0 oy
272 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Selamun aleyküm kızlar. Küçük bebeği olanlar nasıl namaz kılıyorsunuz ya ben bırakıyorum ağlıyor kulaklarım ağrıyor namaz bitene kadar bitse de yanına gitsem diyorum huşu da kalmıyor. Siz nasıl yapıyorsunuz tavsiyesi olan var mı? 

8 Cevaplar

+1 oy
(7,270 puan) tarafından
Ayy benimki catlardi alır seccademin yanına koyardım öyle dururdum namaza . Gelip geçiyor insanlar ne işkenceler altında namaz kılmış bu sebepten namaz bırakan var Rabbim hepimize hidayet versin inşallah   
tarafından
Amin evet çok ağlıyor beni görüyor aslında ama ilgilenmemi istiyor
(866 puan) tarafından
Ben ilk 2 ay çok aksattım ilk 40 günü saymazsak 1 ay kadar çok bunaldim napsam diye düşündüm uyduğu saatleri denk geldi bazen bazende yanında durdum namaza ağlıyordu tabi ama napaym .suanda da yine bazen huysuz oluyo 4 buçuk aylık ama çocuğum icin namazı aksatmam daha kötü olduğu icin boyle devam ediyorum bazen sadece farzını kıldığım bile oluyo
-Reklam-
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Valla bizimki 7 aylık ben namazı bitirene kadar ya namazlikla oynar  ya etegimle 
tarafından
Daha küçük anlamıyor ya 4 aylık
(3,701 puan) tarafından
Emzirdikten sonra dene yada uyuduğu zamanlara dek getir çıngırak belki dikkatini çeker
tarafından
Evet öyle denk getirmeye çalışıyorum ama ezan okununca da hemen kılmak istiyorum. Teşekkür ederim ❤
0 oy
tarafından
Bnmki şükür büyüdü artık 19 aylık rahat duruyor 
tarafından
Maşallah ne güzel
(1,298 puan) tarafından
Ne güzel ya Benimki de 19 aylık kız beni rahat bırakmıyor önüme yatıyor kucağıma oturuyor eşarbımı çekiyor anam ağlıyor namazı bitirene kadar :D
tarafından
Sağolun kızlar benimki ablasıyla oynuyor vakit geçiriyor o yüzden rahatım sizde rahat rahat kilarsiniz umarım
0 oy
(18 puan) tarafından
Ben kızım yanıma koyuyordum duruyordu çok şükür şimdi ikinci üç haftaya gelcek İNSALLAH oda durur 
tarafından
İnşallah :)
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Ablası bakıyor çok şükür yoksa benim kızda sürekli bana yapılıyor hatta eşim bile diyor bu kız seni görünce rahat vermiyor sana diye ☺️ mesela babasının ablasının yanında odada oturur durur ben gelip oturdum mu hemen ağlar kucağına al diye ☺️ 
tarafından
Ya bu da imtihan işte zor oluyor aklımız kalıyor
0 oy
(16,301 puan) tarafından
Benim oğlan da tutuyor bacaklarimdan ne oturabiliyorum ne kalkabiliyorum. Ya da seccademi bozar 
0 oy
tarafından
Valla önümde arkamda yuvarlanıyor :) 
0 oy
tarafından
Yanına al canım bi de oyuncak koy tesbih falan ver eline oyalansın 

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 106 göst.
27 Haziran 2023 Aile kategorisinde Sever (1,763 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 90 göst.