 puan) tarafından
Ah yok Cnm Gaziantep deyiz
(4,853 puan) tarafından
Iyi bi doktor bulup tedavi olabilir yumurtası yavas çalışıyorsa İbrahim saracoglunun kürlerini araştırın cok ise yarar Allahin izniyle inşallah
(1,793 puan) tarafından
İnşallah Cnm Allah razı olsun ❤️
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Bende çok şey denedim sağan kürü.. ovulasyon testleri her ay bişey yaptim ikinkez aşılama yöntemleri sonra ikinci tüp Bebek denemesinde tuttu dokuz yıldan sonra rabbim nasip ettti şuan beş aylık isteyen herkese nasip olur inşallah her zaman bizim gibi olmayanların duacisiyim
(1,793 puan) tarafından
Amin inşallah onlarında olur bir bebeği
0 oy
(173 puan) tarafından
Canm bazen göbek deliği mi ne düşüyor tam bilmiyorum ne olduğunu bilen biri varsa baksın yada doktora gitsin
(1,793 puan) tarafından
Anladım cnm bı söyleyim
(173 puan) tarafından
Çok tanıdığımın başına geldi köyümüzde bilen bi kadın var o düzeltiyor ama canım siz yine de dikkatli olun bazen sorun olabilir
(1,793 puan) tarafından
Aynen öyle herkese yapılmaz yaptırılamaz o işler araştırırıc Cnm
0 oy
tarafından
5 sene denedik . Sayısız ilaç iğne zayıfla dediler 30 kilo verdim olmadı .  2 kez tüp bebek hatta kesin tutar demişti doktorum olmadı..  Bıraktım bildiğin bıraktım herşeyi düşünmedim.  Olmıycak artık diyordum kendi kendime . Bu sene son kez tüp bebek denemesi yapacaktık .  Adetim geçmişti ama hiç anlının ucuna bile gelmedi hamilelik . Şiddetli karin ağrısı ile doktoruma gittiğimde öğrendim gebeliğimi 

Soğan kürü vs vs herşeyi denedim olmadi

Rabbim ol dedi ve oldu ötesi yok . Şükür 

Rabbim isteyen herkese nasip etsin 
(1,793 puan) tarafından
Aynen canm rabbim ol der olur inşallah
tarafından
Kız okurken çok sevindim ya bı an kendim geldim aklıma bende tedavi olmuştum olmaz falan demişlerdi bana da ❤️
tarafından
Oy canım benim ❤ Şükür Rabbim'e dualarımızı geri çevirmemiş . Rabbim ol dedikten sonra olmayacak hiçbirşey yook . Sağlıkla huzurla büyüt evladını bende sağ salim kucağıma alırım inşallah. Sonra darısı artık ikincilere :)❤
tarafından
Ay inşallah canım sağ salim kucağına alırsın bebesi benim kız 1 yaşına girdi yanımda şimdi olmaz dedikleri bebek ❤️darısı sana inşallah ❤️
0 oy
tarafından
Stresi birkasin canım Meryem suresi okusun bizim baştan olmadı ama çok değil 9 ay uğraştık migren ilacına başladım doktor bunu icerken mümkün değil dedi ve o ay hamile kaldım inşallah Rabbim onada  nasip etsin 
(1,793 puan) tarafından
Amin Cnm dualarınızı eksik etmeyin bir bebek bir çocuk gördümu ağlar mı insan senelerdir böyle ağlıyor :( çok istiyorum olsun bir bebekleri :(
tarafından
Ahhh canım ben o olmadığı dönemde parkin yanından geçmiyordum Allah'ım nasip etsin inşallah
(1,793 puan) tarafından
Aminnn kuzum bnim inşallah evlerinin içi neşeyle sesle dolar onların da
0 oy
tarafından
Gaziantep de oturuyorsanız çok iyi doktorlar var gidip hamile olarak dönen
(1,793 puan) tarafından
Kim acaba öğrenebilir miyim
tarafından
eğer gitme gibi bir durumunuz varsa ben öğrenir size söylerm bizim çok tanıdıklarımız gidip hamile kaldılar
(1,793 puan) tarafından
Var var yine deneyecekler tüp bebek
tarafından
özellikle Nurettin Kavcı çok iyi  eğer bir tane daha söylerseniz yaşam hastanesinde Şahin korkmaz çok iyi
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Rabbim inşallah onun yüzünü de güldürsün inşallah Allahın izniyle onunda hayırlı sağlıklı bir bebeği olur inşaAllah. 
(1,793 puan) tarafından
Aminnnn inşallah Cnm Allah razı olsun ❤️
0 oy
tarafından
Benim dayimin esinin yumurtalıkları hic calismiyor denilecek kadardi yilda sade 1 kez regl olurdu oda 2 gun imkansiz gibi birseydi yeterki Rabbim dilesin once Rabbimin sonra adana da hasan ipek diye bir doktor var yurt disinda egitimler almis tv de cikiyordu bir ara o doktorun sayesinde oldu 2 tane hemde normal yollarla bir arastirdin istersen doktoru 
(1,793 puan) tarafından
Adana mi olur Cnm hemen bakaym nettenn sağolasın❤️sninde rabbim gönlüne göre versin ❤️
0 oy
(119,461 puan) tarafından
Incir kuru iyi diyolar 
(1,793 puan) tarafından
Sorayım canm yapmadysa denesin
0 oy
(6,203 puan) tarafından
O yatağa bebek için girmesin sadece bu tavsiyeyi verebilirim
(1,793 puan) tarafından
14 yıl gecti artık umudunu yitirdi onun için girmiyor o yatağa ama yine de bir çözüm belki olur diye bende size sorayım dedim sağol balkızın annesi ❤️
(6,203 puan) tarafından
Umudunu yitirmesin herşey bebek değil ama insan o duyguyu tatmak istiyor.Kisti falan yoksa boşuna soğan,maydonoz suyu içmedim.Esine büyük ihtimalle sperm testi yapıldı eğer sperm kalitesi düşükse çoban çökerten alıp için kendisi de icebilir
(1,793 puan) tarafından
Canm kaynımda bir sorun yokmuş  eltimin yumurtalar da varms :( birde geninde de var abisinin de olmuyor:(
(6,203 puan) tarafından
Çoban çökerten o deneyebilir yumurtalar için çok iyi
(1,793 puan) tarafından
Hmm tmm Cnm söyleyim
0 oy
(916 puan) tarafından
Genetik testbyaptırdımı kan pıhtılaşması için ?bir de hem kendisi hem de eşi her türlü testi yaptırdılar mı yani bebeğin olmamasına Bir sebep var mı
(1,793 puan) tarafından
Kaynımda yok bebek olmaması için eltimde yumurtalar da varmış yavaş çalışıyormuş

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 687 göst.
28 Nisan 2022 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
105 cevap 1,026 göst.
10 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Baranın annesi (1,291 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 822 göst.
28 Ocak 2020 Aile kategorisinde ❣2 Prenses Annesi ❤ (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 545 göst.
6 Kasım 2020 Aile kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...