0 oy
3,003 göst.
Diğer kategorisinde (96 puan) tarafından
Kizimm demin kaynanamin orda yerleri karistirirken kare gibi kucuk olan kapsul seklinde fare zehri yalamis az bisey suan elim kolum bagli hastahaneye goturememm napcamm bilmiyorumm hemn grdugum hibi elinden aldimmm yikadim agxzni iyice bi saat kustrmaya calistim bagazina parmagimi soktum kusmadi amaa yogrt yedrdim sutunu icti uyudu napacamm nasil anlayacam bisey olursa suan iyi amaa bipmiyorumm napmamm lazm esim uc saat snra gelicek burdaki saglik ocagida bisey yapamaz koy yeri diyee bn kendim napabilirimmmm.....

73 Cevaplar

+43 oy
(25,224 puan) tarafından
Ya gerçekten Allah akıl fikir versin fare zehiri diyosun ara ambulansı ne demek elim kolum bağlı hiç mi kafan çalışmıyo yeminle insanı delirtirsiniz sizin elinizde bebek büyücek bide ey yarabbim... 
(591 puan) tarafından
Bazen düşünüyorum bazı cocukları resmen Allaha emanet büyüyor
(5,949 puan) tarafından
Aynen  öyle
(1,113 puan) tarafından
Yani binlerce + veresim var bu ambulanslar ne is yapmak icin varlar acaba arasan hemen gelirler
(591 puan) tarafından
Bazı insanlar boyle canım tınlamazlar vallahıbilk dogdugu sıralar cocugum gazdn acayıp aglıyodu baktım susmuyor gecenin bı vakti kaptım goturdum melesa bıgun eşim rahatsızlandı araba yok olsa surup goturcem kucuk bebegım var aradım ambulansı eşim rahatsız gonderın diye hemen geldiler aldılar
(591 puan) tarafından
Oyle tabı canım saglık konusunda helede cocuk konusunda kimsenin eli kolu baglı olmamalı
-Reklam-
+11 oy
(119,455 puan) tarafından
112 ara yaa ne demek elim kolum bagli goturemem
+6 oy
(5,721 puan) tarafından
Neden.mudahale ediyorsunuz acile götürün ambulans arayın imkan yoksa buraya yazana kadar zaten vakit kaybettiniz
tarafından
O kadar mantıklı cevap yazmışsın kiiii benim burda elim ayağıma dolaştı yaaaa
(5,721 puan) tarafından
Sağolun arkadaşım teşekkür ederim keşke yazan arkadaşta mantıklı dusunseydi. Cahillik çağımızın hastalığı
+3 oy
tarafından
Allah sizin gibilere evlat vermesin ya insan bu kadar ******** olamaz koyu ayaga kaldiririm polis ambulans ararim cocugu kucağıma alir yuruyerek yine gotururum 
tarafından
++++cnm
(891 puan) tarafından
Allah sizin gibilere evlat vermesin ne demek ya boyle beddua edilir mi bi anneye .
tarafından
Vermesin tabi boyle cahillik olamaz bi insan bu kadar cahil olamaz elinde telefon olupta buralara yazana kadar polisi arasin hastaneyi arasin sirf bana hesap soracaklar die goturmuyo cocugu goz gore göre
(891 puan) tarafından
Ne olursa olsun asla bi anneye boyle beddua edilmez.  Beddua döner dolasir seni bulur
tarafından
Ben boype salaklik yaparsam benide bulsun
+2 oy
(13,202 puan) tarafından
Fare zehri hemen öldürmez ve kanda asla çıkmaz zehir danışma hattını ara ve sakın kusturma böyle durumlarda 
+1 oy
(4,698 puan) tarafından
Elin kolun nasıl bağlı ya Allah vermesin yalın ayak koşar doktora gösteririm karşısında oturup birşey olur mu olmaz mı diye beklemem
+1 oy
(1,908 puan) tarafından
Çocuk fare zehiri yemiş yedirmis icirmis uyutmus çocuğu birde buraya yazmış oturmuş nenkadar rahatsin sen yaa dağdami yasiyosun hicmi bişey bilmiyosun ara ambulansı gelsin kocan gelsin tövbe tövbe 
+1 oy
(1,683 puan) tarafından
Uyutmaaaaaaaaaaaaaa uyandır çocuğu 112 ara anlat onlar seni yönlendirir Allah'ım ya çok üzüldüm ara 112
+1 oy
(4,507 puan) tarafından
buraya yazmakla vakit kaybetme 112 ara çarem yok deme öyle bir dünya yok hiçbirşey yavrularımızdan kıymetli değil 24 saat izlem altında tutulmanız gerekiyo yoğun bakım şartları altında önlem için hemen 112 ara hemen
0 oy
(3,692 puan) tarafından
Kız niye evde duruyorsun çabuk götür doktoraaa
0 oy
(935 puan) tarafından
Uyutmaman lazmdı 
0 oy
tarafından
Kusturmak iyi değilki o zehir varsa geri cikarken tekrar tahris eder yazik cocuga bogaza parmağıni sokmak nedir hastaneye gotursene ambulans ara 
0 oy
(165 puan) tarafından
Götur hemen hastaneye zehirden bahsediyosun ne kadar tehlikeli ara 112 yi gelsinler öldürür adamı vallaa
0 oy
tarafından
 hastaneye gotur hemen  goturemiyorsan 112 ara hemen 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kiz ara ambulansifalannn sacmalamaa ay tovbelerrr olsun
0 oy
tarafından
Saka misin ne demek goturemem ara 112 yı sankı basit bırsey yalamıs
0 oy
tarafından
La havleee kız 112 yi arasana onlar dağ başında olsan gelir müdahale eder 
0 oy
tarafından
Allahım bide kusturmaya çalıştım diyo yaa şakamısın illa ölmesi mi lazım anlaman için 222 yi arasan nerde olursan ol gelirler bu kadarda genişlik olmaz yani pess
0 oy
tarafından
Kız iyimisin çabuk gotur
0 oy
(826 puan) tarafından
Hemen kustur ben acilde çalışırken bi çoçuk getirmiştile suyu bol bol içirip parmağını aöızna sal kussun
(826 puan) tarafından
Bi çoçuk getirmiştiler yemişti zehiri suyu içirip bol bol kusturmuştular  ondan aklımda benimde yada ambulansl ara napa bilirsin diye sor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 133 göst.
29 Eylül 2022 Aile kategorisinde Eylemmmmclkkk (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 664 göst.
28 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
14 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.