0 oy
252 göst.
Aile kategorisinde (45 puan) tarafından
Kahve sürmekle başladım bir iki ve üçüncü gün geldi memeyi açmaya çalıştı her defasında kahveli gösterdim ağlıyo tabi görünce falan uyurken ve uyanırken cok zorluyo brni ve çok ağlıyo dördüncü günüzdeyiz bu gün bir kere bile istemedi ama geceyi bilmiyorum bu gece yine ağlayacak mı yoksa kendiğinden uyuyacakmı bilemiyorum şu geceleride bi atlatsaydım çok şükür bitirmiş saylırız darısı zamanı gelen bebeklerinize yavrum benim çok ağladı kuzucuğum

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ya çok üzülüyorum şu çocuklara meme bırakma durumunda kıyamam ya
(45 puan) tarafından
Bende bende yerde kendiliğnden uyudu iki defa ay bşr ağlıyorum görsen emrahın yaralı şarkısını açıp daha çok ağlıyorum kuzuma
tarafından
Kız harap etme kendini hepimiz yapmak zorundayız ömür boyu emzirecek degilizki
(45 puan) tarafından
Haklısın canım toparladık biraz zaten
-Reklam-
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Of keşke 2 yaşta kendiliğinden bıraksalar kıyamam ya iki taraf için zor süreç inş istemez canım
(45 puan) tarafından
Aynen ya bizde iki yaşıycaz bir ay sonra dedğin gibi olsa keşke
0 oy
(762 puan) tarafından
Bu gece uyansa da artık uyanmaz canım bende limonla kestim iki hafta önce 
(45 puan) tarafından
Çok geç yatıyo cnm tek sıkıntım bu onun için gece uyanıp uyanmayağını bilmiyorum
(762 puan) tarafından
Kesince benimki de bir kaç gece uyandı sonra hiç uyanmadı canım alışır seninkide
0 oy
tarafından
Kuzum ben 2 yaşını geçti 25 aylık falandı yani memenin ucu kestim bidaha hiç almadı ağzına hiç istemedi uyududa aglamadi hiç beni zorlamadi 
(7,410 puan) tarafından
Meme ucunu kestim derken canim:O
(45 puan) tarafından
Aynen memenin ucunu kestim derken
tarafından
Emziğin ucunu kestim canım ememedi
(7,410 puan) tarafından
Kiz Allah seni bende kendi memenin ucu anladim ay:DD
tarafından
Ahaha anladım öyle anladığını bende güldüm :)
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Merak ettiğim şu kesince göğüs sut dolmuyor mu 
(45 puan) tarafından
Doluyo tabi o durum çok zor ağrıyo şu an ve çok sert
(1,939 puan) tarafından
Ondan korkuyorum iste acaba her gun azaltarak biraktirsak bize daha kolay olmaz mi bugun 3 kez emdiyse 1 hafta sonra 2 ye dusursek günlük gibu
(45 puan) tarafından
Asla unutmuyo o zaman süreci uzatmaktan başka işe yaramıyo geçen sefer ben öyle denedim başaramadım unutmadı bunda kesmeye başladıktan sonra sedece bir gece uykusunda verdim yüreği soğusun diye ondan sonrada ne gündüz ne gece verdim bu gün altıncı günümüz uyurken istemeyide bıraktı ama uyandığında ağlıyo isyiyo bende oylamaya çalışıyorum
0 oy
tarafından
kahve salça vs gibi uygulamalar çok yalnış. yani bu işi yavaş yavaş kesmek lazım. hem senin hem bebeğin adına en doğrusu bu, bebeğine psikolojik bi tramva yaşatmadan ve sende mastit ağrı vs olmadan yapmalıydın, yazık çok üzüldüm bebeğin adına.
(7,188 puan) tarafından
Bende çok üzülüyorum bu yanlış şeyi kim başlattı hangi akıllı çıkardı bilmiyorm ama çocuğun doğar doğmaz ilk tanıştığı yer , ağlayınca sustugu, korktuğunda huzur bulduğu, annesi ile cilvelestigi o güzel bağ bir anda gözünde öcü oldu ne kadar kötü bir şey yapılan ... Ayrıca geceleri bir hafta emzirmeliydi annenin sütü kademeli azalıp rahatsızlık vermeyeceki ...
tarafından
ahh ne kadar güzel yazmışsınız. büyüklerimiz de eskıden bu yöntemle bıraktırıyormuş o zamanalar bu kadar bilgi alabılecekleri kaynak yokmuş. şimdi elimizde telefon netten açıp 2 sn. de herşeyi öğrenebiliyoruz, olmadı doktorumuz bi telefon kadar uzakta. yıl olmuş 2021 hala millatan önce kullanılan yönetimleri kullanmakta israr ediyoruz çok şaşkınım bunu birde faydalı bilgi diye paylaşmalarına ne demeli :)
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Kıyamam canım ya Allah ikinize de kolaylık versin inşallah ❤ bende bugün biraktirdim 1 hafta sonra 9 aylık olucak ama ben mecbur biraktirdim hamileyim diye inşallah bizimki de sorunsuz geçer 
(45 puan) tarafından
Nasıl şimdi iyimisiniz biz unuttuk şükür sadece göğsüm ağrıyor daha tam çekilmedi süt onun dışında sorun yok şükür
(9,626 puan) tarafından
Çok şükür sıkıntı yaşamadım yani metehan çok zorluk çekmedi benimde çok ağrım oldu ama sadece dokununca ağrıyo mastit gibi olmadı bugün 4. Gün Metehani kucağıma alınca değince biraz canım yaniyo..afedersin iç çamaşırı takamıyorum..sanasa çok geçmiş olsun canım inşallah geçer bi an önce
(45 puan) tarafından
Teşekkürler cnm

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 575 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+5 oy
21 cevap 516 göst.
0 oy
17 cevap 632 göst.
29 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 96 göst.
5 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dmraysegul (582 puan) tarafından soruldu

379,173 soru

11,350,249 cevap

34,818 kullanıcı

...